dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

3 600 zł42,50 m² 84,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu atrium W oliwi Doskonała lokalizacja | Centrum Oliwy | Bliskość komunikacji miejskiej | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł141 m² 13 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy kompletny pakiet 4 mieszkań o łącznej powierzchni 141 m , zlokalizowanych w wyremontowanej kamienicy w Ustce jednej z najlepiej ocenianych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Como Park Prezentujemy komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji Como Park przy ul. Selmanowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 830 zł27,15 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wasza rodzinna przystań nad Bałtykiem - własny apartament 500 m od plaży! Marzycie o porankach z zapachami sosnowego lasu i szumem fal w tle? Chcecie zapomnieć o corocznym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w zacisznym zielonym miejscu w sercu Moreny, z łatwym dostępem do całego Trójmiasta. Zalety nieruchomości: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł63,80 m² 12 537,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł96,96 m² 22 586,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł32,55 m² 11 305,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W imieniu Freedom Nieruchomości mam zaszczyt zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w Rotmance przy ul. Piłsudskiego 1a idealną propozycję dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł25,74 m² 16 511,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Apartament marina kąty rybackie, vis A vis przystani jachtowej Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament - Lokalizacja: kąty Rybackie, ul. Portowa, osiedle Marina - Powierzchnia: 25,74.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,20 m² 13 433,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł89 m² 13 471,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m przy ul. Budapesztańskiej 19 w Gdańsku, na osiedlu Słoneczniki w Pieckach-Migowie. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł96 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w Gdyni na Witominie o powierzchni 96m2. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców "witawa". Z mieszkania wspaniały.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł89,39 m² 15 662 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Atuty: - przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m - dedykowane 2 miejsca postojowe - funkcjonalny układ, 3 balkony, winda - kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł54 m² 10 907,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Oksywie Górne | 54 m | Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w kameralnej kamienicy na Oksywiu Górnym, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł56,36 m² 15 081,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie w fantastycznym punkcie miasta, w sąsiedztwie wielu modnych restauracji, najlepszy punkt ulicy Starowiejskiej - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu silver house w centrum Gdyni przy ulicy Zygmunta Augusta apartament: mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł35,19 m² 13 356,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie, na sprzedaż oferuję mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 35,19m2 położone za 1-szym piętrze w 4 piętrowym budynku z windą, wybudowane w czerwcu 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł45 m² 6 044,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego przy ul. Mickiewicza 43 w Malborku. Mieszkanie o powierzchni 45m2, położone na piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Freedom Nieruchomości przedstawia na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze budynku przy ul. Henryka Sienkiewicza w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł64,15 m² 15 572,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł40 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie nad Motławą, w centrum miasta, z pięknym widokiem, do odnowienia, bardzo słoneczne, w super lokalizacji, idealne pod inwestycje, 2-pokojowe, o pow. 40m2., na VIII piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł90 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny, słoneczny apartament z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy - Gdynia, wzgórze Bernadowo Cena promocyjna: 1 590 000 zł Powierzchnia: 90 m Liczba pokoi: 3 (przerobione z 4).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 477 zł66,90 m² 13 474,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Murapol Scarpa to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł92,90 m² 9 677,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament z dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na II poziomie. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Gotowa inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł54,20 m² 13 265,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu! Cena do negocjacji! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w sercu Oliwy dzielnicy cenionej za kameralny klimat, zieleń oraz doskonałą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

963 776 zł49,47 m² 19 482,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne gdańsk - dostępne różne metraże i piętra. Zakup od dewelopera, bez podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - inteligentne urządzenia typu smart home, - filtry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 000 zł32 m² 16 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Podatek pcc: 0% Prowizja: 0% - zakup bezpośrednio, pełne wsparcie doradcy w procesie Lokalizacja - idealnie skomunikowana dzielnica Gdańska, wszystko w zasięgu ręki. W promieniu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł46,02 m² 11 994,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,02 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z 2023 roku, w spokojnej i zielonej części Redy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3pokojowe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Oksywie przy ulicy Nasypowej. Budynek z 2021r. położony w pobliżu portu w Gdyni. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,89 m² 11 944,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Gdynia, pustki Cisowskie - 4 pokoje przy samym lesie (ul. Borowikowa) Wstęp: jeśli szukasz mieszkania, w którym po pracy realnie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, ta oferta na Pustkach Cisowskich.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46 m² 15 195,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker jasne mieszkanie po remoncie | winda | zieleń Po generalnym remoncie | narożne i bardzo jasne | winda w kameralnym budynku | widok na zieleń | dwie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,80 m² 13 759,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na pierwszym piętrze solidnej, ceglanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Sopocie czeka wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,8 m . Wnętrze jest jasne, zadbane, odremontowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł36,95 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58,89 m , położonego na osiedlu Cieszynka II przy ul. Ptasiej na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł56,39 m² 18 602,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na prestiżowym osiedlu Słoneczna Morena w Gdańsku, przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,36 m² 64,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 34,36 m , położona w nowoczesnym budynku z 2018 roku na cenionym Osiedlu Bajkowym, przy ul. Kubusia Puchatka.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł63,19 m² 21 348,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Agencja westate przedstawia niepowtarzalne mieszkanie położone w samym sercu Gdańska Głównego - przy klimatycznej i zacisznej ul. Minogi. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł25 m² 13 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,40 m² 10 910,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o bardzo wygodnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł39,10 m² 20 179,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie o pow. 39,10m2 w zabytkowej kamienicy w sercu Gdańska przy ul. Przyokopowej. Atuty.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij