dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 844 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 844 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

92 040 zł6 543 m² 14,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn A klasowy o powierzchni 6 543 m2 zlokalizowany w Gdańsk Szadółki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowicza

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł37 m² 13 989,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub inwestycji? Ta oferta w sercu Wrzeszcza jest właśnie dla Ciebie! atuty: dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) - naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

2 300 zł43 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od września| do końca czerwca 2026 Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Mieszkanie znajduje się przy ul. Waszyngtona 18 w Gdyni-Śródmieściu, 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurpiowska

Gdynia,pomorskie

1 090 000 zł73 m² 14 989 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta tylko W mio casa - teraz w nowej cenie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w Orłowie - dzielnicy bardzo cenionej, gdzie dobrze się mieszka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdyńska

Chwaszczyno,pomorskie

1 349 000 zł240 m² 5 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny W chwaszczynie dom: na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 240 m2, wykończony z dbałością o detale i gotowy do wprowadzenia. Dom dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

405 000 zł42 m² 9 569,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania w Rumi? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Do Strumyka

Tokary,pomorskie

559 000 zł100 m² 5 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:48 m²

Przedstawiam Państwu osiedle Tokary Park, które składa się aktualnie z 24 bliźniaków. Lokalizacja: okolica Tokar słynie z pięknych lasów i jezior, które sprzyjają rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gryglewskiego

Gdańsk,pomorskie

359 000 zł25 m² 14 475,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania w zielonej i spokojnej części Gdańska, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do centrum - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - słoneczna, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Rokitnica,pomorskie

990 000 zł126 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dom z duszą w spokojnej okolicy - inwestycja bursztynowe tarasy Rokitnica Szukasz domu z ogrodem, w którym naprawdę można odpocząć po pracy? Miejsca, gdzie dzieci bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Nowy Staw,pomorskie

1 000 zł29 m² 34,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 28,78 m , położoną na 3. piętrze bloku w Nowym Stawie przy ul. Westerplatte. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiejska

Pępowo,pomorskie

229 000 zł831 m² 276 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 831 m widok na las i nową zabudowę | Pępowo Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 831 m , położona w malowniczej części wsi Pępowo zaledwie 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Tczew,pomorskie

438 000 zł57 m² 7 738,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,60 m , usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku , zlokalizowanym w sercu Tczewa na osiedlu Suchostrzygi. Kluczowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

89,12 zł/m²85 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Donimierz,pomorskie

195 400 zł2 954 m² 66,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

938 736 zł26 m² 35 815,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Przodkowo,pomorskie

171 400 zł854 m² 200,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w wyjątkowej lokalizacji - w centrum Przodkowa przy ulicy Podgórnej. Działka narożna (z trzech stron) o pow. 854 m kw. Uzbrojenie pełne - media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

412 341 zł36 m² 11 550,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Jeśli szukasz mieszkania w rozwijającej się części Gdyni - ta oferta jest dla Ciebie! Otrzymaj wyjątkowy rabat, indywidualne miejsce naziemne oraz pakiet smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druskiennicka

Gdynia,pomorskie

655 000 zł66 m² 9 924,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

3 pokojowe | dobrze skomunikowane | od zaraz | wyremontowane | gdynia mały kack | Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

444 900 zł40 m² 11 122,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jeśli marzysz o funkcjonalnym i gotowym do wprowadzenia mieszkaniu w doskonałej lokalizacji - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

3 300 000 zł78 m² 42 416,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w apartamencie wkomponowanym w naturalne otoczenie Parku im. Reagana i piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży funkcjonalny apartament w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

930 000 zł61 m² 15 245,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 61 m - Morena, ul. Dolne Migowo Sprzedajemy nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w spokojnej okolicy, blisko lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wróbla

Gdańsk,pomorskie

391 079 zł25 m² 15 506,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! lokalizacja w sercu Gdańska! Zanurz się w nowoczesności i komforcie w sercu Gdańska! Prezentowana Inwestycja to wyjątkowe miejsce, które łączy nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kampinoska

Gdańsk,pomorskie

2 990 zł44 m² 68,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe mieszkanie Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu wybudowanym przez dewelopera Domesta, położone jest na III piętrze w niskim budynku z windą i z estetycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Słupsk,pomorskie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompleks mieszkaniowo - apartamentowy Copernicus Park to propozycja dla osób pragnących zamieszkać w centrum miasta, z wszelkimi udogodnieniami miejskimi i bliskością parku. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

496 500 zł31 m² 16 078,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 30,88 m . Mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne elementy takie jak: klimatyzacja, materac, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

377 626 zł26 m² 14 418,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Szukasz nieruchomości inwestycyjnej? Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego położone na 2 piętrze o powierzchni 26,19 m2. Możliwość odliczenia 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

539 900 zł46 m² 11 737 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Gdańsk, przymorze! Doskonała lokalizacja gwarantuje pełne zaplecze handlowo - usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gowino,pomorskie

749 000 zł133 m² 5 617,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Lokalizacja Gowino to miejsce, które dzięki otoczeniu lasów i przyrody, a jednocześnie bliskości dobrze rozbudowanej infrastruktury edukacyjno usługowej i bliskości miasta Wejherowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

319 500 zł28 m² 11 358 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

1 266 350 zł76 m² 16 631,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

? porównaj z nami tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 76,14 m , zlokalizowany na 7. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 478 000 zł69 m² 21 370,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Brzozowa

Suchorze,pomorskie

155 000 zł25 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży lokal mieszkalny z ogródkiem, w budynku szeregowym o powierzchni 24,80 m2 w Miejscowości Suchorze koło Słupska. Mieszkanie na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

200 900 zł42 m² 4 789,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości informuje o sprzedaży z wolnej ręki 3/4 lokalu mieszkalnego numer 47 stanowiący odrębną nieruchomość, zapisanego w księdze wieczystej numer gd1y/00107597/9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

379 000 zł1 620 m² 234 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 499 000 zł179 m² 19 525,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczym Tuchomiu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mickiewicza

Łeba,pomorskie

8 000 000 zł1 400 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:60

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość - zespół budynków z 60 pokojami i łącznej powierzchni około 1400 m2 lokalizacja: nieruchomość nad Bałtykiem dla ceniących naturę i przyrodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modrzewiowa

Dębina,pomorskie

414 000 zł30 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz małego, przytulnego apartamentu w spokojnej miejscowości nadmorskiej? Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy, w pełni urządzony i gotowy do pobytu apartament przy lesie, 350 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 850 000 zł104 m² 27 403,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy wyjątkowy apartament w inwestycji Jagiellońska 13 z bezpośrednim widokiem na Zatokę Gdańską i Park im. Ronalda Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

474 000 zł53 m² 8 943,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. Możliwość zakupu przez obcokrajowców. Atuty: - balkon z widokiem na zielony plac zabaw - Dwustronny układ mieszkania - Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł43 m² 12 288,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Urocze, gotowe do zamieszkania mieszkanie na sprzedaż Opis mieszkania: pokój - 2 (dwa oddzielne, zamykane pokoje) kuchnia - 1 (oddzielnie, niepołączona z pokojem) przedpokój - 1 łazienka Z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 649 000 zł84 m² 19 630,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: mieszkanie jest w stanie deweloperskim i znajduję się na 10-tym piętrze z 11-tu. . Na powierzchnię 84m2 składają się : - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij