dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Arkońska

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł26 m² 77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe, uczelnie ( Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

358 120 zł32 m² 11 336,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupuj w najlepszych cenach. Zgłoś się do mnie przed końcem listopada, podpisz umowę rezerwacyjną, utrzymaj tę cenę. Termin realizacji budynku to koniec grudnia 2025 roku. Odbiory lokali to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnoliowa

Mosty,pomorskie

899 000 zł72 m² 12 503,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż : 3-pokojowe mieszkanie blisko morza z ogrodem w Mostach koło Rewy - bezczynszowe! Mieszkanie o powierzchni 71,90 m2 , położone w malowniczej miejscowości Mosty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Baranauskasa

Gdynia,pomorskie

829 000 zł59 m² 13 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowe mieszkanie w wysokim standardzie 59,4 m - Osiedle Sokółka Zielenisz, gdynia Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie łączące nowoczesny design, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Sopot,pomorskie

1 049 000 zł61 m² 17 182,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w sopockim Kamiennym Potoku - przy ul. Mazowieckiej! Unikatowe położenie nieruchomości pozwala cieszyć się wszystkimi atrakcjami oferowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 061 810 zł86 m² 12 296,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu wygodne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. de Gaulle'a

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł35 m² 14 298 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Atuty: - doskonała lokalizacja, samo serce gdańskiego Wrzeszcza - mieszkanie świetnie skomunikowane z centrum Gdańska i resztą Trójmiasta - 5 min spacerem do Stacji pkp/pkm/skm Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł53 m² 10 765 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc! prowizja 0% 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie. Osiedle znajduje się w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Kokoszki, z której jest dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w pobliżu Starówki w Gdańsku, o powierzchni 47m2. Budynek z 2023r z windą. Mieszkanie wysokie- ok 2,8m. Miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topazowa

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł61 m² 16 184,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowe 3 pokojowe mieszkanie ( 61,17m2) z dwoma miejscami parkingowymi i komórką lokatorską w cenie! 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,17 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

927 254 zł50 m² 18 615,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz spokojnego i urokliwego miejsce do zamieszkania? Wybierz ten apartament, a będziesz miał to zagwarantowane! $ cena: 927 254,00 zł! Termin realizacji: apartament gotowy do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

1 120 000 zł97 m² 11 510,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szukasz wyjątkowego mieszkania w sercu miasta, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Przedstawiamy nową, prestiżową inwestycję nova Ślusarska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul Porębskiego w Gdańsku - idealne dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokum w świetnej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Gdynia,pomorskie

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia obłuże ul. Podgórska opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 47 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul. Podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Straszyn

Straszyn,pomorskie

760 000 zł58 m² 13 098,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Młody Straszyn mieszkanie własnościowe z ogródkiem. Powierzchnia całkowita 58,02m2. 3 pokoje: 1. pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,76m2 2. Pierwsza sypialnia -9,95m2 3. Druga sypialnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Słupsk,pomorskie

390 000 zł62 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w Centrum Słupska 0% prowizji Bez podatku pcc Prezentujemy nowo budowany, nowoczesny budynek mieszkalny zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, przy ul. Solskiego w Słupsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Sopot,pomorskie

759 000 zł48 m² 15 649,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania pełnego potencjału w sercu Sopotu, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! główne atuty: -Położenie 100 metrów od ul. Bohaterów Monte Cassino -komfortowy układ mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

299 999 zł25 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna idealna pod całoroczny najem w nowej prestiżowej inwestycji przy samej Motławie. - zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorniewskiego

Sopot,pomorskie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Sopocie o pow.41m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

750 473 zł58 m² 12 984 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

630 800 zł59 m² 10 608,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni prawie 60 m2, znajdujące się na 4-piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Orunia Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Gdynia,pomorskie

419 000 zł42 m² 9 879,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,41 m2 znajdujące się na IV piętrze bez windy w budynku z lat 60-tych przy Ulicy Pogodnej 2. Spółdzielnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł62 m² 10 403,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta - Gdańsk, ujeściskło, ul. Płocka Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Ujeścisko w Gdańsku, przy ul. Płockiej. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Słupsk,pomorskie

420 000 zł71 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 71m2 na parterze przy ul. Mieszka I w Słupsku. - komfortowa lokalizacja - blisko sklepów (lidl, biedronka) - rozkładowe - mieszkanie gotowe do zamieszkania ile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gałczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł27 m² 31 750,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży apartamentu W gdańsku - brzeżno Na sprzedaż nowoczesny apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku - dzielnicy Brzeźno. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni Dąbrowa ul. Sojowa 14a Mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje się na parterze w budynku z 1990 r. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

740 000 zł64 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego, słonecznego mieszkania na Zaspie? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - piękne tereny zielone, - świetnie zlokalizowane względem całego Gdańska, - ogólnodostępny parking, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł74 m² 12 738,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Kontakt: z przyjemnością oferuję do sprzedaży komfortowe, dwustronnie nasłonecznione i funkcjonalnie urządzone mieszkanie znajdujące się w kameralnej inwestycji 'ostoja Myśliwska'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł80 m² 62,80 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu okazjonalnego. Wynajem od października 2024 do końca maja 2025. Na wynajem komfortowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Baltica Towers. Miejsce charakteryzuje nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

369 946 zł31 m² 12 015,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

26.29m2 taras4.5m2 ogródek8.34m2 gotowe do odbioru. Opróćz tego mieszkania w tej inwestycji mamy dostępne jeszcze kilkanaście innych droższych (to jest najtańsze) mieszkań (ponad 80% już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

466 754 zł56 m² 8 317,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Doskonałe miejsce zamieszkania w cichym i urokliwym miejscu! $ cena: 466 754,00 zł! Termin realizacji budynku to IV kwartał 2024 roku Na sprzedaż posiadam ustawne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

1 900 zł48 m² 39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra lokalizacja, dobrze skomunikowana i rozwinięta pod kątem infrastruktury i mnogości punktów handlowo - usługowych. Dzielnica - miejsce idealne dla rodzin z dziećmi , singli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku w Gdańsku, dzielnica Przymorze Wielkie. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

635 000 zł48 m² 13 348,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Śródmieście przy ul. Władysława IV. Nieruchomość znajduje się na III piętrze VIII - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

649 056 zł75 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Okazja! Mam Państwu do zaoferowania dwustronne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74,69 m2. Usytuowane na I-piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Derdowskiego

Puck,pomorskie

480 000 zł50 m² 9 657,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Derdowskiego w Pucku Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon, w którym wydzielona jest część sypialniana, oddzielna kuchnia, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kowale

Kowale,pomorskie

642 240 zł71 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 71,36 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 71,36 m w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w Kowalach, tuż obok Gdańska. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

929 000 zł43 m² 22 456,60 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone na 8-mym piętrze 17-to piętrowego budynku znajdującego się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica, około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kiełpino,pomorskie

519 000 zł75 m² 6 901,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dom 75 m2 z ogródkiem idealny dla rodziny z dziećmi! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

939 000 zł55 m² 17 116,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Atuty: - 10 min pieszo do najpopularniejszego klifu w Gdyni - 350 do komunikacji miejskiej; - lokal idealny pod wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy mieszkanie: mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 220 000 zł49 m² 25 108,10 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na morze, zlokalizowane na 12. piętrze prestiżowej inwestycji Spektrum od dewelopera Eurostyl, przy ul. Obrońców Wybrzeża.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij