dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Gdynia,pomorskie

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 100m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. Termin najmu maksymalnie do 20 czerwca 2026r. zadaszony taras od południowego zachodu nawet dla 6 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pokorniewskiego

Sopot,pomorskie

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio do wynajęcia - Sopot, centrum, ul. Pokorniewskiego 5 Szukasz mieszkania w sercu Sopotu - blisko uczelni, plaży i komunikacji? To idealna propozycja dla studentów i osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uranowa

Gdańsk,pomorskie

613 000 zł62 m² 9 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Gdańsk Orunia | ul. Uranowa | 61,27 m | 3 pokoje | balkon | piwnica Powierzchnia: 61,27 m Piętro: 1 z 4 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaczarowana

Rotmanka,pomorskie

635 000 zł54 m² 11 664,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem w Rotmance! Blisko centrum Pruszcz Gdańskiego z dogodnym dojazdem do dworca pkp i Obwodnicy Trójmiasta! Atuty nieruchomości: - ogród 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pobiedzisko

Gdańsk,pomorskie

240 000 zł25 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zakup tylko za środki własne. Zalety nieruchomości: - 3 min pieszo do przystanku tramwajowego, autobusowego - Blisko starówki - Pełne zaplecze handlowo usługowe w promieniu 200m - Wydanie od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł33 m² 20 454,60 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament 33 m Nowa Letnica, gdańsk Idealna inwestycja pod wynajem lub komfortowa baza nad morzem Nowa Letnica | ul. Starowiejska | Gdańsk Dlaczego warto? *nowoczesny apartament o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł32 m² 14 656,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w sercu Wrzeszcza ul. Lilli Wenedy, gdańsk Marzysz o przytulnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Huberta

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł81 m² 13 375,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz dużego mieszkania z ogrodem w spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - duży, prywatny ogród o powierzchni 114,5 m - z pięknie zaaranżowaną zielenią, kamiennymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Gdańsk,pomorskie

1 831 134 zł89 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Widok na las | Kameralne osiedle | Klucze gotowe do odbioru! Inwestycja przypomina przestronny ogród, który naturalnie łączy się z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Doskonałe miejsce odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

789 000 zł60 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m Opis nieruchomości: sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na II piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wczasowa

Mikoszewo,pomorskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

**możliwość wykończenia pod klucz - zapewniamy sprawdzoną firmę wykończeniową** dostępne także inne lokale W tej inwestycji (różne metraże) - zapytaj O ofertę! Agencja westate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśmiana

Gdańsk,pomorskie

4 100 zł54 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem piękny, klimatyzowany apartament, znajdujący się w prestiżowej inwestycji Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu. Apartament: dwupokojowy, stylowy, narożny, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

927 000 zł67 m² 13 856,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Główne atuty: - prestiżowa lokalizacja - kilka kroków od plaży i bulwaru nadmorskiego, - klimatyczna kamienica w stylu modernistycznym, - funkcjonalny układ pomieszczeń i duży metraż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Gdańsk,pomorskie

740 000 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w sercu gdańskiej dzielnicy Zaspa, przy ulicy Żwirki Wigury. To spokojna i dobrze skomunikowana okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

379 920 zł32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nad urokliwym jeziorem Wysockim powstaje osiedle zaprojektowane z myślą o spokojnym i komfortowym życiu. Zamieszkaj w przytulnym, dwupokojowym mieszkaniu z niemal 11metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Polonica (rok budowy 2013) z dużym balkonem i widokiem na teren zielony oraz miejscem w hali garażowej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aroniowa

Gdańsk,pomorskie

575 456 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny metraż! Niecałe 10 000 zł/m2! Bez prowizji i pcc! Parter z ogródkiem! atuty: - funkcjonalny układ z ogródkiem, - mieszkanie narożne, - bliskość terenów rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

927 000 zł67 m² 13 835,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni - ul. Skwer Kościuszki. To unikatowa nieruchomość, która dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Sopot,pomorskie

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Mieszkanie przy Grottgera 14 w Sopocie to przestronne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, zajmujące 75 m2 w świetnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doskonałe położenie, gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu centrum handlowe Alfa, kino, supermarket, przystanek tramwajowy i autobusowy, przystanek skm Przymorze Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karwieńska

Gdańsk,pomorskie

1 042 290 zł56 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj wśród zieleni - apartamenty przy ul. Karwieńskiej w Gdańsku Prestiżowe osiedle w Oliwie - komfort, natura, innowacja Nowa inwestycja przy ul. Karwieńskiej w Gdańsku-Oliwie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Gdynia,pomorskie

599 000 zł40 m² 14 937,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Wygodne, w pełni wyposażone mieszkanie nad morzem Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania położonego zaledwie 700 metrów od morza, tuż przy Rezerwacie Kępa Redłowska. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rejtana

Słupsk,pomorskie

399 000 zł77 m² 5 196,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Słupsk, ul. Rejtana na sprzedaż wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,78 m2 , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Gdynia,pomorskie

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,53 m2 w prestiżowej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Ta pozycja to strzał w dziesiątkę dla singla, młodej pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł56 m² 10 429 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W sprzedaży funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdańsku przy ul. Guderskiego 2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku z 2006 roku. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Gdynia,pomorskie

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 3-pokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 7. piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z 1972 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Malbork,pomorskie

389 000 zł75 m² 5 214,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, eleganckie, słoneczne, 4pokojowe mieszkanie w centrum Malborka, usytuowane na III piętrze, gdzie na każdej kondygnacji znajduje się wejście tylko do jednego mieszkania, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

662 124 zł72 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| doświetlone 4-pokojowe mieszkanie | Stan deweloperski | Możliwość zakupu 2 miejsc w hali garażowej! Na sprzedaż przestronne i mieszkanie w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

401 401 zł29 m² 13 841,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż słoneczna i ustawna kawalerka o pow. 29 mkw z ogródkiem o powierzchni ok. 60 mkw przy ul. Burzyńskiego na gdańskiej Zaspie. Ekspozycja południowa. Umeblowana. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Słupsk,pomorskie

339 000 zł37 m² 9 237 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, 36,7m Słupsk ul. Koszalińska (osiedle Piastów) Na sprzedaż wyremontowane, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,7m, położone na czwartym (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leśmiana

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł46 m² 26 219,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie W garnizonie | gotowe do zamieszkania Wysoki standard | Słoneczna ekspozycja | Balkon z widokiem na zieleń | Nowy budynek | Wyposażenie w cenie | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

499 000 zł37 m² 13 320,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| 2 pokoje | wyremontowane | wyposażone | inwestycja | chylonia | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Chylonia, ul. Gniewska Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworska

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł34 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworska

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Apartament Perłowy Gdańsk Brzeźno

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

1 110 716 zł67 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 397,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 1. piętro | gotowe do zamieszkania | Jasień Bulwary Osiedle Jasień Bulwary, ogrom zieleni i sąsiedztwo jeziora, doskonale skomunikowane zarówno z Centrum Gdańska, jak i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kempingowa

Gdańsk,pomorskie

405 691 zł36 m² 11 370,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatni apartament Z ogródkiem, 7 minut do plaży Wyspa Sobieszewska | 35,68 m | Parter | 2 pokoje | Prywatny ogródek | Stan deweloperski | 2 Sauny dla mieszkańców | roi 29,64% w 3 lata |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słupsk

Słupsk,pomorskie

479 900 zł54 m² 8 915,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 53,83 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim budynku przy ul. Sobieskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł63 m² 10 867,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe, atrakcyjne, dwustronne mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń w doskonałej lokalizacji do częściowego remontu. **atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

400 000 zł59 m² 6 772,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji! Biuro nieruchomości nuk home nieruchomości ubezpieczenia kredyty w Kwidzynie przedstawia ofertę sprzedaży spółdzielczego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij