dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 693 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 693 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

1 241 190 zł68 m² 18 266,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowa inwestycja w sercu Gdańska - Apartament 67,95 m na kameralnym osiedlu w otoczeni bujnej zieleni. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 67,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Wejherowo,pomorskie

309 000 zł37 m² 8 351,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. *************** R E Z E.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

475 000 zł46 m² 10 326,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Lokalizacja przy lesie, dużo zieleni. Na piętrze znajdują się tyko 2 mieszkania. Nieruchomość o powierzchni ok. 46m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąsowicza

Gdynia,pomorskie

669 800 zł46 m² 14 560,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nową inwestycję o nazwie "toro" , która powstaje w niedalekiej odległości od Śródmieścia Gdyni , ulicy Wąsowicza 8. Jest to nietuzinkowy, przepięknie zaprojektowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa, które charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Gdynia,pomorskie

1 800 000 zł109 m² 16 498,60 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Opis apartamentu: nietuzinkowe, szlachetne i niezwykle komfortowe miejsce do zamieszkania. W każdym detalu aranżacji i wyposażenia tego wnętrza można dostrzec kreatywność Właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk Ujeścisko Lokalizacja: gdańsk, dzielnica Ujeścisko Piętro: parter / 4 Powierzchnia: 66,17 m Liczba pokoi: 3 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

700 zł10 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od września 2025 r. DO czerwca 2026 r. Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu jednej z kilku dostępnych w naszym biurze mikrokawalerek, usytuowanych w obrębie przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

1 090 000 zł37 m² 29 531,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty Mieszkanie położone w Dolnym Sopocie kilka kroków od plaży oraz słynnego deptaka Bohaterów Monte Cassino to idealna propozycja zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

568 000 zł37 m² 15 372,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 36,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

625 508 zł51 m² 12 274,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie piętro, panoramiczny widok! tramwaj 100 M 20 minut do wrzeszcza - kup bez prowizji! Biuro sprzedaży dewelopera - nie pobieramy prowizji od klienta! Pomagamy bezpłatnie w w finansowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

3 850 zł51 m² 75,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 51 m z ogródkiem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł48 m² 13 457,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji podmiejskiej, tuż przy obwodnicy, na dobrze zorganizowanym osiedlu, z pełną infrastrukturą miejską. Miejsce świetnie skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 829 120 zł101 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł58 m² 60,55 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 13 września 2025r. Atuty Atrakcyjne, przestronne i w pełni urządzone mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu przy ul. Toruńskiej w centrum Gdańska. Warto podkreślić,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

570 000 zł75 m² 7 572,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Doskonale zlokalizowane mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze trzypiętrowego budynku z 1993, w sercu dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Nieruchomość o powierzchni 75,29 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Gdańsk,pomorskie

939 000 zł55 m² 16 949,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ładne i funkcjonalne mieszkanie w kamienicy w centrum Gdańska przy ulicy Piwnej. Kamienica znajduje się w centrum życia turystycznego oraz kulturalnego Gdańska. Pieszo można dotrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

2 400 zł43 m² 56,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ustawne mieszkanie dwupokojowe w odremontowanej kamienicy przy ulicy Świętojańskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa okazja inwestycyjna na gdańskim Przymorzu. 2 niezależne mieszkania - jedna księga wieczysta, jeden zakup, podwójny zysk. Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Gdańsk,pomorskie

860 000 zł40 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko tu! Bez pcc! Zakup z Vat! Kupując na firmę odzyskujesz ponad 200 tys. zł.! miejsce parkingowe gratis! Cena zawiera gotowy projekt wraz z wizualizacjami! To jedno z tych miejsc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł27 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty Jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Oliwa, ul. Obrońców Westerplatte. Idealna propozycja dla inwestora, singla lub pary. Duży potencjał - mieszkanie zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

459 900 zł38 m² 12 102,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj w jednym z najbardziej wyjątkowych falowców w Gdańsku z wyremontowaną klatką schodową oraz nową windą - lokalizacja, potencjał i komfort, których szukasz! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

438 580 zł39 m² 11 268,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W gdańsku - 0% prowizji | bez pcc | smart home W standardzie Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu mieszkania do własnej aranżacji w Gdańsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł44 m² 15 395,20 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni rzeczywistej 43,52m z aneksem kuchennym oraz z przestronną, oświetloną loggią (o dodatkowej powierzchni 3,21m), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 15.09.2025 do 30.06.2026r MIESZKANIE : Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 z salonem wraz z aneksem kuchennym, sypialnią łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, nowe mieszkanie - funkcjonalnie zaaranżowane i wyposażone z balkonem, na 1. piętrze, na osiedlu "towarowa 29" w Rumi. Salon z aneksem kuchennym, wygodna sypialnia, mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sopot Al. Niepodległości, komfortowa kawalerka z pięknym widokiem na miasto, morze i Klif Orłowski. Meble wykonane na wymiar w całym mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł71 m² 10 690,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałym układzie pomieszczeń, o pow. 71 m2, z narożnym ogródkiem na osiedlu Maciejka w Gdańsku(dzielnica Orunia Górna - Gdańsk Południe). Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dragana

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł50 m² 50,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, oddzielną kuchnią - idealne dla pary lub singla. Świetna lokalizacja - blisko wszystkiego! ? Najważniejsze atuty mieszkania: przestronne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

395 000 zł37 m² 10 544,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania w Rumi? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

476 000 zł35 m² 13 631,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne na start lub inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 34,92 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 220 175 zł54 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

799 000 zł53 m² 15 047,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie z ogródkiem w Sopocie! Atuty oferty - lokalizacja, blisko do plaży - piwnica, ogródek, miejsce postojowe na posesji - tylko 4 lokale w klatce - pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Słupsk,pomorskie

288 000 zł30 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, umeblowane mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Batorego , odświeżone , gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferujemy umeblowane mieszkanie o powierzchni 30,03m, położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Borkowo

Borkowo,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 561,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal D1 to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,24 m2, zlokalizowane na piętrze w Osiedlu Kowalove w Gdańsku. Mieszkanie posiada prywatny ogródek o powierzchni 40 m2 Cena: 425 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Łeba,pomorskie

595 000 zł111 m² 5 379,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: mieszkanie 110 m w Łebie, 400 m od morza Lokalizacja: łeba, w sąsiedztwie plaży idealne miejsce pod wynajempowierzchnia: 110 mpiętro: i piętro Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

495 004 zł38 m² 13 002,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji otoczonej lasem Prezentujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,07 m z balkonem, położone w wyjątkowej inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od 1-ego września. Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 1-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Stegna,pomorskie

303 500 zł22 m² 13 531 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainwestuj w komfortowe apartamenty na wynajem w Stegnie! Nasza nowa inwestycja to 23 przestronne lokale o powierzchni od 22,43 m do 53,85 m , z balkonami i prywatnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topazowa

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Topazowej 2 w inwestycji Szmaragdowy Park (deweloper Develia). Mieszkanie dostępne od października! Szmaragdowy Park to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł43 m² 20 907 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.