dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 619 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 619 ogłoszeń

550 000 zł367 m² 1 498,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu jedną z niewielu działek budowlanych dostępnych w dzielnicy Dąbrowa. Powierzchnia: 367m2. Kształt: nieregularny, jednak umożliwiający posadowienie domu o pow.190m2.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie | gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej części Gdańska. W pobliżu dostępne są sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 280 m² 112,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni ponad 3000 m , położonej w malowniczej miejscowości Szczenurze - zaledwie 5 minut drogi autem od Łeby. Ta urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,54 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w budynku Aviator na Gdańskiej Zaspie. Mieszkanie o powierzchni 46,54m2 składa się z salonu z balkonem i z aneksem kuchennym, jednej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

391 000 zł3 912 m² 99,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka usługowa o powierzchni 3.912 m2 położona przy ul. bpa Konstantyna Dominika w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł400 m² 5 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w centrum Kartuz - 100% wynajęte! Na sprzedaż nieruchomość komercyjno-mieszkalna położona w ścisłym centrum Kartuz. Obiekt od pierwszego dnia generuje stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: - cicha, spokojna i bezpieczna okolica - Wokół działki znajduje się wiele terenów zielonych - Bliska odległość do infrastruktury handlowo-usługowej - Media dostępne w drodze (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł14 550 m² 44,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14550 m2 w tym ( rola stanowi 9327 m2 , w część budowlana oznaczona w mpzp mnu - pod zabudowę jednorodzinną i usługową ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 691 zł37,78 m² 10 738,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie słońce, poranną kawę na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami. Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie i swoich.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł122,24 m² 9 734,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prawdziwa perła na rynku nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość dom z garażem we Włynkówku, który łączy elegancję, funkcjonalność i wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

65,96 zł/m²47 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nie pobieramy prowizji od Najemcy Komfortowe biuro 47m2 na drugim piętrze kameralnego biurowca we Wrzeszczu. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, własnej łazienki i aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł112,40 m² 14 048,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1896

Mam Państwu do zaoferowania przestronne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na I-piętrze klimatycznej kamienicy z XIX wieku zlokalizowanej we Wrzeszczu przy ul. Stefana Pileckiego. Budynek mimo swojego.

Szczegóły ogłoszenia

121 680 zł1 521 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Potęgowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł50 m² 24 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie W jednej Z najcześciej wybieranych dzielnic miasta- gdańsk Śródmieście. Bardzo dobrze skomunikowane, a za razem ciche i spokojne. Osiedle Nowa Lastadia zostało wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł202,60 m² 13 820,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż na osiedlu Komandorskie Wzgórze. Narożny lokal z trzema wejściami i dużymi witrynami położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł6 718 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę nr 419/2, obr. Rytel o pow. 6.718 m2. Informacje na temat nieruchomości można.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 260 zł58,70 m² 25 081,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł87,70 m² 3 876,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie 77,7 m z balkonem i piwnicą - centrum Tczewa, ul. Piaskowa - nowa niższa cena 340tyś zł Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł16 m² 18 687,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, kompaktowe, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 16,00 m2. W jego skład wchodzą: - pokój (10,70 m2), - przejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 166 zł87,81 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny lokal | Reda | Pompa ciepła + fotowoltaika Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal mieszkalny B2 położony w nowoczesnym domu jednorodzinnym dwulokalowym, zaprojektowanym z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 149 m² 161,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1149 m położona w miejscowości Ostaszewo - idealna dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 501 zł42,17 m² 13 433,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe Z ogrodem o pow. 29,72m2 lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd mamy 3 min do.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł71,43 m² 3 849,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Staszica w mieście Kwidzyn. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w budynku kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,98 m2, położona na 1 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Lokal cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł50,71 m² 23,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon położone w spokojnej i zielonej okolicy - na osiedlu Sportowym w Lęborku, bezpośrednio przy terenach leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 195 500 zł8 090 m² 394,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*cena stanowi kwotę brutto* lokalizacja : Działka położona w miejscowości Przejazdowo w gminie Pruszcz Gdański. Miejscowość jest lokalnym węzłem drogowym, znajduje się na połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł35 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Napisz lub zadzwoń - prześlę konkretne dostępne apartamenty, ceny. Nie czekaj - skontaktuj się już dziś i umów się na prezentację! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,43 m² 15 945,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i dostępem do strefy spa & Wellness | Tupadły k. Jastrzębiej Góry, 900 m od pięknej, czystej plaży. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

6 633 000 zł6 633 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Obiekt hotelowy w trakcie remontu na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,47 m² 6 180,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,43 m2. Nieruchomość wyróżnia się dwupoziomowym układem, który zapewnia komfort użytkowania oraz wyraźny podział stref.

Szczegóły ogłoszenia

43,82 zł/m²130,07 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu dla swojej firmy W bardzo dobrej lokalizacji? dobrze trafiłeś! lokalizacja: biuro znajduje przy ulicy Uphagena w centrum Wrzeszcza, w pobliżu Parku Uphagena i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł49 m² 13 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bezpcc Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Ambro, gotowe do wprowadzenia, piętro 4/4p + Balkon 5m2. Mieszkanie posiada miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 011 m² 147,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w Borzestowskiej Hucie, gmina Chmielno. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy - budowa budynku mieszkalnego, jednorodzinnego. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł70 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą | Gdańsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

 

 

 

Rok budowy:2026

Apartament jednopoziomowy / 5 pokoi przy ul. Kniaziewicza w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji Apartament: piętro: 4, balkon powierzchnia użytkowa mieszkania: 87,73m2 układ pomieszczeń : salon.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł21,10 m² 4 028,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal, biuro, usługi, słupsk, wokulski 21.1m2 - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - bardzo dobra cena - właściciel rozważy każdą propozycję - powierzchnia 21,1m2 - doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

2 237 800 zł22 378 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lubowidz to kierunek, który coraz wyraźniej buduje swoją pozycję na mapie inwestycyjnej Pomorza i właśnie w tej perspektywicznej lokalizacji oferujemy grunt o powierzchni 2,2678 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł45 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu działkę, zabudowaną drewnianym domkiem w turystycznej miejscowości Borzechowo. Borzechowo - wieś kociewska w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł127,12 m² 7 079,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Tylko u nas! Lokal zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Gdańska, na Chełmie. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz duże osiedle mieszkaniowe. Lokal dwupoziomowy,.