dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na 6- piętrze w Gdyni, witomino. Mieszkanie z pięknym widokiem na Zatokę. Mieszkanie jest świeżo po remoncie o powierzchni 41 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 570 000 zł69 m² 22 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w centrum Gdańska przy ul. Łąkowej. W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

855 000 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu apartament w centrum Gdańska mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wejherowo,pomorskie

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

1 064 000 zł61 m² 17 528,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja premium Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej.Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy 3 pokojowy apartament na osiedlu Nowa Letnica. Przestronny apartament składa się z: - reprezentacyjnej, przestronnej strefy dziennej - salonu, z wyjściem na balkon, kuchni z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 542 160 zł42 m² 37 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3-go Maja

Słupsk,pomorskie

320 000 zł38 m² 8 508,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | 37,61 m | 2 pokoje | balkon | IV piętro | Al. 3 maja | Słupsk | 2 miejsca parkingowe. In-Dom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł71 m² 10 623,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | balkon | winda | osobna kuchnia I dobra komunikacja | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,60 m2 o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy Państwa do wynajęcia na minimum 12 miesięcy komfortowego, w pełni umeblowanego i wyposażonego mieszkania położonego w Baltica Tower na granicy gdańskiego Wrzeszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

5 700 000 zł257 m² 22 158,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2014

Elegancki penthouse w samym środku miasta, na cenionym i lubianym osiedlu Garnizon. Atuty: nietuzinkowy apartament o powierzchni 257 m2 Ostatnie piętro budynku z wysokością 2,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia - Gdynia Śródmieście, ul. Bema 27 ? Lokalizacja: gdynia Śródmieście, ul. Józefa Bema 27 - ścisłe centrum Gdyni, blisko komunikacji miejskiej (autobusy, trolejbusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nowosądecka

Gdańsk,pomorskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Umowa na minimum 12 miesięcy! Mieszkanie jest położone w cichej i spokojnej części dzielnicy Orunia, przy ulicy Nowosądeckiej. Nieruchomość zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

485 180 zł55 m² 8 808,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż 55,08 m | Słupsk, ul. Legionów Polskich | Stan deweloperski. W cenie komórka lokatorska o powierzchni 2,40 m oraz miejsce parkingowe przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

974 775 zł46 m² 21 320,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Elastyczna cena - zapraszamy na prezentacje na pewno znajdziemy wspólny mianownik! Lokal inwestycyjny 23% vat - możliwość odliczenia podatku po zakupie! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł41 m² 14 553 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie 2 pokojowe położone w znakomitej lokalizacji, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym (tramwaj , autobus) z dbry zjazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, działki Leśne Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie (ekspozycja płd.-zach. / płn.-wsch.) o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 499 999 zł65 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

!Rewelacyjny Inwestycja Centrum Gdańska! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem.Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł39 m² 59,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub pary. Bez zwierząt. Propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | wynajem | blisko skm | blisko centrum | piwnica | wyposażone Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni 33 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hynka

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Do wynajęcia, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m zlokalizowane na 15 piętrze w 17- sto piętrowym apartamentowcu. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie (bez pośredników) o powierzchni 52,6 m2 w dzielnicy Redłowo, pięknej, zielonej okolicy. Nieruchomość znajduję się na 9 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

2 349 000 zł102 m² 22 961,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wyobraź sobie poranki przy kawie z widokiem na park i popołudnia w samym sercu tętniącego życiem Gdańska. Ten nietuzinkowy apartament na ostatnim 6 piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł50 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o przytulnym układzie pomieszczeń. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty usługowo-handlowe, placówki opieki medycznej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę dwa pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł44 m² 64,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,7 m , położone przy ulicy Stefana Batorego w Gdańsku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł44 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle nadmorze powstało w dzielnicy bogatej w tradycje wypoczynkowe. Lokalizacja inwestycji oznacza bliskość brzeźnieńskiej plaży, dosłowne sąsiedztwo Parku Haffnera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe osiedle jest położone blisko starówki, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł34 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 33,10 m po kapitalnym remoncie, gdańsk Zaspa Oferujemy nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,10 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania: urządzone z dbałością o każdy szczegół mieszkanie o powierzchni 28 m2 składające się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. Kuchnia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij