dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 703 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 703 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Widzino

Widzino,pomorskie

420 000 zł57 m² 7 359 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle "leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% pcc nie jest wymagana zgoda Ministerstwa oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrołęcka

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Ujeścisko, ul. Ostrołęcka Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego i słonecznego mieszkania o powierzchni 43,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu nowego mieszkania w inwestycji Debiut III w Pruszczu Gdańskim. Atuty: nowoczesne i kameralne osiedle Mieszkanie w wysokim standardzie Duży słoneczny balkon Cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nadwiślańska

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł27 m² 17 690,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 26,85 m , zlokalizowane na parterze w nowoczesnym kompleksie na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Trójmieście. Wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Oliwie, przy Alei Grunwaldzkiej w Gdańsku, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

595 500 zł51 m² 11 685,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt. do finalizacji transakcji. Na sprzedaż 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

788 000 zł62 m² 12 628,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem jak w domu - Wielki Kack, ul. Borówca Powierzchnia mieszkania: 62,4 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 2 Dodatkowo: balkon 6,2 m , komórka lokatorska 8,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nad Wisłą

Tczew,pomorskie

1 009 000 zł100 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartament Klimatyzowany z Antresolą dwupoziomowy z windą i pięknym widokiem na Wisłę Apartament dwupoziomowy klimatyzowany o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

769 000 zł67 m² 11 477,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż ustawne, przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na piętrze kameralnego budynku w inwestycji Cichy Zakątek jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

679 000 zł54 m² 12 550,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie - Gdynia Witomino Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

315 000 zł33 m² 9 487,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,2 m2 znajdująca się w Gdyni dzielnica Grabówek. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura - sklepy, przychodnie, szkoły, przedszkola, uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł47 m² 18 636,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Zajezdnia Wrzeszcz, gdańsk, ul. Hallera Lokalizacja: gdańsk - Wrzeszcz, ul. Hallera, prestiżowe osiedle Zajezdnia Wrzeszcz Powierzchnia: 47,22 m Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filarskiego

Gdańsk,pomorskie

1 290 000 zł67 m² 19 253,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży, ekskluzywnie wykończonego, mieszkania w inwestycji Porto dewelopera Robyg. Mieszkanie o powierzchni 67 m2, zlokalizowane jest na 2 z 5 pięter, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł60 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 60 metrowe mieszkanie w Gdańsku na dzielnicy Chełm. Mieszkanie ulokowane w nowym budownictwie na drugim piętrze z windą. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m2 po remoncie. Zlokalizowane na IV piętrze w kamiennicy przy ul. Górnej. Bardzo dobra lokalizacja, zaraz przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dickensa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 572,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w świetnie zlokalizowanej i spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - układ mieszkania, który zapewnia większą przestronność i funkcjonalność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

674 000 zł68 m² 9 951,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w doskonale skomunikowanej dzielnicy Orunia Górne-Gdańsk Południe z terminem odbioru na wrzesień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

617 026 zł43 m² 14 322,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk 2- pok Morena! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 900 zł36 m² 19 185,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadmorski apartament 36,48 m z balkonem gotowy do aranżacji według własnych potrzeb! Udogodnienia: basen zewnętrzny, plac zabaw, boisko do siatkówki, miejsca parkingowe oraz stojaki na rowery;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

759 900 zł76 m² 10 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do życia - nie przegap tej okazji! Kontakt : ostatnie mieszkanie! Brak podatku pcc! nie pobieramy prowizji! Mamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

970 000 zł41 m² 23 469,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduje się w inwestycji dewelopera Robyg Mila Baltica. Osiedle kameralne, zamknięte, w niskiej zabudowie. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców siłownia, sauna, 2 place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł35 m² 12 153 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,30 m2 zlokalizowanego w idealnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska-Nowym Porcie. Okolica wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliosa

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania w Kowalach idealnego do zamieszkania lub pod inwestycję długoterminową. Ustawna powierzchnia 53m2 pozwala na zaaranżowanie wnętrza w bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 2-pokojowa Stegna

Stegna,pomorskie

303 500 zł23 m² 13 311,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twój własny apartament nad Bałtykiem komfort i zysk w jednym Zastanawiasz się nad inwestycją, która nie tylko zabezpieczy kapitał, ale też pozwoli na regularne dochody? Kameralny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Gdynia,pomorskie

1 450 000 zł81 m² 17 872,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz przestronnego apartamentu w inwestycji premium zaledwie 500 m od morza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - kameralna inwestycja nad samym morzem - Fantastyczna lokalizacja blisko bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lębork

Lębork,pomorskie

465 000 zł86 m² 5 409,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Witaj w Goodstory Nieruchomości i Finanse ;) Unikatowa oferta na rynku! Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Sportowym. W pobliżu: kościół, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rumia

Rumia,pomorskie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana, przestronna i nowoczesna kawalerka 32m2. Umowa najem okazjonalny- koszt podpisu u notariusza do pokrycia po połowie (łącznie około 450zł Mieszkanie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Słupsk,pomorskie

535 000 zł86 m² 6 205 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą położone w Słupsku przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie: III piętro dwupoziomowe balkon Powierzchnia użytkowa: 86,22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stegna

Stegna,pomorskie

368 000 zł28 m² 13 381,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Gdyni przy ul. Pck 7. Mieszkanie ma powierzchnię 46,6 m2 i zlokalizowane jest na parterze w budynku 11 piętrowym. Lokal składa się z salonu, kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

436 241 zł27 m² 16 338,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 1 pokojowe mieszkanie 26,76 m - Gdańsk Siedlce (ul. Kartuska) Metraż: 26,76 m Piętro: 1 z 7 Balkon: wykonany z izolowanych termo łączników idealne miejsce na poranną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

574 890 zł44 m² 13 012,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk 44,18 m2 Morena! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Gdańsku Przymorze Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m , usytuowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzeleckiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

798 000 zł70 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| 3 pokoje | winda | wyposażone | balkon | fitness | siłownia | miejsce postojowe | Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 70 m2 w Pruszczu Gdańskim, na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

6 500 zł64 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***przepiękny widok na zatokę*** lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w sercu nadmorskiego raju! Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie o powierzchni 27,82 m , idealne do dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Gdańsk,pomorskie

409 000 zł28 m² 14 818,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W sprzedaży dwupokojowe, słoneczne, kompaktowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w popularnej lokalizacji Trójmiasta - gdańskiej Zaspie. Mieszkanie dobrze utrzymane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

587 000 zł55 m² 10 676,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54 m2 , położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdańska - Zakoniczyn, przy ul. Bergiela. Mieszkanie na pierwszym piętrze.