dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe dobrze rozplanowane, słoneczne mieszkanie w spokojnej dzielnicy na terenie zamkniętego osiedla w Gdyni, fikakowo. Mieszkanie składa się z: salonu z balkonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

358 250 zł53 m² 6 759,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Rumi - 44 m + piwnica 9 m Szukasz komfortowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie ofertę! Na sprzedaż przestronne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

602 281 zł42 m² 14 425,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie na 2 pietrze w stanie deweloperskim. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie. Salon połączony z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Przestronna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł31 m² 14 972,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty : - Mieszkanie w idealnym stanie gotowe do wprowadzenia - Niskie opłaty - Ogródek - Klimatyzacja - Prywatne miejsce postojowe - Kameralna zabudowa Lokalizacja i komunikacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosłowa

Gdańsk,pomorskie

523 171 zł36 m² 14 601,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa inwestycja nad morzem. To nowoczesny projekt usytuowany w jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska - na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł60 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowa oferta dostępna tylko W mio casa! Lokal mieszkalny 3- pokojowy położony na ostatnim piętrze 4piętrowego budynku z windą, o powierzchni 60,20m2. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | dobrze skomunikowane | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Nowy Staw,pomorskie

259 000 zł41 m² 6 256,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,40 m , położone na parterze budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Nowego Stawu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miętowa

Gdynia,pomorskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.42m2 w Gdyni na Dąbrowie. Nieruchomość znajduje się na 3-piętrze 4-kondygnacyjnego bloku. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

765 060 zł45 m² 16 937,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Oferujemy przestronne, gotowe mieszkanie. Na mieszkanie składa się: - salon z aneksem kuchennym- jasny i przestronny, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ustronie

Gdańsk,pomorskie

304 791 zł26 m² 11 589 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Chcesz zainwestować w nieruchomość, która zapewni Ci stabilny dochód, a jednocześnie będzie atrakcyjna dla najemców? Poznaj apartamenty w nowoczesnej inwestycji, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

550 000 zł50 m² 10 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z antresolą w Bałtyckiej Oazie - 900 m od plaży! Cena: 550 000 zł Powierzchnia: 50,27 m Lokalizacja: jastrzębia Góra, ul. Borowikowa Piętro: 1 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

179 000 €78 m² 2 294,87 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowe Apartamenty w Pilar de la Horadada Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu nowoczesnych apartamentów w atrakcyjnej lokalizacji Pilar de la Horadada. Nasza inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł62 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Odkryj niepowtarzalny urok nowoczesnego, nowoczesnego trzypokojowego mieszkania na osiedlu Wolne Miasto w Gdańsku! To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 950 000 zł69 m² 28 224,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śmiało stawiamy stwierdzenie, że to jest świetna oferta, gdzie wszystko jest top :) ponieważ: lokalizacja: osiedle nadmorski dwór - jedno z flagowych osiedli w Gdańsku bardzo dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

399 990 zł36 m² 11 204,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne w pokojowe mieszkanie w sercu Redy, ul. Morska Spełnij swoje marzenie o doskonałym mieszkaniu! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, spokój i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Banino

Banino,pomorskie

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj pod miastem. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji w bliskiej odległości od aglomeracji trójmiejskiej oraz z szybkim dojazdem do obwodnicy. Szybszy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

*Oferta kierowana wyłącznie do klientów indywidualnych. Pośrednikom i wszelkim propozycją przedstawienia mieszkania swoim klientom uprzejmie dziękuję. Dwupokojowe klimatyczne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

700 195 zł57 m² 12 241,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2025 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne od 01.07.2025 w ofercie wynajmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdynia,pomorskie

595 000 zł51 m² 11 735,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na 5. piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą przy ul. Pomorskiej w Gdyni. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poczty Gdańskiej

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł94 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronną nieruchomość o powierzchni 94 m , składającą się z dwóch głównych części: *mieszkanie o powierzchni 64 m *piwnica o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł57 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

!Mieszkanie w doskonałej lokalizacji Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na ulicy Szarej. Mieszkanie składa się z trzech bardzo słonecznych pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł32 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesną kawalerkę na osiedlu Oxygen Park - ul. Ofiar Grudnia 70, gdańsk Łostowice. Mieszkanie o powierzchni 32,49 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ujeścisko

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł75 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

!niesamowity widok na zbiornik wodny Z dwóch balkonów! Wygodny, dwupoziomowy apartament 75 m | 3 pokoje | 2 balkony | Garaż | Zielona okolica blisko centrum Gdańska Na wynajem komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 059 915 zł37 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania fantastyczny apartament 2 pokojowy w inwestycji zlokalizowanej w topowej lokalizacji Gdańska - dzielnicy Brzeźno, 250m od plaży. Układ apartamentu: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł80 m² 10 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Atuty: gotowe do wejścia 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Niska zabudowa, dobrze zagospodarowana przestrzeń osiedla z miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starogardzka

Gdynia,pomorskie

2 000 zł29 m² 69,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie jednopokojowe, położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Chyloni. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiek

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł61 m² 17 068 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1889

Szukasz wyjątkowego mieszkania w samym sercu Gdańska, które łączy historię z nowoczesnym komfortem? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Władysławowo,pomorskie

280 000 zł22 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Komfortowy apartament nad morzem - idealna inwestycja lub wypoczynek! Szukasz miejsca, które połączy komfort z potencjałem inwestycyjnym? Ten apartament to doskonała okazja - gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł43 m² 11 591,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskim Zakoniczynie przy ul. Porębskiego! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł87 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: elegancki, nowy apartament z dużym pokojem dziennym od strony południowej. Spokojne miejsce pomimo śródmiejskiej lokalizacji. Nowy, dopiero co wykończony apartament, który nigdy nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

475 000 zł67 m² 7 101,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Redzie przy ulicy Łąkowej, z wyjątkowym dostępem do infrastruktury rekreacyjnej i miejskich udogodnień. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł45 m² 13 255,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku z ogromnym potencjałem ? stwórz swoje wymarzone wnętrze! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,51 m?,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Słupsk,pomorskie

585 000 zł55 m² 10 732 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską ul. Morska 2, słupsk 54,51 m | 3 pokoje | Wykończone pod klucz | Gotowe do zamieszkania | II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

439 500 zł33 m² 13 222 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku z windą. Na mieszkanie składa się salon połączony z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialnia łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super inwestycja Mieszkanie do odremontowania! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40 m2 mieszczące się na 8 piętrze z 10. Lokal mieści się przy ulicy Warszawskiej / Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł39 m² 20 487 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż świetne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

1 217 700 zł74 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| jasne | 3 pokoje | 1km do morza | cicha okolica | widok na miasto | balkon | Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie z dwoma łazienkami oraz osobną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Puck,pomorskie

369 000 zł55 m² 6 709,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie kamiennicy o powierzchni 55 m . Lokalizacja: nieruchomość mieści się przy spokojnej ulicy Wojska Polskiego w miejscowości Puck. W okolicy znajduje się pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł61 m² 57,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem | 56 m | Gdańsk Orunia Górna, ul. Starogardzka Na wynajem funkcjonalne, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia