dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

689 000 zł68 m² 10 169,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne 3 pokoje Z balkonem I dużą piwnicą grabówek, gdynia tylko U nas! atuty: atrakcyjna lokalizacja Gdynia Grabówek, blisko terenów zielonych i świetnej komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Gdańsk,pomorskie

424 999 zł27 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie W gdańsku wrzeszczu - gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję Słoneczne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallenroda

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | 48 m | Gdańsk Wrzeszcz Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze kamienicy z lat 90. XIX wieku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

755 000 zł56 m² 13 482,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie na 1. piętrze kameralnego budynku, położonego nad Stawem Oliwskim. Wszystkie okna od strony południa z widokiem nastww Młyński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 308 015 zł41 m² 31 825,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana w samym sercu Gdańska, na malowniczej Wyspie Spichrzów, łączy nowoczesność z bogatym dziedzictwem historycznym. Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł86 m² 19 186,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta apartamentu o powierzchni 86 metrów kwadratowych, położonego w sercu historycznego Gdańska, na ulicy Szafarnia. Ta nieruchomość, zbudowana w 2011 roku, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie w super lokalizacji! Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja szybkie wydanie mieszkanie po generalnym remoncie pełna baza handlowo - usługowa. blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 56 m z ogrodem | Gdańsk Ujeścisko Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w Redzie przy ul. Obwodowej. Nieruchomość znajduje się na II piętrze VIII -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 266 160 zł90 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: funkcjonalne układy pomieszczeń nowoczesne osiedle z pięknym widokiem lokalizacja w Letnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wejherowo,pomorskie

445 000 zł44 m² 10 113 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

| przestronne | Z ogórkiem | 3 pokoje | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | wejherowo Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

422 000 zł55 m² 7 716,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań termin realizacji: II kwartał 2026 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodowieckiego

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł56 m² 19 780,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie W gotowej inwestycji! narożne Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego na gdańskich Aniołkach. To idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

988 064 zł49 m² 20 050 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Doskonała lokalizacja blisko morza! bez prowizi, bez podatku pcc 2% Prestiżowa inwestycja 5 budynków, nawiązujących do stylu gdyńskiego modernizmu. Usytuowana w centrum miasta, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sambora

Kartuzy,pomorskie

1 849 000 zł103 m² 17 899,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ponad sto metrów pięknie zaprojektowanej i wykonanej przestrzeni mieszkalnej to oferta dla wymagających. Jeśli chcesz mieszkać w przestronnej i eleganckiej nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 140 000 zł65 m² 17 600,70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjna lokalizacja: położone w północnej części Gdańska, osiedle Nowa Letnica jest idealnym miejscem do zamieszkania z doskonałą komunikacją miejską i bliskością plaży (tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

999 000 zł59 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sąsiedztwo lasu I bliskość miasta - dwustronne mieszkanie Z tarasem I dwoma miejscami W hali garażowej na osiedlu bernadowo park Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słupsk,pomorskie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Słupsku, usytuowane w nowoczesnym budynku z windą (oddanym do użytku w czerwcu 2024) przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej 7 Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

1 219 648 zł62 m² 19 799,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja blisko morza! bez prowizji, bez podatku pcc 2% Apartamenty o wysokim standardzie. Tylko 10-minutowa jazda rowerem wystarczy, by cieszyć się urokami piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł35 m² 19 132,70 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie inwestycyjne lub komfortowa baza nad morzem - Nowa Letnica, gdańsk Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 32,36m położone w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

989 000 zł42 m² 23 774 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł41 m² 17 388,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 41,35m2 znajdujące się na parterze, wykończony w bardo dobrym standardzie. Salon w pełni umeblowany z wyjściem na duży taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł53 m² 14 185,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, gdańsk Śródmieście, ul. Długie Ogrody Mocne strony nieruchomości: _bardzo dobra lokalizacja _funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

2 850 zł80 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Duże trzy pokojowe mieszkanie z niezależnym wejściem na parterze w domu jednorodzinnym. Mieszkanie jasne i przestronne mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tandeta

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł42 m² 23 798,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł47 m² 17 958,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostepna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowanej w śródmieściu Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności (ecs).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł37 m² 22 911,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna W naszym biurze! Ścisłe centrum Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej, długiego Targu, u zbiegu ulic: złotników i Świętego Ducha. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

749 000 zł36 m² 20 805,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Urokliwe mieszkanie w Sopotu Dolnym przy ul. Fischera! Mieszkanie o powierzchni 35,85 m , usytuowane w odnowionej kamienicy. Obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł29 m² 76,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni łącznej 28,64 m2 usytuowane w dzielnicy Łostowice, ul. Wielkopolska, deweloper Robyg. W budynku znajduje się winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł35 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Słoneczne mieszkanie dwupokojowe na II piętrze w nowym budynku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 047 000 zł44 m² 23 833,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości: - odległość 200m do morza, - niesamowity widok na panoramę miasta, - strefy relaksu z salą fitness dla mieszkańców, - inwestycja cenionego dewelopera, - świeżo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Lębork,pomorskie

245 000 zł51 m² 4 814,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe z dużym potencjałem aranżacji, położone w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Diamentowa

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje z oddzielną kuchnią. Stan prawny nieruchomości to Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, gdańsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

999 000 zł73 m² 13 610,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Urokliwe mieszkanie w stylowej kamienicy z 1900 roku, usytuowane na parterze, tuż przy granicy między Sopotem, a Gdańską Oliwą. To niezwykła oferta dla tych, którzy pragną cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Sopot,pomorskie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Sopotu - przy ul. Kraszewskiego 29. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świerkowa

Pępowo,pomorskie

829 000 zł127 m² 6 535,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Jednym z kluczowych atutów tej inwestycji jest lokalizacja - zaledwie 200 metrów od przystanku pkm Pępowo Kartuskie. Dzięki temu mieszkańcy mogą szybko i wygodnie dojechać do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

489 466 zł38 m² 12 840,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin realizacji: i kwartał 2027 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

675 000 zł62 m² 10 968,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z garderobą i dużym, narożnym balkonem od strony południowej. Pełny dostęp do miejskiej infrastruktury, spokojna okolica, tereny zielone, blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 929 015 zł67 m² 29 003,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

796 110 zł67 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 4-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 66,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

1 750 zł33 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 33m2, dla dwóch osób lub jednej osoby, bez zwierząt. Wynajem tylko długoterminowy - umowa na czas określony - 1 rok, z możliwością przedłużenia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij