dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 693 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 693 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przypadku zainteresowania prosze o sms o treści niepołomicka najem loft. Loft z antresolą. Dostępny od zaraz. Najem tylko dla jednej osoby (kobiety) lub pary. . Serce mieszkania stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sopot

Sopot,pomorskie

4 500 000 zł130 m² 34 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe wnętrze | sopot dolny | blisko plaży | 4 pokoje | 3 sypialnie | 2 łazienki | sauna | miejsce postojowe W hali garażowej sopot dolny: to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

1 961 370 zł106 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowa inwestycja w sercu Gdańska - Apartament 106,02 m na kameralnym osiedlu w otoczeni bujnej zieleni. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 106,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajska

Słupsk,pomorskie

1 800 zł46 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m2, położone w samym centrum Słupska, przy ulicy Mikołajskiej. Lokal położony jest na trzecim piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

532 000 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie usytuowane jest w malowniczej, bezpiecznej okolicy osiedla Rotmanka, której zaletą jest ograniczona liczba budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie gdzie w pełni można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felińskiego

Gdynia,pomorskie

665 800 zł65 m² 10 243,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze. Powierzchnia 64,77m2 - odbiór marzec 2026 Posiadamy w ofercie mieszkania w tej lokalizacji również na innych inwestycjach gotowych do odbioru. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy Gdyni, ale z dobrze skomunikowanym dostępem do Centrum miasta, obwodnicy Trójmiejskiej sprawdź naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej 28a Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze bez windy. Bardzo przestronne studio , z wydzieloną częścią sypialniana i dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mechelinki

Mechelinki,pomorskie

1 590 000 zł73 m² 21 780,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o apartamencie tuż przy plaży? Zakochaj się w Porto Mare! Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 72,68 m , położony zaledwie 250 m od nadmorskiej plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

320 000 zł30 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,6 m2, zlokalizowane przy ul. Sikorskiego 162 w Wejherowie, w dzielnicy Śmiechowo Południowe. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

1 045 000 zł64 m² 16 456,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 2. piętrze w zadbanej kamienicy na Starówce. Najważniejsze atuty nieruchomości: - 2 duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarska

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szukasz klimatycznego mieszkania w samym sercu Gdańska, w kamienicy z duszą? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: serce Gdańska kilka minut pieszo do najważniejszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł67 m² 10 746,30 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie 66,14 m do remontu Gdańsk Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,14 m zlokalizowane w historycznym Dolarowcu w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Trimare w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Gdańskiem, a Krynicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

525 600 zł36 m² 14 535,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł30 m² 15 966,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania dla siebie lub pod wynajem blisko morza, idealnie trafiłeś! atuty: - przyjemny widok z okien i balkonu - Gotowiec inwestycyjny - Idealne położenie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 406 015 zł45 m² 31 051,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament Z loggią na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł40 m² 13 654,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*Pośredników proszę o niekontaktowanie się* Na sprzedaż przytulne, wykończone mieszkanie o powierzchni 40,28 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Gdynia,pomorskie

745 000 zł68 m² 10 972 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw - łatwy dostęp do całego Trójmiasta dzięki licznym linkom komunikacyjnym - świetny dostęp do gdyńskich plaż oraz centralnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

1 500 zł28 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 28,1 m2, zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego w Wejherowie. Nieruchomość dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

479 000 zł60 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

| 3 pokoje | słoneczne | przestronne | balkon | gdynia | Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze położone w Gdyni na ulicy Admirała Józefa Unruga. To idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Malbork,pomorskie

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy Chcesz kupić mieszkanie gotowe do zamieszkania lub po inwestycje? Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,00 m2. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

675 000 zł36 m² 18 544 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | centrum | blisko morza | gdynia śródmieście | Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, bądź też wynajmu - bez dodatkowych nakładów finansowych, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł56 m² 62,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Suchanino - najem okazjonalny Na wynajem jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raduńska

Juszkowo,pomorskie

799 000 zł98 m² 8 153,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: niepowtarzalne mieszkanie z charakterem 97,40 m | Juszkowo, ul. Raduńska Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 97,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

1 130 000 zł77 m² 14 752 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| jasne | 3 pokoje | duża kouchnia Z jadalnią | cicha okolica | 1km do morza | balkon | Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie z łazienką oraz osobnym wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sopot,pomorskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | blisko morza | sopot kamienny potok I inwestycja I zielona okolica | gotowe do zamieszkania | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Gdańsk,pomorskie

539 900 zł32 m² 16 632,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru Bez prowizji i bez podatku pcc Twój apartament nad wodą i wśród zieleni. Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój natury z wygodą życia w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od października do czerwca lub długoterminowo na min. 2 lata. Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 1-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusława X

Słupsk,pomorskie

495 000 zł56 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ? Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie ul. Bogusława X, słupsk Po generalnym remoncie | ? Miejsce parkingowe | ? 2. piętro | ? Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

725 000 zł64 m² 11 417,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej dzielnicy w Gdańsku, suchanino. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Gdańsk,pomorskie

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu 41m2 na wynajem przy ulicy Dzielnej - Wrzeszcz, gdańsk. Idealne dla singla! Prezentowana nieruchomość Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł41 m² 10 731,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 41 m2 usytuowane na parterze z dodatkowa powierzchnią 40 m2 ogródka. Mieszkanie ma ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czermińskiego

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł34 m² 12 522,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na parterze w Inwestycji "urzeka" Dewelopera Domesta; wyodrębniona księga wieczysta. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Uwaga! Komórka lokatorska w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 099 000 zł44 m² 25 017,10 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! Posiadamy jeszcze 5 innych nieruchomości w tym budynku - zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji! opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 43,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

1 355 000 zł65 m² 20 975,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł40 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2 piętrze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

700 195 zł57 m² 12 241,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Super lokalizacja parę kroków od przystanku autobusowego, w pobliżu Biedronka w bloku na parterze Żabka, parę minut na piechotę szkoła, przedszkole, tereny zielone z placami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

537 000 zł46 m² 11 548,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie | słoneczne | przestronne | dobrze skomunikowane | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ustronie

Gdańsk,pomorskie

370 700 zł30 m² 12 356,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania przy ul. Ustronie Starym Mieście w Gdańsku. Szukasz mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, z szybkim dostępem do Śródmieścia i pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

461 000 zł35 m² 13 100,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pośrednik nie pobiera żadnych opłat związanych z transakcją i gwarantuje możliwie najniższą cenę u dewelopera. Na sprzedaż - 1-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk Jasień |.