dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

672 000 zł34 m² 19 764,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze inwestycji allcon w budynku Awiator w dzielnicy Gdańsk Zaspa. Apartament o powierzchni 33,61 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

4 500 zł62 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy, nowe! Dostępne od zaraz. 3-pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 61,5 m2 jest jest nowocześnie umeblowane i wyposażone, znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Tczew,pomorskie

249 900 zł35 m² 7 099,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! 2 pokoje w Kamienicy w centrum Tczewa, blisko Bulwaru Nadwiślańskiego. Mieszkanie wyremontowane i umeblowane. Salon, sypialnia, kuchnia (szafki+sprzęt), łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romera

Pruszcz Gdański,pomorskie

4 999 zł65 m² 76,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - pachnące nowością! Lokalizacja: gdańsk, ul. Romera 3/8 Powierzchnia: 65 m Piętro: 2 (blok zabezpieczony domofonem) Miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Gdańsk,pomorskie

872 000 zł74 m² 11 736,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu uroczego mieszkania w prestiżowej lokalizacji we górnym Wrzeszczu, przy ulicy Topolowej. To miejsce oferuje 3 samodzielne pokoje, dużą kuchnię z oknem, spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurierów Armii Krajowej

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł50 m² 43,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne od zaraz w ofercie wynajmu długoterminowego [12 m-cy +] Propozycja skierowana do osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Gdańsk,pomorskie

747 000 zł48 m² 15 497,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz idealnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To tutaj! Ciepłe i słoneczne dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze w budynku przy ul. Meissnera - tylko 5 min rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz dwupokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - widok na Zatokę, - mieszkanie po remoncie - fantastyczna lokalizacja - blisko morza, sopotu oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

2 400 zł44 m² 54,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla wynajmującego! Cena 2400 zł metraż 44,01m2 Opiekun oferty tel. Zapraszam do uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł49 m² 20 353,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na 6. piętrze prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska, tuż obok Parku Oliwskiego - idealne miejsce do życia w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Malinowa

Gdańsk,pomorskie

3 170 000 zł78 m² 40 792,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne apartamenty 3 Pokoje || Ogródek 278 metrów || Parter z 2 pięter || Miejsce Cumownicze || Miejsce Naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 799 999 zł73 m² 24 657,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prestiżowy apartament 73 m w sercu Sopotu - 2 miejsca postojowe, balkon, winda! Powierzchnia: 73,2 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 3 Lokalizacja: sopot, dolny Sopot, ul. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Homera

Gdańsk,pomorskie

635 000 zł46 m² 13 804,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie w Gdańsku Osowej - gotowe do zamieszkania! Położone w spokojnej, zielonej okolicy Gdańska Osowej - idealne dla osób ceniących ciszę, wygodę i dobrą.