dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

399 000 zł36 m² 11 114,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni, dzielnica Oksywie / 35.9 m tel. - budynek z 1952 roku, - mieszkanie po generalnym remoncie, - 35,9m2 + 4,6m2 piwnica, - ogrzewanie miejskie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

480 000 zł51 m² 9 450,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w zabudowie szeregowej położone przy ślepej uliczce- wokół natura i spokój. Bardzo kameralne osiedle. Każde z mieszkań posiada osobne wejście. Możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Reda,pomorskie

639 000 zł56 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja | mieszkanie na sprzedaż - reda, ul. Lutosławskiego Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogródkiem (50 m ),instalacja od klimatyzacji ukryta w elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

816 940 zł48 m² 16 956 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego apartamentu o powierzchni 48,18 m2 na 4 piętrze. 10 piętrowy Apartamentowiec położony jest blisko morza i atrakcji w Gdańsku. W pobliżu i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitańska

Gdynia,pomorskie

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok.mieszkanie wynajęcia w Gdyni na Grabówku o powierzchni 76m2. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w kameralnej kamienicy z 1930r. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji w Gdańsku Śródmieście, ul. Angielska Grobla Proponujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

647 598 zł63 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury. W pobliżu znajdują się szkoła podstawowa, liceum, punkty usługowo-handlowe, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

399 000 zł73 m² 5 456,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży inwestycji deweloperskiej Wierzbowy Zakątek w Wejherowie Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją deweloperską "wierzbowy Zakątek" zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

619 000 zł50 m² 12 449,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Błoń Janowskich w Rumi Opis mieszkania: na sprzedaż nowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w nowym budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

438 500 zł35 m² 12 542,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: balkon z ładnym widokiem kameralne osiedle blisko terenów zielonych przystępne ceny mieszkań data.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

547 000 zł42 m² 12 870,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji, spacerem do plaży w Jelitkowie. Mieszkanie: oferowane mieszkanie ma powierzchnię 42,5 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

807 324 zł45 m² 17 861,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty wtulone W las Sopot Przylesie | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Taras dachowy dla mieszkańców | Ostatnie lokale ***** opis inwestycji: w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Sopockich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Gdańsk,pomorskie

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 maja! najem długoterminowy! Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje się na drugim piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

1 400 000 zł90 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz przestronnego, stylowego mieszkania z własnym ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 90 m z równie dużym ogrodem (90 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Gdynia,pomorskie

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w gdyńskiej dzielnicy Pogórze przy ul. Pruszkowskiego! W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można tuż obok lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

847 704 zł82 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,51 m2 (78,43 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł64 m² 12 932,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas Wirtualny spacer który odzwierciedla faktyczny stan mieszkania Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym narożnym ogródkiem w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orkana

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł87 m² 16 056,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty Świetna lokalizacja w sercu Oliwy. Mieszkanie emanuje historycznym charakterem - okna dachowe doświetlające przestrzeń, tradycyjna amfilada pomieszczeń, oryginalna stolarka drzwiowa, odkryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 125 000 zł45 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty: świetna lokalizacja, gotowa inwestycja lub klimatyczny second home. Lokalizacja Inwestycja doki znajduje się w centralnej części Gdańska, tuż obok terenów Stoczni- najmodniejsze miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł50 m² 12 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Z kw) z osobną kuchnią położone na 2 piętrze w budynku z 1984 roku, zlokalizowane w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dębina

Dębina,pomorskie

1 082 400 zł99 m² 10 885 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Nadmorskie w Dębinie koło Rowów! Szukasz własnego apartamentu nad morzem, który może generować zyski? Oferujemy wyjątkową okazję zakupu apartamentu nadmorskiego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

1 800 zł36 m² 49,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralna kawalerka po remoncie na Gdyńskim Grabówku, położona w kamienicy w pobliżu dużej uczelni wyższej. Mieszkanie składa się z obszernego pokoju (21 m2) z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł41 m² 12 415 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, jasne i nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,5 m , usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Potęgowskiej, na osiedlu Zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

939 629 zł77 m² 12 199,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na granicy Moreny i Jasienia o powierzchni 77,02 m2, usytuowane na parterze, składające się z: - pokoju dziennego z aneksem - trzech pokoi - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

685 000 zł64 m² 10 748,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie 63,73 m2 na 1 piętrze z widokiem na las - cicha i spokojna okolica. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch ustawnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

2 500 000 zł82 m² 30 674,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską Atuty nieruchomości: - wyjątkowy widok 235 - od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przez Zatokę Gdańską, aż po Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabowo

Gdynia,pomorskie

585 000 zł39 m² 15 155,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6m2 na skraju lasu w niedalekiej odległości od Centrum Gdyni, znajduję się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku mieszkalnym z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

800 730 zł36 m² 22 316,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament inwestycyjny 23%vat 1 km do morza " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowy 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bastion Wałowa w samym sercu Gdańska (śródmieście). To wyjątkowe miejsce znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 262 940 zł90 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja gotowa do odbioru. Letnica obecnie uznawana jest za jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic miasta. W pobliżu nieruchomości pełne zaplecze handlowo-usługowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

3 200 000 zł81 m² 39 476,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luksusowy Apartament w Neptun Park - 100 m od Morza Cena: 3200000 pln Powierzchnia: 81,6 m + 20 m ogród zimowy Liczba pokoi: 4 (trzy sypialnie + salon z aneksem kuchennym) Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

373 000 zł38 m² 9 947 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż w zadbanym budynku mieszkalnym przy ul. Gniewskiej w dzielnicy Chylonia. Lokal znajduje się na IV piętrze, w świeżo wyremontowanym wnętrzu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

1 220 000 zł61 m² 20 059,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klifowa

Jastrzębia Góra,pomorskie

999 000 zł80 m² 12 550,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy na Dzień Otwarty wyjątkowego apartamentu w Jastrzębiej Górze! To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć mieszkanie na żywo, poczuć jego klimat i poznać wszystkie atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Gdynia,pomorskie

1 178 000 zł97 m² 12 144,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 66m2 + niezależna kawalerka 30m2. Dostępne od zaraz. Sprzedam mieszkanie, które znajduje się pierwszym i ostatnim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

407 087 zł26 m² 15 385 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z 23% vat blisko centrum z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,9 m , zlokalizowane na osiedlu Habenda w Gdańsku, na 2. piętrze. Charakterystyka mieszkania: salon z aneksem kuchennym Oddzielny pokój Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

449 500 zł33 m² 13 580,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w sam raz zarówno dla singla, pary jak i rodziny. W malowniczym otoczeniu przyrody, przy rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej, każdemu będzie żyło się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

30 100 zł75 m² 401,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

714 485 zł40 m² 17 760 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 40,23 m2 na 5 piętrze. Oferta mieszkania idealna dla wszystkich którzy chcą wieść wygodne i spokojne życie, i w zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Gdynia,pomorskie

483 000 zł31 m² 15 580,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie po remoncie! Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana! 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Do budynku przynależy ogród dostępny tyko.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij