dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

844 000 zł42 m² 19 976,30 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w Albatross Towers? Idealnie trafiłeś! atuty: - nowoczesna i prestiżowa inwestycja, - funkcjonalny układ, - piękny widok, - duży balkon, 8m2, - słoneczne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł61 m² 13 519,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko W mio casa! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku, w dzielnicy Brzeźno, zlokalizowane w bliskiej odległości od morza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Bytów,pomorskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe w bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Ogrzewanie miejskie, koszty do spółdzielni ok. 600 zł. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Słupsk,pomorskie

395 000 zł48 m² 8 144 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa niższa cena Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m, świeżo po generalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzi przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł95 m² 8 172,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości, która składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł31 m² 21 852,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Główne atuty: lokalizacja Premium: położenie w sercu Gdańska przy ulicy Sienna Grobla, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Motławy i zabytków Starego Miasta. Ekskluzywny Widok:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

709 000 zł55 m² 12 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jabłoniowej w Gdańsku. Mieszkanie charakteryzuje się doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siemianice

Siemianice,pomorskie

600 000 zł76 m² 7 947,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowy, dwupoziomowy lokal mieszkalny położony na zamkniętym osiedlu w Siemianicach - zaledwie 4 km od Słupska! To 3-pokojowe mieszkanie stanowi skrajny szereg w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł69 m² 12 247,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie, położone w nowoczesnym, kameralnym budynku. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia - dominują w nim elegancka biel oraz naturalne kolory drewna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł57 m² 11 837,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestronne 2 pokoje z oddzielną kuchnią i garderobą w doskonałej lokalizacji. Stutus prawny Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

717 030 zł40 m² 18 033,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp której powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

616 041 zł65 m² 9 434,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja położona w odległości 3 km od Gdyni i 10 km od plaży w Mechelinkach, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy. W pobliżu przedszkola, szkoła, park handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aldony

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedam ciche, ciepłe i bardzo przytulne mieszkanie w centrum Gdańska w dzielnicy Wrzeszcz Dolny (ul. Aldony). Mieszkanie ma powierzchnię 53,74 m2, na którą składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

949 000 zł66 m² 14 379 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dwoma tarasami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pucka

Reda,pomorskie

649 000 zł86 m² 7 581,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż : Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Redzie przy ul. Puckiej. Spełnij swoje marzenie o doskonałym mieszkaniu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł73 m² 17 208,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji. Mam na sprzedaż narożne, 3-pokojowe mieszkanie z łazienką oraz dodatkowym wc, komórką oraz parkingiem w inwestycji Perspektywa w Gdańsku. Mieszkanie zostało pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł32 m² 20 333 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Jeśli szukasz mieszkania w Gdańsku, na drugim piętrze, z dwoma pokojami i w bliskiej odległości (3 minuty pieszo) od dworca głównego, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kameralna

Gdynia,pomorskie

939 000 zł59 m² 16 037,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,55 m2 zlokalizowane w jednej z ciekawszych dzielnic Gdyni - Małym Kacku, w spokojnej okolicy, otoczonej Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Malbork,pomorskie

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , zlokalizowaną na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu miasta. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

421 250 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedaż tylko gotówkowa. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe bez Księgi Wieczystej. Na sprzedaż urokliwa kawalerka o powierzchni 33,7 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 540 000 zł88 m² 17 440,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Atuty - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - zamknięte strzeżone osiedle, - 10 minut piechotą do morza i piaszczystej plaży, - minuta do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

447 362 zł45 m² 9 999,15 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółta

Gdynia,pomorskie

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie o pow. 120m2 w Gdyni na Oksywiu. Mieszkanie znajduję się w prywatnym domu z 1956r. na terenie zamkniętym. W skład mieszkania wchodzą 4-pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

526 634 zł45 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje z dużym słonecznym tarasem od południa i widokiem na zieleń, inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł41 m² 16 995,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz gotowej inwestycji, która od razu przyniesie zyski? To 3-pokojowe mieszkanie w Jelitkowie to strzał w dziesiątkę! Świeżo po generalnym remoncie, kompletnie wyposażone, w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

394 588 zł35 m² 11 267,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielonych łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferuję na wynajem mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk, ul. Jacka Malczewskiego Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 47 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

769 906 zł68 m² 11 246,10 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzy pokoje gotowe do odbioru W nowym budynku istnieje możliwość wykończenia pod klucz 200 tysięcy rabatu od ceny ofertowej! inwestycja: nowoczesna inwestycja w rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł32 m² 14 756,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przymorze to jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska, położona blisko morza i terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości znajdują się park, ścieżki rowerowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sopot,pomorskie

249 000 €64 m² 3 890,63 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Azaliowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

779 000 zł68 m² 11 455,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż atrakcyjnie położonego mieszkania we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego w inwestycji Azaliowy Park dewelopera Activa Deweloper. ** atuty oferty ** -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkana w Gdyni, grabówek. 48 m2, świeżo wyremontowane. W pełni umeblowane. Wszystkie sprzęty są nowe i dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

559 000 zł63 m² 8 873,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas! słoneczne | przestronne | 3 pokojowe mieszkanie | dobrze skomunikowane | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachury

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł42 m² 80,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy 2-pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Garnizon. Doskonała lokalizacja w centrum Wrzeszcza z rozbudowanym zapleczem handlowo - usługowym, w niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

739 000 zł68 m² 10 867,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa oferta tylko w miocasa! Przepiękne, trzypokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, w dobrze zlokalizowanym punkcie w Gdyni na Grabówku przy ul. Morskiej. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

440 210 zł38 m² 11 520,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położonej w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w gdańskim Śródmieściu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Słupsk,pomorskie

459 000 zł53 m² 8 634,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja to podstawowa cecha tego nowo wybudowanego osiedla. Mieszkanie jest bardzo ciche i kameralne. Mieszkanie znajduje się na nowo budowanym osiedlu Baltic Park. Blok został oddany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kopernika

Gdańsk,pomorskie

1 445 000 zł76 m² 18 988,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament 3-pokojowy (z możliwością 4-tego pokoju), położony w sercu urokliwej dzielnicy Gdańska - Aniołki, przy ulicy Mikołaja Kopernika. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Sopot,pomorskie

2 300 000 zł81 m² 28 395,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż piękny słoneczny apartament po generalnym remoncie. Powierzchnia apartamentu to 81 m2 który jest zlokalizowany przy ul. Pułaskiego w Sopocie. Jest to perła w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 421 010 zł71 m² 20 014,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Propozycja dla osób, które cenią sobie kameralność, przestrzeń oraz wygodę. Niewielka liczba apartamentów w każdym z budynków oraz położenie osiedla na wzgórzu pośród drzew zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

604 857 zł64 m² 9 419,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w spokojnej części Gdańska. Jest to nowoczesna inwestycja, która powstanie przy ul. W. Jagiełły w spokojnej, południowej części Gdańska. Otoczenie łąk.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij