dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

820 000 zł56 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie w inwestycji solano - do wynajęcia od zaraz! Gdynia Mały Kack / ul. Strzelców - idealna lokalizacja między Gdynią, a Sopotem. Mieszkanie: dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

714 000 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z biurami nieruchomości. Lokalizacja: ul. Długa Grobla, dzielnica - Śródmieście, gdańsk Mieszkanie: 42 m2 , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

1 649 000 zł85 m² 19 445,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone w prestiżowej i spokojnej części Sopotu. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób ceniących prywatność i bliskość natury. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

599 999 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

To nie jest zwykłe mieszkanie. To spełnienie marzeń o lokalizacji blisko morza. To adres z historią, klimatem i przyszłością - Gdańsk, ul. Jagiellońska 10, kultowy falowiec, który od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

1 500 000 zł118 m² 12 756,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zalety nieruchomości: * Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, * 5 minut pieszo do stacji skm * 3 minuty do przystanku tramwajowego i autobusowego, * 10 min pieszo do awfis, * Park Oliwski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

1 790 000 zł112 m² 15 982,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Idealne na Second Home Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość w samym sercu Gdańska - mieszkanie o powierzchni 112 m , które łączy elegancję i komfort. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kameliowa

Gdynia,pomorskie

629 000 zł58 m² 10 771 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Gdynia Dąbrowa, ul. Kameliowa 1a Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

3 200 zł51 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje Z balkonem Gdynia Pogórze | Osiedle Na Fali | 3 pokoje | Miejsce postojowe | Bliskość plaż w Mechelinkach i Rewie ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Deotymy

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł31 m² 13 017,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka w Gdańsku! Mieszkanie obecnie ma wydzieloną łazienkę, kuchnię i 1 duży pokój. Całkowita powierzchnia mieszkania to 30.65 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

1 120 000 zł45 m² 24 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,81 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 059 000 zł76 m² 13 879,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, bardzo przestronnego mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 76,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł39 m² 71,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym w hali - Gdańsk, ul. Pastelowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 39,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł61 m² 12 278,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na 2. piętrze narożnego budynku z windą, na osiedlu Jasień Bulwary - inwestycja dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hirszfelda

Gdańsk,pomorskie

345 500 zł26 m² 13 339,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Okazja! Przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji - idealna do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem! atuty: - bliskość centrum, politechniki Gdańskiej oraz gumed - świetna opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 045 000 zł68 m² 29 989,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 68.19 m2, położone na 12. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

975 287 zł44 m² 22 302,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość w województwie pomorskim, apartament na piętrze o powierzchni 43,73 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Oliwie. Lokal składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Straszyn,pomorskie

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dwoma balkonami Straszyn, ul. Dworcowa Cena promocyjna do końca maja obniżka o 20 000 zł od ceny podanej w ogłoszeniu! Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, nowe jeszcze nie zamieszkałe w Gdyni, mały Kack. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie na 1 piętrze w spokojnej okolicy Wzgórze Bernadowo. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lubowidzka

Gdańsk,pomorskie

340 000 zł25 m² 13 594,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Loftowa architektura | Dla Ciebie lub pod wynajem Kupujesz bezpiecznie, z gwarancją najniższej ceny. Atuty: 1-pokojowe mieszkanie na parterze w nowej inwestycji na Gdańskim Jasieniu Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, działki Leśne Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie (ekspozycja płd.-zach. / płn.-wsch.) o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo urządzone trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich, na nowym osiedlu Perspektywa (eurostyl). Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł61 m² 21 295,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m , położone w Gdańsku Żabiance - Wieża Leszka Białego, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 242 813 zł96 m² 23 348 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W harmonii Z przyrodą Gdańsk Oliwa | Przyznany certyfikat breeam | Strefa odpoczynku dla mieszkańców na terenie inwestycji | Stan deweloperski | Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Storczykowa

Reda,pomorskie

230 000 zł74 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł42 m² 76,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie w sercu Gdańska - osiedle doki. Atuty: nowe osiedle doki z 2024 roku, renomowany deweloper Eurostyl. Doskonała lokalizacja - blisko Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchnii 44 m2 w Gdańsku, jasień. Dostępne od zaraz. Mieszkanie na 3 piętrze na zamkniętym osiedlu, składa się z: salonu z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

1 190 000 zł51 m² 23 333 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Apartament W dolnym sopocie ul. Okrzei Przedmiotem oferty jest stylowy apartament o powierzchni 51 m2, położony w sercu Dolnego Sopotu, przy ul. Okrzei - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł32 m² 14 502,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem, komórką lokatorską I miejscem parkingowym - gdańsk, jasień! lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aragońska

Gdynia,pomorskie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (kawalerka) na wynajem - 28 m , parter, nowy budynek - Gdynia Oksywie, ul. Aragońska Do wynajęcia mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 28 m , położona na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Starzyński Dwór,pomorskie

650 000 zł133 m² 4 887,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, zrealizowanego na podstawie cenionego projektu Miarodajny - wariant I (c333a), położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

U nas Mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na las, gdynia Cisowa Na sprzedaż posiadamy mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze, na ulicy Owsianej, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jednorożca

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł56 m² 10 664,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem - Gdańsk Osowa, ul. Jednorożca. Szukasz miejsca, w którym codzienność nabiera spokoju, a każda chwila w domu daje poczucie komfortu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alberta

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł57 m² 12 177,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny na Kokoszkach w Gdańsku. Mieszkanie z dwoma ogródkami o łącznej powierzchni ponad 75 m , co daje wyjątkową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

767 803 zł86 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji : ) Zapraszam do zakupu nowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Ostoja w Gdańsku. To doskonała propozycja dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 189 000 zł63 m² 18 783,60 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz jasnego i przestronnego apartamentu w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: świetna lokalizacja, widok na zieleń, elegancko urządzone, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reformacka

Gdańsk,pomorskie

606 606 zł62 m² 9 783,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż stylowe, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Dwustronne. Loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. To mieszkanie idealne dla rodziny lub pary, która chce łączyć wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Reda,pomorskie

2 200 zł36 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Nowoczesna mieszkanie 2 pokojowe dostępna od ręki! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem zlokalizowane na II piętrze w Redzie na ul. Rajskiej. To mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

532 176 zł33 m² 15 947,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: 33,37 m | 2 pokoje | I piętro | Balkon 4,50 m Na sprzedaż oferujemy kompaktowe, doskonale zaprojektowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Hel,pomorskie

1 152 000 zł58 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament Z antresolą I balkonem W sercu helu - W pełni wykończony Hel | 250 m od plaży | Nowoczesna inwestycja | Balkon 12,82 m | Wysoki standard ***** rozkład.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij