dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 1. piętrze w świetnie zlokalizowanym budynku przy ul. Piastowskiej 106. Mieszkanie posiada osobną, jasną kuchnię, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 181 520 zł55 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji bulvar apartaments przy ul. Czarny Dwór z widokiem na morze. Mieszkanie: apartament wykończony w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł40 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na nowoczesnym Osiedlu Pastelowym w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersena

Banino,pomorskie

850 000 zł75 m² 11 406,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem i prywatnym miejscem parkingowym - Banino, ul. Andersena Powierzchnia mieszkania: 74,52 m2 Powierzchnia działki: 443 m2 Rok budowy: 2021 Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

789 000 zł59 m² 13 441,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Świetnie trefiłeś! Atuty: - blisko komunikacji miejskiej, co pozwala na dotarcie w każde miejsce w Trójmieście, - cicha i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

957 900 zł41 m² 23 357,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 886 220 zł81 m² 23 255,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urocza

Juszkowo,pomorskie

699 000 zł64 m² 10 870,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,30 m , położonego na 1. piętrze w niskim bloku na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Rokitki,pomorskie

290 000 zł37 m² 7 927,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Rokitki, ul. Tczewska Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Tczewskiej w Rokitkach - zaledwie 3,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością oferujemy Państwu stylowy, w pełni wyposażony apartament położony w prestiżowej inwestycji Garnizon - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Gdynia,pomorskie

630 000 zł35 m² 17 887,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Gotowe do zamieszkania Opcja inwestycyjna najmu krótkoterminowego | Centrum Gdyni | Plaża miejska I Cicha i spokojna okolica | Widok na Kamienną Górę Oferta skierowana jest do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł45 m² 13 755,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tu kawa smakuje lepiej, a poranki mają swój rytm - spokojny, ale pełen życia. To nie jest mieszkanie, w którym tylko się bywa. To przestrzeń, w której można złapać oddech, nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

735 757 zł43 m² 17 287,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum Bez pcc Do odbioru IV kwartał 2025 Ekspozycja - wschód. Pod wynajem krótko- i długoterminowy lub do własnego zamieszkania. Funkcjonalny układ: 2 pokoje, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł40 m² 14 177,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Masz psa i kochasz długie spacery po lesie, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury handlowo-usługowej? Jeśli tak, mieszkanie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

930 000 zł71 m² 13 080,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk Morena, 71,10 m Lokalizacja: gdańsk, morena - osiedle Myśliwskie Wzgórze Powierzchnia mieszkania: 71,10 m Ogródek: 37,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł63 m² 13 117,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż eleganckie, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Jasieniu. To wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśmiana

Gdańsk,pomorskie

4 100 zł54 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem piękny, klimatyzowany apartament, znajdujący się w prestiżowej inwestycji Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu. Apartament: dwupokojowy, stylowy, narożny, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40 m2 położone w Gdańsku-Łostowice (dzielnica Orunia Południe) przy ulicy Ofiar Grudnia 70 w nowoczesnej, starannie wykonanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jelitkowska

Gdańsk,pomorskie

3 990 000 zł95 m² 42 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Widok na morze | 90 M2 taras | 2 balkony | 4 pokoje | 3 sypialnie | 2 miejsca postojowe | lokalizacja: jelitkowo to malownicza dzielnica położona w północnej części Gdańska, która zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 478 000 zł69 m² 21 370,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

1 099 000 zł65 m² 17 004,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

! nowa Oferta w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w stylu loftowym o autentycznym charakterze, znajdującego się w samym centrum Gdyni. Styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

360 000 zł33 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przytulne, słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem - Rumia Janowo, ostatnie piętro! Na sprzedaż ustawne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie blisko morza - idealne pod inwestycję Wyposażony apartament 33 m na prestiżowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku! mieszkanie: na sprzedaż nowoczesne, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ku Słońcu

Siemianice,pomorskie

429 000 zł67 m² 6 402,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne mieszkanie w Siemiąnicach o powierzchni 67,49 m po całości.Miejsce użytkowania to 37,49.Duży balkon 6m od strony południowej.Osiedle domków szeregowych .W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

459 000 zł36 m² 12 575,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz jasnego dwupokojowego mieszkania w Gdyni? atuty: - 5 minut do stacji skm Leszczynki - balkon - mieszkanie po remoncie - w bliskiej okolicy lasu chylońskiego - łatwy dojazd do centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Wejherowo,pomorskie

623 300 zł93 m² 6 726,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do odkrycia tego wyjątkowego 4 pokojowego mieszkania w Modernistycznej Willi o powierzchni 92,66 m , położonego w sercu Wejherowa przy ul. Hallera w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

528 057 zł32 m² 16 368,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament inwestycyjny z ogródkiem blisko centrum i szlaków wodnych. Bez pcc Możliwość odliczenia 23% vat Cena netto 429 314,63 zł Lokal gotowy do odbioru. Najem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Harcerska

Władysławowo,pomorskie

694 000 zł75 m² 9 253,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament położony bezpośredni nad Bałtykiem w sercu Cetniewa, we Władysławowie. Czasem wystarczy jedno spojrzenie, by wiedzieć, że to miejsce jest wyjątkowe. Ten apartament zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

689 000 zł55 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 54,6 m , położonego w kameralnym budynku z windą z 2017 roku, w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Gdynia,pomorskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 39m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w budynku na terenie zamkniętym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierów

Gdynia,pomorskie

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 przy ul. Pionierów Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku. Budynek i klatka schodowa bardzo zadbane. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Brzozowy Gaj

Babidół,pomorskie

870 000 zł130 m² 6 697,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny dom jednorodzinny z dużą działką - Nowiny Projekt: murator D07 Praktyczny | Rok budowy: 2009 Działka: 1318 m | Garaż w bryle + garaż wolnostojący Na sprzedaż komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

539 900 zł46 m² 11 737 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Gdańsk, przymorze! Doskonała lokalizacja gwarantuje pełne zaplecze handlowo - usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrna

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł59 m² 11 377,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyobraź sobie poranek, kiedy pierwsze promienie słońca wkradają się przez zasłony, a Ty stoisz na swoim 7-metrowym balkonie, trzymając w dłoni filiżankę gorącej kawy - cichy moment tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

1 911 590 zł101 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niezwykła inwestycja na Leśnej Górze - Gdańsk Niedźwiednik Zamieszkaj w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Tu natura spotyka się z nowoczesnością, a codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spokojna

Straszyn,pomorskie

528 037 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w klimatycznym mieszkaniu w Straszynie - 2 pokoje | 59,33m. Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogródkiem w samym sercu Gdańska idealne do zamieszkania lub pod wynajem krótkoterminowy! atuty nieruchomości: zaledwie 800 metrów od Dworca Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł35 m² 21 308,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej. Została ona zaprojektowana jako produkt inwestycyjny pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

369 000 zł18 m² 21 061,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni na Witominie o pow. 17,52m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym i wnęką biurową, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka do remontu w Gdańsku przy ul. Paderewskiego doskonała inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Pogórze, ul. Kościuszki Dostępne od grudnia. Najem długoterminowy, umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie jest bardzo zadbane,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij