dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 690 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

639 000 zł52 m² 12 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w budynku z lat 90-tych w dzielnicy Gdańsk Jasień, ul. Rycerza Blizbora. Spokojna okolica z łatwym dojazdem do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Wyspa Sobieszewska Gdańsk

729 000 zł51,77 m² 14 081,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, antresoli i balkonu, mieszczące się w inwestycji Pura Vida III. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Wyspa Sobieszewska Gdańsk

729 000 zł51,77 m² 14 081,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Wyspa Sobieszewska Gdańsk

729 000 zł51,77 m² 14 081,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

4 149 000 zł174,43 m² 23 786,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość - przestronny penthouse o powierzchni prawie 180 m , położony w prestiżowym kompleksie Katamarany Zatoka w Pucku. To nowoczesne osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46,20 m² 69,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Szukasz mieszkania nad samym morzem z łatwym dostępem do innych części miasta? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie 46 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł42,22 m² 18 948,34 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone zaledwie 800m od plaży, na ostatnim piętrze kameralnego budynku. Propozycja zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję. Atuty mieszkania: - ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji- centrum nadmorskiej miejscowości Łeba,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 375 zł37,87 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 400 zł52,70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, antresoli, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 720 zł53,06 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32,30 m² 74,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Matarni. Mieszkanie starannie wykończone , wyposażone i bardzo zadbane. Kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 068 000 zł66 m² 16 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio: przestronne 3 pokoje w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji porto od dewelopera Robyg Lokalizacja: gdańsk, ul. Filarskiego wyjątkowe sąsiedztwo morza.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,05 m² 14 244,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Offerta dostępna W tylko W naszym biurze! Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem i Smart Home wykończone w wysokim standardzie. Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł43,56 m² 11 799,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie blisko morza Gdańsk Stogi Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,56 m, położone w atrakcyjnej lokalizacji Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł27 m² 53 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis Apartament Sol Marina z prywatnym miejscem cumowniczym. Atuty Piękny widok na wodę Wysoki standard budynku Cicha i spokojna okolica Niepowtarzalny charakter inwestycji Prywatne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł60 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż gdynia komandorskie wzgórze - nowoczesne osiedle położone na granicy Oksywia i Obłuża. Lokalizacja - Wygodnie skomunikowana z Centrum Gdyni (6km) oraz z obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 721 266 zł86,38 m² 19 926,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 219 809 zł45,98 m² 26 529,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Apartament 46-metrowy zachwyca najwyższą jakością materiałów oraz ekskluzywnymi meblami i dodatkami. Usytuowanie na południowej i wschodniej stronie gwarantuje obfite nasłonecznienie. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 840 851 zł86,31 m² 21 328,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł63,73 m² 6 260,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę komfortowych, przestronnych lokali, w stanie deweloperskim, położonych w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43,55 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo słoneczne, nowe i przytulne mieszkanie do wynajęcia od zaraz, blisko Zatoki Puckiej. Mieszkanie o powierzchni 43,55m2 składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł85,33 m² 11 719,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży narożnego apartamentu położonego na osiedlu Wiczlino Ogród w Gdyni, w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

573 900 zł59,16 m² 9 700,81 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | loggia | po generalnym remoncie | Stare Miasto | rozkładowe | widne Są mieszkania, które się ogląda i są takie, w których od razu wyobrażasz sobie swoje życie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł56 m² 29 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie z ogrodem w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalone kilkanaście minut spacerem od morza. Nieruchomość znajduje się na nowo wybudowanym drugi etapie inwestycji Nowe Kolibki.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł58 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem w hali gazowej, do wynajęcia Gdańsk Morena. Atuty: komfortowe, funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48 m² 26 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w inwestycji premium w sercu Gdańska Atuty: prestiżowa inwestycja Brabank w sercu Gdańska Wysoki standard wykończenia - apartament gotowy do wprowadzenia Bogata strefa wellness.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł86,56 m² 60 073,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Frontowy widok na marinę i cumujące jachty w inwestycji Yacht Park. Atuty: panoramiczny widok na Marinę i Zatokę Gdańską Nowoczesne wnętrza i przestronność Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł65 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Widokowy apartament z frontowym widokiem w inwestycji Granaria w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów z widokiem na Motławę i Stare Miasto Atuty: doskonała lokalizacja (.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł85,12 m² 16 330 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 85,12 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska w dzielnicy Strzyża.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł71 m² 20 845,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament premium | Angielska Grobla | 2 łazienki | taras 11 m Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 71 m , położony przy ul. Św. Barbary w Gdańsku, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 960 zł65,56 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,56 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego apartamentowca w inwestycji Horizon. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 567 zł35,70 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lub zainwestuj w zielonej części Gdańska! Bez Prowizji Bez pcc Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 256 zł25,22 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Rynek pierwotny

557 365 zł58,67 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł32 m² 26 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

<!-startfragment-> Nowoczesny apartament z dostępem do spa - Waterlane Island Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 925 zł56,11 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksus, przestrzeń i prestiż nad samą Motławą Szukasz apartamentu, który łączy wyjątkową lokalizację, nowoczesny design i najwyższy standard życia? Apartments to inwestycja premium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 028 zł68,52 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 3. piętrze z panoramicznym widokiem na rzekę Motławę. Inwestycja klasy premium: prywatna siłownia z sauną, parking podziemny z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 922 330 zł100,77 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Budynek A Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100,77 m w prestiżowej inwestycji, położonej w dzielnicy Zaspa-Rozstaje, na granicy centrum Gdańska i Parku Millenium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 945 zł27,36 m² 17 322,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycyjna kawalerka - Gdańsk nad Motławą | Tylko do końca Sierpnia w promocyjnej cenie! Bez prowizji Bez podatku pcc 15 minut pieszo do ul. Długiej | 5 minut autem do centrum | Idealna pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 406 zł51,26 m² 14 385,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek po odbiorach. Posiadamy pełną ofertę inwestycji. * granica Moreny i Jasienia * 300 metrów do tramwaju i autobusu * rozwinięta infrastruktura * bliskość terenów zielonych Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 140 zł65,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym tarasem w stanie deweloperskim. Opis Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65,38 m2, położone na 1. piętrze, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 816 zł48,54 m² 17 322,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój bezpieczny port, na sprzedaż piękny 2 pokojowy apartament o powierzchni; 48,54 m2 z atrakcyjnym balkonem. Opis apartamentu: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł27,37 m² 18 231,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 27.37m2 z balkonem, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami.

Szczegóły ogłoszenia

1 323 000 zł54 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: nieruchomość mieści się w samym centrum miasta Gdańsk. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowo- handlowe, centrum handlowe oraz Dworzec Główny. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,64 m² 12 956,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

<!-startfragment-> Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w Borkowie - gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł50,34 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,34 m , położone w inwestycji Wzgórze Hoplity przy ul. Kartuskiej w Gdańsku (morena/zabornia). To propozycja dla.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij