dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł68 m² 51,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Jasień Bulwary - ul. Krzysztofa Komedy, gdańsk Jasień. Mieszkanie o powierzchni 68,21 m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dębki,pomorskie

735 000 zł53 m² 13 868 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Parter | gotowy do zamieszkania | 600 M od plaży | słoneczny taras | prywatny ogród | cicha okolica | dębki | Na sprzedaż komfortowy, gotowy do zamieszkania apartament położony w urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł51 m² 11 059,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 51,45 m2 położone na Gdańskich Siedlcach w budynku usytuowanym przy ul. Kartuskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

440 000 zł42 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł70 m² 54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70 m2 na wynajem. Mieści się ono w Gdańsku na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

745 000 zł63 m² 11 882 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: - narożne, doświetlone mieszkanie(płd-zach) - duży, ustawny balkon z widokiem na zbiornik retencyjny - ostatnie piętro z pięknym widokiem na okolicę - brak budynków naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

459 999 zł30 m² 15 385 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

436 465 zł45 m² 9 806 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem. Lokal usytuowany jest na parterze w 4 piętrowym bloku, z ekspozycją południowo-zachodnią. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

1 399 999 zł64 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdynia,pomorskie

2 350 000 zł90 m² 26 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję mieszkanie w wysokim standardzie, z pełnym poczuciem prywatności. Top lokalizacja, gdynia Śródmieście. Powierzchnia mieszkania 99 m w tym loggia 9,5 m + 3,2 m komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosabowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

472 000 zł56 m² 8 434,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem w Starogardzie Gdańskim! Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Blisko lasów i ścieżek spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczecińska

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w Gdańsk Oliwa Lokalizacja: budynek położony 950 m od Olivia Business Centre. 2500 m do pasa nadmorskiego. Mieszkanie w samym centrum Przymorza. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

5 800 zł63 m² 92,65 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty nowe, nigdy niezamieszkałe widok na nadmorską okolicę wysoki standard wykończenia bliskość Parku Reagana oraz plaży- 10 min. spacerem wysoki standard budynku oraz atrakcyjne części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Orlicz-Dreszera

Gdynia,pomorskie

369 000 zł28 m² 13 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Najważniejsze atuty: kawalerka z wyodrębniona częścią sypialnianą mieszkanie niewymagające nakładów finansowych funkcjonalny układ pomieszczeń lokalizacja: 9 minut samochodem do miasta, 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł45 m² 11 867,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty: - niski, ocieplony blok - tuż obok parku Haffnera i plaży w Brzeźnie - wiele miejsc parkingowych wokół budynku - idealna lokalizacja do najmu krótkoterminowego - dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

3 450 zł50 m² 69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie | Gdynia Wielki Kack, ul. Waleriana Szefki 15D mieszkanie Mieszkanie położone na wysokim parterze, o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maczka

Gdynia,pomorskie

350 000 zł15 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: lokalizacja mieszkanie położone blisko plaży, terenów zielonych, uczelni oraz ścisłego centrum Gdyni, co zapewnia wygodę i szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł32 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dzień otwarty 19.12.2025 r. Zapraszamy od godziny 15:30 - 16:30 Zainteresowane osoby zapraszam na prezentacje mailowo lub telefonicznie. Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w sercu Wrzeszcza ul. Lilli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

2 000 zł25 m² 79,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Jasna i słoneczna kawalerka do wynajęcia w Gdyni w Redłowie o powierzchni 25,03m2. Kawalerka znajduję się w dobrze utrzymanym budynku 4-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

689 999 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk | widok na morze | wyspa w kuchni | miejsce w hali garażowej | gotowe do zamieszkania Wstęp: zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka wakacje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 390 zł32 m² 74,69 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu w apartamentowcach Spektrum. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze wyposażone place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Ogródek! Superlokalizacja w górnym tarasie Wrzeszcza. 3 minuty do tramwaju. Kilka minut do skm (gdańsk Zaspa). 15 minut spacerem do Galerii Bałtyckiej. Mieszkanie dwupokojowe (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

2 350 zł39 m² 59,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane idealne dla pary lub singla. Lokalizacja Mieszkanie jest położone dość blisko Obwodnicy - na Kokoszkach. Bliskość Obwodnicy zapewni Ci szybki dojazd do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w samym sercu Gdyni - w Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Gdynia,pomorskie

2 000 zł39 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wzgórze Świętego Maksymiliana. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem dla studentów jak i rodziny. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 56 m2 na gdańskiej Żabiance usytuowane na II piętrze. Winda w bloku, bezpłatny, duży parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Królewskie Wzgórze. Świetnie skomunikowane. Przystanek autobusowy i tramwajowy 3 min pieszo, pkm 15 min pieszo, w sąsiedztwie sklepy (żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł44 m² 17 744,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Grand Estates ma niebywałą przyjemność przedstawić Państwu: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym balkonem - Bursztynowa Zatoka, gdańsk Letnica | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

679 000 zł64 m² 10 626 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,9 m2, mieszczące w budynku usytuowanym na Osiedlu Wschód w Pruszczu Gdańskim. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Zamieszkaj w prestiżowej Kaskadzie Redłowskiej jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemysława

Gdynia,pomorskie

3 000 000 zł159 m² 18 896,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Apartament W zabytkowej willi Gdynia | Blisko morza | Najlepszy adres | Klimatyczna kamienica ***** rozkład pomieszczeń I standard: apartament o powierzchni 158m2 znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

1 099 000 zł105 m² 10 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków, a zamiast zgiełku miasta słyszysz tylko szum drzew, ta nieruchomość jest dla Ciebie. Zaledwie 80 metrów od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

515 000 zł46 m² 11 176,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, ul. Morska Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 46,08 m w świetnej lokalizacji blisko Uniwersytetu Morskiego. Szczegóły: liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Słupsk,pomorskie

399 999 zł82 m² 4 878,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w wyjątkowym miejscu z duszą? Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie w kamienicy z 1920 roku, położone na 2. piętrze, z ogromnym balkonem od cichej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł37 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 36,6 m na sprzedaż Gdańsk Osowa, ul. Kwiatkowskiego Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,6 m , położone na 2. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, grabówek. Mieszkanie jasne i przytulne o pow. 40,7 m2 położone na 2. piętrze. W pełni umeblowane i wyposażone w nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Kawalerka w Gdyni, redłowo. Kawalerka cicha, jasna oraz w pełni wyposażona. Przeznaczona dla jednej/dwóch osób. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne od 11.2025. Wynajem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

860 000 zł52 m² 16 471,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Agencja westate Gdańsk oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m2 w Gdańsku Wrzeszczu, blisko pkm, które sąsiaduje z Gdańskiem. Ta nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

2 294 000 zł62 m² 37 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Elegancki apartament położony w samym sercu Sopotu, o powierzchni 62m2 przy słynnej ulicy Bohaterów Monte Cassino, zaledwie kilka kroków od fontanny Trzech Gracji. To wyjątkowa propozycja dla.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij