dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania 4-pokojowego we wspaniałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy idealne mieszkanie dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój. Atuty: - 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

950 000 zł75 m² 12 601,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie z dwoma dużymi balkonami o powierzchni 75,39 m2 usytuowane na II piętrze w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2018 roku, w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka pokój 18m, kuchnia 4m, łazienka 4m, przedpokój z szafą. Umeblowana 2 kanapy, meblościanka, stół i krzesła; kuchnia wyposażona w sprzęt agd / , lodówka, kuchenka gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł46 m² 81,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widokowy apartament na wynajem w inwestycji Brabank Atuty: - dostęp do strefy saun, klubu fitness, sali klubowej z biblioteką oraz stołem bilardowym, - dostęp do placu zabaw oraz prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

556 247 zł69 m² 8 095,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję Państwu ostatnie, jasne 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Rumii. - do końca roku promocja, podpisz umowę i odbierz bon na 10 000 zł od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

506 000 zł46 m² 10 945,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne mieszkanie | inwestycja | po remoncie | gdynia pogórze Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,23 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 165 000 zł55 m² 21 181,80 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - odległość 200m do morza - Niesamowity widok na panoramę miasta - Strefy relaksu z salą fitness dla mieszkańców - Inwestycja cenionego dewelopera mieszkanie: słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

344 000 zł28 m² 12 463,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,60 m2.! możliwy cashback 3% o którym opowiem na spotkaniu! - Zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

9 500 zł90 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brabank 2024 Luksus na Starówce Gdańska w eleganckim stylu Zapraszamy do wynajmu długoterminowego wyjątkowego apartamentu w Brabank o powierzchni 90 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Gdynia,pomorskie

900 000 zł60 m² 14 876 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2- pokojowe mieszkanie (60,50) 3 minuty pieszo do Skweru Kościuszki 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50 m2 zlokalizowane na piątym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

280 000 zł23 m² 12 043 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł52 m² 10 902,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Gdańsku, ul. Zeusa 70 (kowale) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego w rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

664 741 zł75 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam Państwu do zaoferowania dwustronne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74,69 m2. Usytuowane na I-piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

440 370 zł33 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Żyj wolno, przemieszczaj się szybko! O inwestycji: osiedle mieszkaniowe, przy ul. Wielkopolskiej, powstało w dynamicznie rozwijającej się części południowego Gdańska - Orunia Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł83 m² 11 992,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - rozkład idealny dla rodziny z dziećmi - Bardzo dobrze skomunikowane - Dobry dojazd do centrum - Pełna zieleni okolica - W sąsiedztwie parku - Oddzielna kuchnia - Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

524 999 zł51 m² 10 225,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,34 m2.! możliwy rabat i dodatkowo cashback 3% o którym opowiem na spotkaniu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Kwidzyn,pomorskie

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, do wynajęcia mieszkanie w Kwidzynie na ulicy Warszawskiej! Lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Faustyny

Gdynia,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 586,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania piękne, bardzo słoneczne mieszkanie położone w bliskości Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w dzielnicy Gdynia Wiczlino. To lokal o powierzchni trochę ponad 60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

549 000 zł51 m² 10 743,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta biura The House Nieruchomości. The house nieruchomości przedstawia: osiedle królewskie - komfort I spokój W sercu rumi! Wyjątkowa oferta - przestronne mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

1 230 000 zł79 m² 15 589,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja! Na sprzedaż klimatyczny 3 pokojowy apartament zlokalizowany w samym sercu Sopotu z ekspozycją okien na ulicę Sikorskiego. Mieszkanie wyposażone jest w nietuzinkowe lampy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sopot,pomorskie

2 800 zł62 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W samym centrum sopotu Stylowe mieszkanie, położone w bardzo atrakcyjnym miejscu, przy ulicy 3 Maja, w drugiej linii zabudowy, w cichym spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Bolszewo,pomorskie

460 000 zł51 m² 9 037,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2 pokojowe na parterze z ogrodem. Lokalizacja: bolszewo to prężnie rozwijająca się miejscowość na obrzeżach Małego Trójmiasta. Połączenie z Wejherowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

482 493 zł43 m² 11 135,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Skandinavia to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstało w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (orunia Górna- gdańsk Południe). Miejsce to zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hemara

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł44 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

269 000 zł40 m² 6 810,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe sprzedawane na zasadzie cesji. Lokal o powierzchni 39,50 m , zlokalizowanego na wybudowanym w 2024 roku osiedlu przy ul. Pastelowej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hery

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł115 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w minimalistycznym stylu o powierzchni 114,6 m , usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku Osowa. To przestronny, nowoczesny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł66 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny (spółdzielczo własnościowy), położony na 1 piętrze w X piętrowym wieżowcu, wybudowanym w 1979 roku, zlokalizowanym przy ulicy Szarej na Gdańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

480 000 zł30 m² 15 984 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

437 000 zł33 m² 13 202,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle z nowoczesną architekturą bliskość centrum i zaplecza handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

599 000 zł65 m² 9 259,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo! Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z dużym balkonem, położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Dąbrowa w Gdyni! To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gościcino

Gościcino,pomorskie

399 000 zł52 m² 7 687,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- kup U nas bez prowizji - mieszkanie 51,90m2 - W stanie deweloperskim | do własnej aranżacji | wydanie od zaraz lokalizacja Gościcino to miejscowość położona niedaleko Wejherowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

542 000 zł31 m² 17 654,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Przedstawiam propozycję mieszkania gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko morza Gdańsk Żabianka Opis mieszkania: powierzchnia: 32 m Mieszkanie na 3. piętrze w bloku bez windy Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Inwestycja Javorova powstała na Jasieniu, blisko centrum tej dzielnicy, a zatem także w miejscu, gdzie rozwinięta jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajki

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł43 m² 11 332,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskiej Przeróbce przy ul. Bajki! Mieszkanie jest świetnie skomunikowane a w okolicy znajduje się wszystko co potrzebne do wygodnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gościcino

Gościcino,pomorskie

289 900 zł39 m² 7 527,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

- kup U nas bez prowizji - mieszkanie 38.51m2 - W STANIE DEWELOPERSKIM | DO WŁASNEJ ARANŻACJI | WYDANIE OD ZARAZ LOKALIZACJA Gościcino to miejscowość położona niedaleko Wejherowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, na nowo wybudowanym osiedlu mezzo, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Wiszące Ogrody to osiedle nieopodal węzła Karczemki na gdańskim odcinku trójmiejskiej obwodnicy oraz w pobliżu dużego centrum handlowego z marketem spożywczym oraz budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł30 m² 16 291,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić państwu słoneczne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29,77 m . Usytuowane na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Morenowy Sad w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza, na nowym osiedlu "browar", na terenie dawnego Browaru Gdańskiego, tuż przy galerii handlowej Metropolia, stacji skm Wrzeszcz. W pobliżu Galeria.