dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

1 390 000 zł96 m² 14 468,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! | wysoki standard | malownicza okolica | wyposażone | taras | gdynia chwarzno-wiczlino | Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej części Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

375 829 zł28 m² 13 196,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1- pokojowe mieszkanie ok. 7 km od centrum z ogródkiem " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkokacka

Gdynia,pomorskie

485 000 zł53 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na 4 piętrze 10 piętrowego wieżowca. Lokal składa się ze słonecznego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej przestronnej kuchni, 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł53 m² 13 228,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Gdańsk - Śródmieście. Mieszkanie: komfortowe, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Starogard Gdański,pomorskie

1 400 zł40 m² 34,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 40,4m2 usytuowana na 4 piętrze, pięciokondygnacyjnego bloku mieszkalnego mieszczącego się przy Alei Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miejsce dla pragnących spokoju I bliskości terenów zielonych Nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasień atuty: możliwość wydzielenia sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 040 000 zł47 m² 21 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Marina Primore, gdańsk Lokalizacja: gdańsk, ul. Lecha Kaczyńskiego Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Do Studzienki

Gdańsk,pomorskie

625 000 zł43 m² 14 534,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji w Gdańsku Wrzeszcz Z przyjemnością oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie na poddaszu, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 999 zł68 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68 m2 znajdujące się w Gdańsku we Wrzeszczu przy ul. Michałowskiego. W jego skład wchodzą: - 3 niezależne, przestronne pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jednorożca

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł67 m² 11 889,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o powierzchni 67,2m2 Mieszkanie wykończone z materiałów najwyższej jakości, jest w bardzo dobrym stanie, po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. piwnica 10m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

770 000 zł44 m² 17 303,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem zlokalizowanym w prestiżowym kompleksie Altus w Gdyni - Redłowie. To miejsce, które łączy w sobie nowoczesną architekturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł44 m² 13 356 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania przy ul. Morenowe Wzgórze Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,10 m2, mieszczące się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

529 000 zł54 m² 9 774,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Dąbrowie o powierzchni 48m2 z widokiem na zieleń! Uwaga! Powierzchnia mieszkania z kw wynosi 48m2, natomiast powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

1 195 000 zł92 m² 12 984,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

4 pokoje / Osobna kuchnia / Garderoba / Taras / Ogród / Garaż / Pomieszczenia gospodarcze / Dwupoziomowe / Cicha okolica / Strefa bezpłatnego parkowania / Morena / Zabornia / Bardzo dobra lokalizacja /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 50m2, 2-pokojowe, kompletnie umeblowane, po remoncie, 5 min do pkp/skm, węzła autobusowego, blisko hala targowa, sklepy, usługi, restauracje, kino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł66 m² 12 819 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum Wrzeszcza, z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chlebnicka

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie w sercu Głównego Miasta - Gdańsk, ul. Chlebnicka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Chlebnickiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

2 150 000 zł80 m² 26 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Realna wartość rynkowa na podstawie wyceny rzeczoznawcy majątkowego! Prestiżowe osiedle Oliwa Park jest położone w wyjątkowej lokalizacji łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Popiela

Gdynia,pomorskie

995 000 zł50 m² 19 812,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Gdynia-Orłowo, blisko plaży i molo Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,21 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Reda,pomorskie

399 000 zł46 m² 8 630,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! mieszkanie I 2 pokoje | do zamieszkania | ogród | spokojna okolica | reda lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Redy przy samym lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

572 127 zł54 m² 10 604,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Skandinavia to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (orunia Górna- gdańsk Południe). Jest one zaaranżowane w stylu skandynawskim pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Sopot,pomorskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nawet na długoterminowy najem! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Sopocie Dolnym o pow.51m2. Mieszkanie mieści się w kompleksie "patio mare" w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

780 000 zł30 m² 26 360,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowy Apartament w Sopocie Dolnym - Zaledwie 200 m od Plaży! Idealna Inwestycja pod Wynajem Krótkoterminowy Mio Casa z dumą przedstawia elegancki, gotowy do zamieszkania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gdańska

Kaczki,pomorskie

579 960 zł91 m² 6 395,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Projekt 10 domów w zabudowie bliźniaczej powstał w miejscowości kaczki - 30 min drogi od centrum Gdańska. Urokliwa wieś dostarcza spokoju, zapewnia obcowanie z naturą, pozwala cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

597 411 zł23 m² 26 445,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera, ze mną nie zapłacisz podatku pcc i prowizji! Luksusowy kompleks oferuje 130 pokoi hotelowych o powierzchni od 23 - 57 mkw w pełni wyposażone nabrzeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

407 786 zł26 m² 15 576,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,18 m2 usytułowana w sercu Gdańska. Idealna opcja na ulokowanie Twoich oszczędności. Możliwość odliczenia 23% vat! Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania w sercu rewelacyjnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Chyloni. Największym atutem Chyloni jest jej położenie: - wzdłuż głównej arterii Gdyni, ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 139 163 zł76 m² 14 996,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne wnętrza, duże balkony i prywatne zielone tarasy (od strony wschodniej), przeszklona klatka schodowa i podziemna hala garażowa, prywatne ogródki i strefa roślinności, sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zapolskiej

Rumia,pomorskie

825 000 zł120 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż skrajny szeregowiec o powierzchni 118 m z ogródkiem - Rumia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego skrajnego segmentu o powierzchni 118 m w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

1 019 880 zł57 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym odea Park, które łączy komfort miejskiego życia z bliskością natury. - opis mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

839 000 zł56 m² 14 955,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3- pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni - o krok od morza! Przedmiotem sprzedaży jest jasne, zadbane mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 usytuowane na I piętrze w VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

562 000 zł32 m² 17 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| 2 pokoje | gotowe do wejścia | balkon | zadbana kamienica | blisko morza | Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone na 3. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

1 999 zł26 m² 76,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadbana, po remoncie kawalerka o powierzchni 26,2 m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Ogarnej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

776 340 zł43 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, witomino - Leśniczówka. 2 piętro, ok. 49,90 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu całkowicie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 699 000 zł86 m² 19 755,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 3 pokojowe w Oliwie przy ul. Grottgera. Budynek: kamienica z lat 40 w niskiej zabudowie (1 piętrowa z poddaszem); zrobiona elewacja, izolacja pionowa; działka 1230 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białoszewskiego

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny Apartament 50 m 2 w Centrum Garnizonu ul. Białoszewskiego 18 dla singli lub pary na prestiżowym osiedlu w Gdańsku Wrzeszczu. Apartament Premium znajduje się na III piętrze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

2 400 zł42 m² 56,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe, które jest zlokalizowane na fantastycznym osiedlu zamkniętym. W skład prezentowanego mieszkania o powierzchni 42 m2 wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

960 000 zł57 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie bezpośrednio od właściciela, pośrednikom dziękuję. Prestiżowa lokalizacja w dzielnicy Kamienna Góra, przy reprezentacyjnej Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 800 000 zł71 m² 25 377,10 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: - 8 minut piechotą od morza i piaszczystej plaży - 15 minut spacerem do molo w Brzeźnie - liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe - mniej niż 5 minut do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ustka

Ustka,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! english down below! Witam, przedstawiam Państwu mieszkania na wynajem. Mieszkania mieszczą się w budynku wielomieszkaniowym. W budynku mieści się 7 mieszkań. Każde z osobnym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij