dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 845 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 845 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pinczyńska

Zblewo,pomorskie

750 000 zł130 m² 5 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Dom o powierzchni 130 m2 położony na działce 1010 m2 na kameralnym osiedlu przy lesie. (D2) i (D1 - działka 1002 m2) Cena dotyczy domu w stanie deweloperskim. Ogrzewanie podłogowe - piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Diamentowa

Kębłowo,pomorskie

319 000 zł1 650 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedane! Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego - projekt Karolina 5. Atrakcyjna płaska działka w Starym Kębłowie koło Luzina w idealnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

538 600 zł35 m² 15 353,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska - Siedlce. W sześciopiętrowym budynku znajdują się mieszkania posiadające duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł47 m² 12 799,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Jasień przy ul. Morelowej. Dwupokojowa nieruchomość z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 300 000 zł214 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zlokalizowany na na dużej działce 1319 m2 dom wolnostojący w Pszczółkach (szczegóły lokalizacji poniżej), powstały na bazie zmodyfikowanego projektu Savannah (nieco powiększony, dodane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 045 000 zł89 m² 22 977,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Słoneczny apartament na 12 piętrze, inwestycja Altus dewelopera Invest Komfort w Redłowie Lokalizacja Redłowo to prestiżowa, nadmorska dzielnica Gdyni, idealnie łącząca spokój z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sobieszewska

Gdańsk,pomorskie

3 170 000 zł78 m² 40 792,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena uczciwie podana brutto za stan deweloperski, można wrzucić w koszty i odzyskać vat 23% więc netto wychodzi za 2 440 900 zł, ostatnie dwa apartamenty dostępne z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 320 000 zł39 m² 34 020,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W samym sercu Gdańska na ulicy Chmielnej powstały apartamenty, stanowiące powrót do klasycznej konstrukcji przestrzeni miejskiej, opartej o lokalną historię z zachowaniem pozostałości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bojano

Bojano,pomorskie

949 000 zł162 m² 5 842,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dom 162,44 m w zabudowie bliźniaczej w Bojanie, na nowo powstającym osiedlu w niesamowitym otoczeniu malowniczej przyrody. Miejscowość nazywana potocznie sypialnią Gdyni , wokół lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Raciborska

Gdynia,pomorskie

2 899 000 zł259 m² 11 175,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Gdynia Orłowo to jedna z najbardziej atrakcyjnych pożądanych lokalizacji w Trójmieście. Spokojne miejsce do komfortowego zamieszkania, bliskość morza, ścieżki spacerowe, las. W kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

615 000 zł70 m² 8 824 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja! 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! idealne dla obcokrajowców Przestronne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 69,70 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

355 000 zł18 m² 19 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 900 m od plaży - idealna na wynajem, biuro lub inwestycję! Szukasz mieszkania nad morzem? Ta przytulna kawalerka przy ul. Piastowskiej w Gdańsku to strzał w dziesiątkę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zblewo,pomorskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Osiedle Leśny Zakątek w Zblewie to osiedle 6 domów jednorodzinnych położonych przy ulicy Pinczyńskiej (wjazd na osiedle od strony ulicy Nadrzecznej 38, zblewo). Dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł44 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu urocze mieszkanie do wynajęcia, położone w samym sercu malowniczego Starego Miasta w Gdańsku, przy urokliwej ulicy Ogarnej. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł42 m² 16 619,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pragniesz zamieszkać w dzielnicy oferującej jak najwięcej możliwości i atrakcji dla swoich mieszkańców? Doskonale! Przymorze to miejsce, w którym poczujesz się wyjątkowo, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od 1-ego września. Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 4-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zblewo,pomorskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Dom o powierzchni 130 m2 położony na działce 1010 m2 na kameralnym osiedlu przy lesie. (D1) Dom w stanie deweloperskim. Możliwość zmian projektowych na wczesnym etapie budowy (zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł42 m² 12 772,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m , idealne dla osób poszukujących swojej przestrzeni życiowej lub inwestycji. Znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Orłowo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestrone mieszkanie po remoncie - lokalizacja w centrum- gdynia Kamienna Góra o powierzchni 58m2, 450m od bulwaru nadmorskiego, 250m do parku centralnego i 700m od stacji skm. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w Sopocie przy ul. Niepodległości 774. Wejście na teren budynku znajduje się od Ul. Sikorskiego, okna skierowane na patio, dzięki czemu mieszkanie jest ciche. Kilka chwil od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szumilas

Kowale,pomorskie

650 000 zł56 m² 11 592,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zamieszkaj na osiedlu z prywatnym lasem! Prezentujemy całkowicie nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m w dzielnicy Gdańsk, kowale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Kistowo

Kistowo,pomorskie

159 000 zł4 179 m² 38,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działki leśno-rekreacyjne objęte mpzp o powierzchni 3165 m oraz 4179 m w miejscowości Kistowo, gmina Sulęczyno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

621 225 zł63 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowy, przestronny, 3-pokojowy apartament w pierwszej w Rumi butikowej inwestycji, o powierzchni aż 62,75 m + obszerny balkon. Ekologiczny, energooszczędny budynek, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

449 000 zł49 m² 9 238,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wejherowo, ul. Fenikowskiego | 3-pokojowe mieszkanie 48,60 m2 | 449 000 zł Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z pełnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

564 005 zł72 m² 7 779,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Spokojne osiedle domów szeregowych z ogrodami tylko kilka minut od Gdańska Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej położone tuż przy granicy Pruszcza Gdańskiego w odległości jedynie 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

399 000 zł44 m² 9 151,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Gdyni - Oksywie opis mieszkania: nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: - 3 oddzielne pokoje + salon z aneksem kuchennym - Duży taras oraz balkon z pięknym widokiem - Dwa miejsca postojowe w hali garażowej + komórka lokatorska - w cenie - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

520 000 zł51 m² 10 206,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni, w sąsiedztwie parku krajobrazowego i z szybkim dojazdem do obwodnicy Trójmiasta. Centrum Gdyni oddalone jest o ok 10 km,.