dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 703 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 703 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglarska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł71 m² 9 138,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne mieszkanie dla rodziny w świetnej lokalizacji - Borkowo! 71,02 m2/ 3 pokoje/ Borkowo ul. Żeglarska/ Gotowe do wprowadzenia! Z wielką przyjemnością oferuję Wam interesującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skarszewy,pomorskie

349 000 zł64 m² 5 419,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m , położone na 3. piętrze bloku przy ul. Generała Władysława Sikorskiego w Skarszewach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz Górny Parametry nieruchomości Powierzchnia: 50 m Liczba pokoi: 2 Stan mieszkania: bardzo dobry, po remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

715 000 zł47 m² 15 212,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania dla pary, jak i pod wynajem. Atuty: - nowoczesny styl - 900 metrów w linii prostej od morza - Niewielka odległości od Parku Brzeźnieńskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł30 m² 13 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lotnicza

Cieplewo,pomorskie

497 000 zł70 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem - Cieplewo Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , znajdujące się na parterze dwulokalowego domu jednorodzinnego. Mieszkanie posiada własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

760 000 zł85 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wspaniała okazja zakupu przestronnego mieszkania w Gdańsku / Borkowie Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 85 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

307 907 zł34 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! najtańsze mieszkania W rumi - ceny od 8650,00pln! Mieszkania od 299 000 pln! ani podatku pcc! Nie musisz dalej szukać - taniej nie znajdziesz ;) ___________________________________.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadmorski Dwór

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zainteresowany/a? Napisz sms o treści Nadmorski Dwór najem 4, a na pewno oddzwonimy. Południowy zachód, widok i zapach lasu sosnowego, z każdego pokoju, genialne naświetlenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

15 000 zł81 m² 184,73 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł64 m² 54,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** gdańsk ujeścisko - łostowice *** 3 pokoje *** I piętro *** umeblowane *** wolne od zaraz *** Gdańsk Zakoniczyn - Osiedle 5 Wzgórz , 3 pokojowe mieszkanie ( salon + 2 sypialnie ) w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł60 m² 19 099,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: duży taras 22,27 m2, komórka lokatorska o powierzchni 6,37 m2 znajdująca się obok miejsca postojowego w hali garażowej, ostatnia kondygnacja, kameralne czteropiętrowe osiedle, wjazd za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

370 000 zł30 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Atuty: - przyjemny widok z okien i balkonu na niezabudowaną przestrzeń - Idealne położenie dla studentów - Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą - dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 561,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Na sprzedaż przytulne 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

649 000 zł64 m² 10 140,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie trzypokojowe (64m) z balkonem, zlokalizowane w dzielnicy Gdynia karwinyiii. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Przymorzu przy ul. Kołobrzeskiej 25b. Mieszkanie położone na parterze, dostępne od sierpnia. Mieszkanie składa się z: -salonu, - sypialni, - kuchni, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdyńska

Chwaszczyno,pomorskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe 1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 30m2 w centrum Chwaszczynie przy ul. Gdyńskiej. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł87 m² 15 896,60 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 87,44 m , usytuowane na 6. piętrze budynku najnowszego etapu inwestycji Nowa Letnica - zrealizowanej przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

-opis nieruchomości Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w Gdyni, na spokojnym i zielonym Grabówku. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

785 000 zł70 m² 11 219,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk, ul. Niepołomicka Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,76 m , położone na 2. kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie / balkon/ piwnica/ po remoncie/ świeżutkie Oferuje do wynajęcia 2 pokoje mieszkanie w Gdańsku Przymorze Wielkie ul. Kołobrzeska Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

794 071 zł53 m² 15 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (52,85 m ) na 3 piętrze w atrakcyjnej południowej części Gdańska. Wygodny układ mieszkania: salon z kuchnią, 2 sypialni, balkon 4.5m.kw, łazienka 4m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Gdynia,pomorskie

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ekskluzywny apartament zlokalizowany w najpiękniejszej, nadmorskiej dzielnicy Gdyni Orłowie. To idealne miejsce do zamieszkania. Jednocześnie blisko centrum, pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Rokitki,pomorskie

507 000 zł68 m² 7 424,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 4 pokojowe mieszkanie 69,28 m - (rokitki k. Tczewa) Powierzchnia użytkowa: 69,28 m Liczba pokoi: 4 (duży salon z aneksem + 3 sypialnie) Budynek: III etap, 3 piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł51 m² 9 253,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie 50,79 m na piętrze w kameralnej inwestycji - odbiór IV kwartał 2025 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,79 m , położone na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

445 048 zł32 m² 13 698 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dla Ciebie w jednej z najlepszych dzielnic Gdańska - Chełm. Opis mieszkania: - przestronne 1-pokojowe (32,5 m ) - Duży balkon z ekspozycją zachodnią (słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Malbork,pomorskie

277 000 zł36 m² 7 605,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o przytulnym kącie na miarę Twoich potrzeb? Mam dla Ciebie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,42 m z balkonem (3,60 m ) w malowniczej inwestycji Nowe Horyzonty 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 049 036 zł56 m² 18 629,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty wtulone W las Sopot Przylesie | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Taras dachowy dla mieszkańców | Ostatnie lokale ***** opis inwestycji: w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Sopockich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł36 m² 12 514,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jest to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność, bezpieczeństwo i spokój. To miejsce stworzone dla osób, które pragną aktywnie wypoczywać w zaciszu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł27 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie idealne dla singla lub pary Lokalizacja Mieszkanie jest położone w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska - Jasieniu. Bliskość Obwodnicy zapewni Ci szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie w Borkowie Gdańskim - Miejsce postojowe w cenie! Przechodząc do konkretów -wysokość umożliwia podział na dwa piętra co daję ponad 100m2 mieszkania -osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

735 000 zł90 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest miejscowości Dębogórze, w gminie Kosakowo, na Osiedlu Harmony. To doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój oraz bliskość natury. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

525 000 zł32 m² 16 613,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Piękne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni - ul. Elizy Orzeszkowej Stylowe, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni! Po generalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

414 000 zł35 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,96 m2 z balkonem 4,5 m2. - zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plac Kopernika

Lębork,pomorskie

499 000 zł78 m² 6 408,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Oferujemy przestronne mieszkanie, położone w centrum miasta przy ul. Plac Kopernika, usytuowane na parterze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młyńska

Różyny,pomorskie

658 000 zł116 m² 5 681 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem w Różynach - komfort domu w cenie mieszkania! Szukasz przestrzeni do życia z własnym ogrodem, z dala od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł66 m² 9 062,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla poszukujących mieszkania w spokojnej okolicy, z doskonałą komunikacją oraz bliskością terenów zielonych. Lokalizacja Nieruchomość mieści się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gniewowska

Reda,pomorskie

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W redzie przy ul. Gniewowskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki, kuchni oraz salonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł47 m² 12 629,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - Gdańsk, ul. Leskiego Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

" wynajem mieszkania bez prowizji " Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu "nadmorskie tarasy" Oddane do użytku w 2020 roku w Gdyni obłużu/oksywiu przy ul. Nasypowej. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dionizosa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł37 m² 14 027 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w inwestycji Towarzystwo Ziemskie Lokalizacja: gdańsk, ul. Dionizosa kameralne, zamknięte osiedle z pełną infrastrukturą miejską. Lokalizacja.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij