dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Władysławowo,pomorskie

2 950 000 zł3 956 m² 745,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! 650 metrów od wejścia na plażę - duża budowlana działka 3956m2 objęta mpzp we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

339 953 zł26 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja! Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 1- pokojowe mieszkanie (26,05 m2) z balkonem (3,77 m2), położone w Gdyni Chyloni. Mieszkanie: oferowane 1- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Malbork,pomorskie

570 000 zł72 m² 7 892,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferta: komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Malbork, ul. Rodziewiczówny. Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla swojej rodziny? A może szukasz miejsca bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Chmielno

Chmielno,pomorskie

1 294 000 zł64 700 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Chmielnie, powiat kartuski, obejmująca teren 6,47 ha pod zabudowę usługowo - przemysłową. Działka 417/2 ma status działki rolnej, w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

1 040 000 zł68 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji seaport 3-pokojowe nowe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - piękne 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Gdańska! Idealne dla pary, rodziny lub studentów Lokalizacja: gdańsk - Siedlce Na wynajem wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

355 000 zł34 m² 10 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy w Gdyni Grabówek przy ulicy Morskiej. Budynek Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sławoszyno

Sławoszyno,pomorskie

300 000 zł1 274 m² 235,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Sławoszynie! Na sprzedaż działka budowlana w Sławoszynie koło Karwi. Nieruchomość o powierzchni 1274 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary 33x34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł70 m² 54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70 m2 na wynajem. Mieści się ono w Gdańsku na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brudzewo

Brudzewo,pomorskie

300 000 zł1 465 m² 204,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działka budowlane z wjazdem od północnej strony! Na sprzedaż nieruchomość o pow. 1465 m2 zlokalizowana w Brudzewie przy ul. Gryfa Pomorskiego. Działka płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 649 000 zł300 m² 5 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł63 m² 11 907,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie na gdańskiej Żabiance przy ul. Pomorskiej! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bielińskiego

Kartuzy,pomorskie

461 000 zł54 m² 8 521 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży: mieszkanie w Kartuzach przy ul.Bielińskiego Na sprzedaż: Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,10 m2 - umeblowane - do remontu lub do zamieszkania Opis: - salon - sofa, fotele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

778 000 zł50 m² 15 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji seaport budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stoczniowców

Mechelinki,pomorskie

888 000 zł660 m² 1 345,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w sąsiedztwie Zatoki! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 660 m2 położona w Mechelinkach przy ul.Stoczniowców Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szatarpy

Szatarpy,pomorskie

78 000 zł1 103 m² 70,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka na Kaszubach, położona w miejscowości Szatarpy w powiecie kościerskim, w gminie Nowa Karczma przy drodze wojewódzkiej nr 226. Piękna spokojna okolica, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Władysławowo,pomorskie

800 000 zł1 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! władysławowo chłapowo - nadmorska działka budowlana ok. 450 metrów od zejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł71 m² 11 974,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam Państwu do zaoferowania przestronne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na parterze w 4-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł62 m² 11 347,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania 3 pokojowego znajdującego się na 9 piętrze w 10-cio piętrowym bloku mieszkalnym w gdańskiej dzielnicy Zaspa. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Gdynia,pomorskie

2 980 000 zł107 m² 27 873,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittekówny

Gdynia,pomorskie

579 000 zł44 m² 13 061,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warneńska

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł85 m² 10 293,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy w pełni przygotowane mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 84,52 m , położone w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Piecki-Migowo (morena). ? lokalizacja: morena to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Banino

Banino,pomorskie

269 500 zł1 100 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknych działek ale w Baninie jest za drogo ? Zapraszam obok, 5 minut kawałek dalej Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1100 m2 i 1120 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł66 m² 10 886 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3-pokojowe do remontu | 66,14 m | Gdańsk Wrzeszcz - tuż przy Galerii Manhattan! Świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza, w słynnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 555 555 zł65 m² 23 931,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem. Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzęsna

Gdańsk,pomorskie

414 000 zł46 m² 8 903,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne, wykończone mieszkanie po szerokim remoncie w uniwersalnej okolicy na poboczach centrum Gdańska. Mieszkanie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Włoska

Bolszewo,pomorskie

750 000 zł108 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż: dom szeregowy w spokojnej, podmiejskiej lokalizacji! Lokalizacja: bolszewo ul. Włoska Powierzchnia: 108,28 m2 Typ: dwukondygnacyjny dom szeregowy Rozkład pomieszczeń: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

2 200 zł36 m² 61,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

1 300 000 zł51 m² 25 656,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze wykończone w wysokim standardzie z przestronnym ogródkiem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską, a do tego dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gdańska

Różyny,pomorskie

1 450 000 zł10 016 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod 11-12 domów 2-lokalowych, przylegająca krótszym bokiem do dk91 (posiada własny zjazd) Lokalizacja - Różyny: - przy dk91, blisko kolej - 7 km od Pruszcza Gdańskiego,- 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Czarne

Czarne,pomorskie

19 459 880 zł4 422 700 m² 4,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż gruntu rolnego 442,27 ha | Pomorskie | potencjał oze | 19,46 mln/zł Powiat Człuchowski | Gmina Rzeczenica / Czarne Cena: 4,40 zł/m Powierzchnia: 442,27 ha (4 422 700 m ) Typ nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

2 890 zł48 m² 59,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne mieszkanie o powierzchni 48,5 m na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku przy ul. 3 maja 11/8 w Gdyni. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej.