dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnej kawalerki w spokojnej części Przymorza? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Dlaczego warto: idealne mieszkanie inwestycyjne świetna opcja pod wynajem, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atuty : * 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego, * 3 minuty pieszo do Europejskiego Centrum Solidarności, * 5 minut pieszo do Starego Miasta, * świetna lokalizacja, * balkon, * nowoczesne budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Legionów

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł49 m² 14 733,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Wrzeszcz Dolny || 48,8 m || 3 pokoje || 1 piętro z 3 || Gdańsk , al. Aleja Legionów - do wejścia Mieszkanie : - powierzchnia : 48,8 - liczba pokoi : 3 - rodzaj: kamienica - piętro: 1 z 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

290 000 zł20 m² 14 146,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w samym sercu Pruszcza Gdańskiego mieszkanie Na sprzedaż kawalerka położona w samym sercu Pruszcza Gdańskiego, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szumilas

Kowale,pomorskie

639 000 zł58 m² 10 960,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz jasnego 3-pokojowego mieszkania spokojnej dzielnicy? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - gotowe do wejścia 3-pokojowe mieszkanie, - bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jastrzębia Góra,pomorskie

616 000 zł42 m² 14 597,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jastrzębia Góra,pomorskie

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

429 000 zł34 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,1 m zlokalizowane na parterze 3-kondygnacyjnego budynku z 2010 roku. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorska

Łeba,pomorskie

750 000 zł41 m² 18 432,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji Saltic Łeba - Twoja oaza nad Bałtykiem! Łeba - perła polskiego wybrzeża Łeba to jedno z najpiękniejszych nadmorskich miast w Polsce, znane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

1 190 000 zł50 m² 23 705,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Najważniejsze atuty: mieszkanie po generalnym remoncie sprzed dwóch lat wymienione wszystkie instalacje Starannie zaprojektowane wnętrze, wykończone materiałami wysokiej jakości Sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł47 m² 19 574,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w Gdańsku osiedle Perspektywa Najważniejsze atuty Wykończone, dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Świetnie skomunikowane, nowoczesne osiedle otoczone licznymi atrakcjami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 799 000 zł84 m² 21 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atuty Metraż: 84 m Dla kogo: rodzina, para, inwestor poszukujący mieszkania premium Blisko morza i plaży kilkaset metrów od linii brzegowej Prestiżowe osiedle z ochroną, siłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osińskiego

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł34 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze atuty inwestycji: - małe kompaktowe mieszkanie - niskie koszty utrzymania - otwarta kuchnia, przestronne wnętrze - bardzo dobrze skomunikowane (pkm) z aglomeracją trójmiejską -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

529 000 zł49 m² 10 837,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie do własnej aranżacji - Gdynia, działki Leśne, ul. Śląska Na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku w doskonale skomunikowanej dzielnicy Działki Leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Władysława IV, w inwestycji Plac Unii w Gdyni. Mieszkanie dostępne od października na wynajem długoterminowy. Plac Unii to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Sopot,pomorskie

959 000 zł61 m² 15 708,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

! nowa Oferta w Mio Casa! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania w Sopocie z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Morelowa

Władysławowo,pomorskie

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowiutkie mieszkanie pod klucz 2025r Bez pcc i prowizji,ale tylko klient gotówkowy. 2-pokojowe (34 m ) z ogrodem 100 m i miejscem parkingowym Władysławowo, ul. Morelowa. Ogródek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

1 270 000 zł73 m² 17 493,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

1 389 000 zł90 m² 15 450,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem w inwestycji seaport.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł87 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem, z dwoma balkonami oraz tarasem - widok na las! lokalizacja Dzielnica Piecki-Migowo to jedna z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 €100 m² 12 500 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuławska

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł39 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie w niskim budownictwie z lat 60-ych (czyli to nie jest jeszcze wielka płyta): - 2 pokoje ok. 16 i 9 m2 - kuchnia ok. 4 m2 - łazienka ok. 3 m2 (w możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

389 000 zł31 m² 12 666,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 30,71 m z balkonem o powierzchni 3,31 m2 Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuracyjna

Jastrzębia Góra,pomorskie

444 744 zł35 m² 12 663,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niezwykła propozycja dla osób pragnących komfortu, bliskości natury i morza! Gotowy do odbioru, przestronny apartament o powierzchni 35,12 m , z własnym ogródkiem, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

449 000 zł31 m² 14 568,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 30,82 m . Mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne elementy takie jak: klimatyzacja, materac, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuracyjna

Jastrzębia Góra,pomorskie

550 000 zł49 m² 11 151,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, naturę i bliskość morza Trzypokojowy apartament z antresolą i balkonem, o powierzchni 49,31 m , położony w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

855 000 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulne mieszkanie z duszą Morena, gdańsk | 3 pokoje | 56,81 m | Gotowe do zamieszkania Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

870 000 zł76 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży piękny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w cichej i spokojnej dzielnicy Rumi przy ul. Rajskiej. Powierzchnia domu to 76m2. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 449 000 zł76 m² 19 065,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

1 100 000 zł76 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 500 zł54 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Szukasz nowego mieszkania na wynajem w wygodnej dla życia lokalizacji? Sprawdź naszą ofertę! Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie 53 m2 usytuowane w Pruszczu Gdańskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję komfortowe mieszkanie na wynajem w apartamentowcu. Powierzchnia wynosi 58 m , jest umeblowane i gotowe do zamieszkania. Duże okna zapewniają dużo naturalnego światła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dantyszka

Gdynia,pomorskie

2 500 zł46 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Derdowskiego

Jastrzębia Góra,pomorskie

469 000 zł38 m² 12 506,70 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęgowo,pomorskie

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo | łęgowo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaroślak

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł68 m² 66,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

666 666 zł65 m² 10 256 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk | widok na morze | wyspa w kuchni | miejsce w hali garażowej | gotowe do zamieszkania Wstęp: zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka wakacje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

429 000 zł42 m² 10 146,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie! Lokal na parterze z ogródkiem - idealne dla rodzin i seniorów Powierzchnia lokalu: 42,28 m2 Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

1 299 000 zł65 m² 20 108,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

377 435 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nowa inwestycja. Apartament bezpośrednio od Dewelopera. Możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 z widokiem na Zatokę w Gdyni, witominie. Mieszkanie na 5-piętrze z windą, przestronne i umeblowane. Składa się z: salonu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij