dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 790 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 790 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowa Wieś

Nowa Wieś,pomorskie

90 000 zł1 260 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu działkę pod budowę budynku mieszkalnego umiejscowioną w Nowej Wsi, gm. Stężyca. Zapraszam do obejrzenia filmu z nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Rokocin

Rokocin,pomorskie

1 950 000 zł20 200 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł44 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Garnizon - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadzista

Gdańsk,pomorskie

2 550 zł38 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk ul. Spadzista 2 Dostępne od zaraz! Wynajem długoterminowy. Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie techniczne są pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolnicza

Gdynia,pomorskie

1 500 zł34 m² 44,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W golden gate! Na wynajem kawalerka mieszcząca się w Gdyni na Witominie. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

400 000 zł55 m² 7 313,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cпеціальна пропозиція! Ми розмовляємо польською та англійською мовами - купуйте без комісії! Офіс продажу.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kaszubska

Wejherowo,pomorskie

350 000 zł31 m² 11 312 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga! Lokal użytkowy z pozwoleniami na produkcję gastronomiczną! Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo dobrym punkcie Wejherowa, w sąsiedztwie dużej ilości bloków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 49,8 m2 na osiedlu Sybiraków w Kwidzynie. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i balkonem - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

925 000 zł61 m² 15 163,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Grand Estates prezentuje wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w prestiżowej inwestycji Młoda Morena Park, tuż przy granicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdynia,pomorskie

459 000 zł33 m² 13 993,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Pośrednicy, proszę nie dzwonić! Mieszkanie w trakcie remontu, możliwość prezentacji od dnia 13.10. Pierwsze zdjęcie pokazuje jak mieszkanie będzie wyglądać po zakończonym remoncie. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jesionowa

Lichnowy,pomorskie

129 000 zł1 608 m² 80,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1608 mkw położona w Lichnowach Lokalizacja Działka położona jest we wsi Lichnowy, przy ulicy Jesionowej. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

750 000 zł43 m² 17 564,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie ul. Władysława Wagnera w Gdyni Chwarzno-Polanki Dane nieruchomości: - rodzaj budynku: blok, - położenie: 2 piętro w 3 piętrowym budynku, - pomieszczenia: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadmorska

Łeba,pomorskie

545 000 zł41 m² 14 393 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w samym centrum Łeby idealne pod inwestycje lub do zamieszkania. W bliskiej okolicy: łeba Beach niecały kilometr, plaża zachodnia w Łebie 2,2 km, pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świechockiego

Gdańsk,pomorskie

629 900 zł63 m² 9 982,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Świechockiego - idealne dla osób ceniących bliskość miejskich udogodnień oraz spokojną, zieloną okolicę. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

79 000 zł65 m² 1 213,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest odstępne za Delikatesy Mięsne w Gdyni dzielnicy Chwarzno Wiczlino. Delikatesy stale prosperują i przynoszą dochody, klient przejmuje działający biznes otwarty od 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

779 000 zł44 m² 17 704,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu komfortowy apartament położony w pierwszej linii brzegowej na kameralnym osiedlu nexo w Pucku. Nieruchomość zachwyca niepowtarzalnym widokiem na morze. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł45 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji, z dużą loggią i dodatkową przestrzenią do przechowywania? Sprawdź tę ofertę! tylko U nas! atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 295 zł110 m² 29,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn/hala/warsztat 110 m2 na wynajem gdańsk-letnica Magazyn o powierzchni 110m2 w Gdańsku Letnicy. hala do własnej aranżacji z pomieszczeniem biurowym. Wysokość hali 4m. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

689 000 zł43 m² 16 023,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w zielonym zakątku Sopotu, świetna inwestycja jak i miejsce do zamieszkania! atuty: - położenie w najcichszej i zadbanej części Sopotu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tczew,pomorskie

474 990 zł54 m² 8 796,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na trzecim piętrze zadbanego budynku. Nieruchomość składa się z: dwóch niezależnych, dobrze doświetlonych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł62 m² 8 812,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na prezentacje nieruchomości przy ul. Leśna Góra w Gdańsku atuty: - bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - właściciel dzierżawi dodatkową powierzchnię mieszkalną 12.3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaniowa

Trąbki Wielkie,pomorskie

359 000 zł32 m² 11 218,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezczynszowa kawalerka o powierzchni 32 m2 w Trąbkach Wielkich! mieszkanie: oferowane mieszkanie znajduje się na parterze jednego z budynków na osiedlu wybudowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

600 000 zł135 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom na sprzedaż - ul. Gimnazjalna, starogard Gdański Na sprzedaż przestronny dom z dużym potencjałem, położony w atrakcyjnej części Starogardu Gdańskiego - przy ul. Gimnazjalnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Noskowskiego

Gdańsk,pomorskie

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w dzielnicy Suchanino. Powierzchnia lokalu: 70 m2. Lokal jest położony na parterze w ciągu pieszym. Dotychczas lokal był użytkowany jako żłobek. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogórze,pomorskie

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentuję ofertę fantastycznego mieszkania na wynajem na Osiedlu Morskim w miejscowości Pogórze. Lokalizacja cechuje się bliskością Gdyni i świetnie rozwijającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja - Gdynia, śródmieście. Mieszkanie idealne dla singla, studenta. Bliskość do Wyższej Szkoły Morskiej, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Nieopodal dworzec pkp i pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Czerwony Dwór

Gdańsk,pomorskie

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny Lokal na Parterze w Świetnej Lokalizacji Opis Lokalu: - trzy pomieszczenia, przestronny hol, kuchnia i toaleta. - dodatkowo z holu zejście do piwnicy o powierzchni około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Graniczna

Gdynia,pomorskie

799 000 zł68 m² 11 744,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie gotowe do zamieszkania Atuty: - stan bardzo dobry, - duże pokoje, - klimatyzowana sypialnia, - osobna garderoba, - garaż - wychodząc na balkon ma się poczucie przestrzeni (następny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leśmiana

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo efektownie i komfortowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w kompleksie garnizon we Wrzeszczu. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia, liczne, ciekawe punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

690 000 zł1 340 m² 514,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nowa cena! Na sprzedaż działka o pow. 1340m w Wiślince Działka znajduję się w malowniczej miejscowości Wiślince, graniczy z kompleksem Sol Marina jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł78 m² 16 025,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta dodana za pomocą addom Wyjątkowa okazja w nadmorskiej części Gdańska! Komfortowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym i przestrzenią dla Ciebie i Twojej rodziny! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tęczowa

Gowino,pomorskie

260 000 zł1 028 m² 252,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1028 m2 w Gowinie przy ulicy Tęczowej. Teren posiada dostęp do drogi publicznej poprzez drogę prywatną (ulica Tęczowa), wjazd od północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Gdańsk,pomorskie

19 500 000 zł14 078 m² 1 385,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunty inwestycyjne z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę ekstensywną zawierającej domy wolnostojące jedno lub dwumieszkaniowe z dopuszczeniem usług blisko Gdańska Centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

980 000 zł44 m² 22 227,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,09 m w prestiżowej inwestycji ul. Św. Piotra w Gdyni. Położony tuż przy porcie, w otoczeniu klimatycznych uliczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wenus

Gdańsk,pomorskie

19 290 zł702 m² 27,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szukasz nowoczesnej, energooszczędnej hali w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców! Opis obiektu: nowa hala magazynowa klasy A, zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

175 000 €62 m² 2 822,58 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty Brisamar Torrevieja, costa Blanca (2026) Kluczowe informacje: *rok oddania: 2026 *powierzchnia apartamentów: 62 m *dostępne układy: 1 sypialnia, 1 łazienka *piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wycinki

Wycinki,pomorskie

2 900 000 zł14 436 m² 200,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Z domem nad jeziorem W ciszy borów tucholskich 112 m linii brzegowej jeziora | dom całoroczny | 2 pomosty | dla miłośników wędkowania i żeglowania Imponująca działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł30 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Atuty: - doskonała lokalizacja - Przymorze, gdańsk - 3 Piętro w falowcu - z windą - Gotowe do zamieszkania, pełne wyposażenie w cenie - Balkon zabezpieczony siatką - Idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł82 m² 14 002 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- kup bez prowizji! Biuro sprzedaży dewelopera - nie pobieramy prowizji od klienta! Pomagamy bezpłatnie w w finansowaniu! - odbiór natychmiastowy! ostatnie takie mieszkanie W tej inwestycji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł68 m² 14 620,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958