dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 846 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 846 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

428 890 zł42 m² 10 182,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! bez prowizji I bez podatku pcc zadzwoń I umów się na prezentację Prezentujemy nowe 2 pokojowe mieszkanie dla każdego ceniącego wygodę, dobrą lokalizację a zarazem odrobinę spokoju!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niestępowo,pomorskie

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przytulny dom wolnostojący pod gdańskiem spokój, zieleń I komfort na wyciągnięcie ręki! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Niestępowo w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Sopot,pomorskie

1 670 000 zł101 m² 16 534,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Nieruchomość położona w pięknej sopockiej willi secesyjnej. Całe piętro dla Ciebie. Dla kogo: - nadaje się i sprawdza wyśmienicie na wynajem generując kilkanaście procent zwrotu rocznie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ustronie

Gdańsk,pomorskie

295 854 zł25 m² 11 661,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Chcesz zainwestować w nieruchomość, która zapewni Ci stabilny dochód, a jednocześnie będzie atrakcyjna dla najemców? Poznaj apartamenty w nowoczesnej inwestycji, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Gdańsk,pomorskie

1 529 050 zł58 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - ul. Szeroka Z radością prezentuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

279 000 zł44 m² 6 404,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lębork, ul. Jagiellońska komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania w Lęborku, blisko centrum, ale w spokojnej okolicy? Mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie w centrum wrzeszcza. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mierzeszyn

Mierzeszyn,pomorskie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m2 w Mierzeszynie w granicach zabudowy miejscowości. Wygodny dojazd do Obwodnicy dwiema alternatywnymi trasami, dookoła kilka miejscowości z porządnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Sopot,pomorskie

572 000 zł34 m² 16 998,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty Południowa ekspozycja zapewniająca dużo światła, widok na zieleń za oknami, ciche otoczenie, pełne umeblowanie, gotowość do zamieszkania bez dodatkowych nakładów, idealne zarówno na własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 276 000 zł80 m² 15 862,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona blisko śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil dzieli od zabytkowego Prawego Miasta, w tym m.in. Bramy Wyżynnej i fontanny Neptuna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Malbork,pomorskie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:401 m²

Umowa przedwstępna Na sprzedaż: dom w Malborku (kałdowo) w zabudowie szeregowej - ze względu na bliskość do zamku miejsce idealne na pensjonat, a także jako dom dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Popiela

Gdynia,pomorskie

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Nowoczesne i nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 w Gdyni w Orłowie blisko morza. Mieszkanie znajduję się w prywatnym domu na 1-piętrze. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Witominie. Powierzchnia 43m. kw. Od 1 września 2025. Opis mieszkania Salon z wyjściem na balkon - kanapa, duży stół Sypialnia - biurko, szafa, łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

620 000 zł51 m² 12 164 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,97 m2- w dzielnicy Działki Leśne Gdyni. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winieckiego

Sopot,pomorskie

1 565 000 zł54 m² 29 008,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Wyremontowana, urocza, niewielka kamienica z werandą usytuowana w zacisznym miejscu w Dolnym Sopocie, przy ulicy Winieckiego, w drugiej linii zabudowy to miejsce znakomite. Samo centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

5 750 zł68 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: - mieszkanie jasne i słoneczne - Wysoki standard wykończenia - Bardzo dobra lokalizacja - Do dyspozycji dla mieszkańców strefa fitness - Możliwość wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Kolberga w Sopocie. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: duży salon z wnęką z balkonem francuski, oddzielna kuchnia z oknem zabudowie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

364 000 zł25 m² 14 325,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja na terenie Trójmiasta. Nowoczesny apartamentowiec z windą i halą garażową o wysokim standardzie wykończenia, położony w obrębie Nowego Miasta. Okolica to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

947 000 zł103 m² 9 194 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Wyjątkowa lokalizacja w sercu Gdańska kilka minut spacerem od Starego Miasta i Wyspy Spichrzów. 4-pokojowy układ z dwoma wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Wejherowo,pomorskie

270 000 zł75 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1825

Okazja! Mieszkanie 75 m2 z garażem i piwnicą - do własnej aranżacji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł74 m² 14 932,10 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - nowoczesne mieszkanie 73,6 m w inwestycji horizon, letnica - Gdańsk Adres: ul. Starowiejska , Gdańsk - Letnica Powierzchnia: 73,6 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 14 / 17 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł57 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz| długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Mieszkanie o powierzchni 57,38 m2 znajduje się na 6 piętrze budynku przy ul. Lawendowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 789 000 zł93 m² 29 998,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy inteligentny apartament w inwestycji Jagiellońska 13 z bezpośrednim widokiem na Zatokę Gdańską i Park im. Ronalda Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

490 000 zł46 m² 10 712,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, ustawne. Położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku w dzielnicy Babie Doły - Gdynia. Nieruchomość składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 094 300 zł42 m² 26 330,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

662 818 zł69 m² 9 620 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

? kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,90 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

608 994 zł59 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu mieszkań na nowym osiedlu blisko szkoła, sklepy, park. Mieszkanie które dałam w opisie ma ładny widok z drugiego piętra. Zdjęcia z wnętrza są akurat z innego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

319 444 zł29 m² 10 921,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowość na rynku! Kameralna inwestycja na Gdańskich Łostowicach - tylko 8 mieszkań, dostępna wyłącznie u nas! Szukasz mieszkania w Gdańsku, które łączy prywatność, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

746 000 zł54 m² 13 814,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą! Do morza i plaży- tylko 10 minut spacerem. Klimatyczne i ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 628,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w Pruszczu Gdańskim. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego M4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Natura Park

Pępowo,pomorskie

607 920 zł74 m² 8 177,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

Osiedle Gdańskie - Twój nowy dom w sercu natury, 20 minut od Gdańska! Sprzedaż dotyczy segmentów D. Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z komfortem szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

398 000 zł30 m² 13 267 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jednopokojowe mieszkanie położone na Gdańskim Przymorzu- miejscu doskonale skomunikowanym z całym Trójmiastem, przepełnione terenami zielonymi oraz rekreacyjnym oraz z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Gdańsk,pomorskie

825 000 zł70 m² 11 848,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty Położenie nieruchomości w bliskiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza zapewnia możliwość sprawnego dotarcia do Śródmieścia Gdańska. Stan deweloperski umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

963 000 zł41 m² 23 317,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sopot,pomorskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty Gotowe do zamieszkania, przytulne mieszkanie zlokalizowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy Sopot Kamienny Potok. Ze względu na położenie mieszkanie idealnie sprawdzi się pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

99 900 zł2 600 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wolności

Lębork,pomorskie

279 000 zł66 m² 4 235,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu obszerne 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, położone w centrum miasta, przy ul. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spokojna

Ustka,pomorskie

1 500 000 zł254 m² 5 916,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1982

W centrum Ustki mieszkanie dla rodziny lub inwestora. Prezentowane mieszkanie ma dwa poziomy.Powierzchnia całkowita wynosi 253,53 m2. Pierwsza kondygnacja to 173,67 m2, druga 79,33 m2. Część parteru to 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kałdowo

Kałdowo,pomorskie

300 000 zł10 053 m² 29,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 1,0053 ha, położona w malowniczej miejscowości Kałdowo, w gminie Prabuty. Nieruchomość wyróżnia się unikatowym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szukasz zadbanego mieszkania blisko skm I obwodnicy? atuty: - 3 minuty pieszo do Uniwersytetu Morskiego dzięki temu idealnie nadaje się na wynajem dla studentów, - 2 oddzielne pokoje, - dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

429 000 zł37 m² 11 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup nowego, własnego mieszkania z całą pewnością jest bardzo poważną życiową inwestycją. Nasze biuro pomoże Państwu w jej podjęciu oraz bezpiecznie przeprowadzi przez wszystkie etapy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij