dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kombatantów

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł62 m² 12 139,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone w popularnej dzielnicy Gdańska, na Zaspie przy ul. Kombatantów. Lokal mieści się na 5. piętrze w budynku z windą i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Inwestycja Javorova powstała na Jasieniu, blisko centrum tej dzielnicy, a zatem także w miejscu, gdzie rozwinięta jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza, na nowym osiedlu "browar", na terenie dawnego Browaru Gdańskiego, tuż przy galerii handlowej Metropolia, stacji skm Wrzeszcz. W pobliżu Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wspólna

Gdańsk,pomorskie

774 239 zł58 m² 13 365,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Motława Garden powstaje w cichej, zielonej okolicy w dzielnicy Olszynka, a jednocześnie graniczy ze Śródmieściem. Dojazd do Nowego Miasta zajmuje nie więcej niż 10-15 minut autem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Wiszące Ogrody to osiedle nieopodal węzła Karczemki na gdańskim odcinku trójmiejskiej obwodnicy oraz w pobliżu dużego centrum handlowego z marketem spożywczym oraz budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

616 616 zł66 m² 9 342,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 66 m2 z ogrodem 64m2. W pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Salon z aneksem. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

2 060 000 zł56 m² 36 615,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zachęcamy do odkrycia wyjątkowego azylu dla najbardziej wymagających klientów inwestycyjnych w prestiżowym kompleksie Deo Plaza, położonym na Wyspie Spichrzów, w sercu malowniczego Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radziejewo

Radziejewo,pomorskie

200 000 zł53 m² 3 806,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kociewskie Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo, około 6 km na północny zachód od centrum Radziejewa. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 500 000 zł60 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament nad brzegiem Motławy w inwestycji Riverview. Atuty : - wysoki standard wykończenia - prestiżowa lokalizacja w samym sercu Gdańska - wysoki poziom administracji -brak najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,6 m2, zlokalizowane na 8 piętrze bloku z windą, przy ulicy Warszawskiej w Gdyni (dzielnica Działki Leśne). Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

1 090 000 zł68 m² 16 005,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Odkryj luksus życia w sąsiedztwie natury przy jednoczesnej bliskości miejskiej dynamiki! Prezentuję wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 68,1 m , położony na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 450 zł53 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży dwupokojowe, słoneczne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w popularnej lokalizacji Trójmiasta - gdańskiej Żabiance. Mieszkanie dobrze utrzymane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

449 000 zł46 m² 9 784,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta tylko W miocasa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,89 m , położone w dzielnicy Oksywie. To wyjątkowo słoneczne i przytulne mieszkanie oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

479 000 zł46 m² 10 413 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdynia Obłuże! Na sprzedaż oferujemy słoneczne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m2, idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 297 014 zł64 m² 20 171,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Premium - Apartament 3-pokojowy w sercu Oliwy - Zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, na nowo wybudowanym osiedlu mezzo, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mała

Gdynia,pomorskie

1 245 146 zł82 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kameralna kamienica o bardzo interesującym designie i oryginalnym wyglądzie zewnętrznym budynku. Dwulokalowa zabudowa jednorodzinna, z przestronnymi apartamentami, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glinki

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł52 m² 11 563,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,8 m , położonego w urokliwej dzielnicy Gdańska - Strzyża. Dostęp do komunikacji (tramwaj, autobus, skm) bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł30 m² 12 966,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - 15 minut spacerem do Parku Reagana - idealne na wynajem (blisko uczelnie) - zaledwie 1,2 km od plaży Brzeźno i 1,3 km od plaży Jelitkowo - 3 min do przystanku autobusowego i tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

757 260 zł54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje gotowe do odbioru W nowym budynku istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera inwestycja: nowoczesna inwestycja w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

374 284 zł31 m² 12 097,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór 10.2025! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Kawalerka inwestycyjna (23 VAT, podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Sopot,pomorskie

799 000 zł31 m² 25 527,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Dolnego Sopotu, zaledwie kilka minut spacerem od plaży. Usytuowane w odrestaurowanej, ponadstuletniej kamienicy, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Starogard Gdański,pomorskie

269 000 zł47 m² 5 695,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią oraz przynależą komórką przy ul. Piłsudskiego 7 w Starogardzie Gdańskim. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodu

Tczew,pomorskie

429 000 zł52 m² 8 182,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania 3-pokojowego o powierzchni użytkowej 52,43m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku w czteropiętrowym przy ul. Jedności Narodu na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

7 000 zł71 m² 98,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament na wynajem w inwestycji Brabank tuż przy gdańskiej Starówce. Atuty: - widok na panoramę Gdańska, - lokalizacja w samym sercu Gdańska, - dostęp do najlepszych restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

4 200 000 zł102 m² 41 140,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy apartament z przepięknym widokiem na Motławę oraz panoramę Śródmieścia Gdańska w inwestycji Deo Plaza zlokalizowanej na Wyspie Spichrzów. W skład 102 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skiby

Gdańsk,pomorskie

539 900 zł33 m² 16 520,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana w malowniczej części Gdańska - Stogach, to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie pragną szybkiego dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 880 000 zł56 m² 33 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie z ogrodem w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalone kilkanaście minut spacerem od morza. Nieruchomość znajduje się na nowo wybudowanym drugi etapie inwestycji Nowe Kolibki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł54 m² 73,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na kameralnym osiedlu Riverview, przy marinie jachtowej. Atuty: - prestiżowa lokalizacja w sercu Gdańska - wysoki standard wykończenia - brak najmu krótkoterminowego - bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

386 000 zł31 m² 12 548,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Apartamenty inwestycyjne w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia