dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 694 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 694 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 w Gdynia Witomino-Leśniczówka. Ciche osiedle blisko lasu. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. Miejsce postojowe ogólnodostępne przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł51 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gdańsk Zaspa 2-pokojowe mieszkanie 50,3 m | balkon | komórka lokatorska | hala garażowa Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

746 032 zł42 m² 17 632,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty inwestycyjne zaprojektowane w ramach Murapol Stoczniova to świetna propozycja dla osób planujących czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Na sprzedaż oferujemy przestronne i gustownie urządzone mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

299 000 €73 m² 4 095,89 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słupsk

Słupsk,pomorskie

290 000 zł38 m² 7 540,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe 38,46 m inwestycja mkm Włynkówko Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania o powierzchni 38,46 m położonego na parterze w nowoczesnej inwestycji mkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisykowskiego

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł71 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,3 m , położone w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy. To idealna propozycja dla par, rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdyńskich Kosynierów

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł76 m² 15 859,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szukasz przestronnego, stylowego mieszkania w samym sercu Gdańska? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: klimatyczna kamienica z 1910 roku, mieszkanie po generalnym remoncie wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania, które szybko zacznie generować zyski? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,82 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumska

Gdynia,pomorskie

600 000 zł62 m² 9 724,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m - ul. Rumska , Gdynia Przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,6 m + kom lok 2,1 m2, położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

525 000 zł78 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, oferuję Państwu ciepły, przytulny, spokojny lokal mieszkalny z tzw. klimatem i duszą, których to bez wątpienia brakuje w dzisiejszym nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

759 900 zł76 m² 10 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do życia - nie przegap tej okazji! Kontakt : ostatnie mieszkanie. Brak podatku pcc. Bez prowizji Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

495 000 zł44 m² 11 123,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam przytulne mieszkanie 2-pokojowe w zrewitalizowanej części dzielnicy Chylonia. Mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 usytuowane jest na 1 piętrze. Składa się z 2 pokoi nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Gdynia,pomorskie

1 250 000 zł122 m² 10 279,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja Dąbrowa jest niezwykle kameralną i urokliwą dzielnicą Gdyni. Życie ułatwia dostęp do bogatego zaplecza handlowo-usługowego, na wyciągnięcie ręki są dostępne sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rakowiec

Rakowiec,pomorskie

360 000 zł74 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w Rakowcu, położone w bloku na pierwszym piętrze. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł69 m² 18 213,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: wykończone, trzypokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Świetnie skomunikowane, nowoczesne osiedle otoczone licznymi atrakcjami miasta i bogatą zielenią parkową. Miejsce cenione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

1 420 000 zł50 m² 28 292,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: kameralna nowoczesna inwestycja, apartament wybierany jako jeden z pierwszych, doskonałe nasłonecznienie i z każdej strony las! Lokalizacja: mały Kack i Bernadovo to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kotwiczników

Gdańsk,pomorskie

883 000 zł46 m² 19 204 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, kawalerka z oddzieloną przestrzenią sypialną, w prestiżowej Rezydencji Wintera. Idealne na inwestycję. Regularnie wynajmowane na długi okres. Do mieszkanie przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł37 m² 19 459,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Zajezdnia Wrzeszcz, 37 m Funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 651,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie z rynku pierwotnego (37,46 m ) o wyższym standardzie deweloperskim Atuty nieruchomości: - ściany w mieszkaniach gotowe do malowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Budynek Blok czteropiętrowy, zadbany, czysty, oddany do użytku 2022 roku! mieszkanie Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł62 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - Gdańsk Chełm Przestronne i zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł44 m² 35 730,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartment inwestycyjny , wynajmowany na doby w budynku Granaria. Bardzo elegancko wykończony, prestiżowa lokalizacja, chętnie wynajmowany. Średnia ocen na to 9,8 *

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Gdynia,pomorskie

12 900 zł227 m² 56,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwukondygnacyjny apartament o powierzchni 227,4 m2 zlokalizowany w Gdyni, w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra przy ul. Sienkiewicza, usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliska

Gdynia,pomorskie

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.38m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Małym Kacku. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

620 005 zł72 m² 8 551,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spokojne osiedle domów szeregowych z ogrodami tylko kilka minut od Gdańska Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej położone tuż przy granicy Pruszcza Gdańskiego w odległości jedynie 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

985 005 zł93 m² 10 591,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dom z ogrodem w Gdańsku miej wszystko na miejscu Szukasz przestrzeni i prywatności, ale nie chcesz opuszczać Gdańska? W zielonej części Jasienia powstaje kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 505 zł65 m² 8 238,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 505 zł72 m² 8 978,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spokojne osiedle domów szeregowych z ogrodami tylko kilka minut od Gdańska - Dom z ok 100m2 - Okazja! Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej położone tuż przy granicy Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Sopot,pomorskie

349 950 €63 m² 5 554,76 €/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Jaśkowa Dolina 87 | Gdańsk Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. XX m (tu wpisz metraż), zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Sopot,pomorskie

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.dwupoziomowy domek z ogrodem do wynajęcia o powierzchni 52m2 w Sopocie Górnym. Domek znajduję się na terenie zamkniętym. Poziom pierwszy to salon, kuchnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł85 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Atuty: - piękna, odnowiona kamienica - mieszkanie po generalnym remoncie - piwnica 40m2 - ogrodzona posesja z parkingiem - widok na zieleń - kilka parków w okolicy - świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł77 m² 11 431,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 duże pokoje blisko plaży W brzeźnie! idealne dla rodzin lub na inwestycję! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Gdańsku, w nadmorskiej dzielnicy Brzeźno, przy ul. Gdańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdynia,pomorskie

335 000 zł41 m² 8 170,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Kawalerka z potencjałem w Gdyni Dąbrowie 41 m , balkon, duża kuchnia, schowek! Masz pomysł na własne M? A może szukasz inwestycji z potencjałem? Ta kawalerka na Dąbrowie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł37 m² 16 510,10 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowy apartament z balkonem i parkingiem - blisko plaży i stadionu Parametry nieruchomości Powierzchnia: ok. 40 m Pokoje: 2 (salon z aneksem + sypialnia) Balkon: tak,.