dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 845 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 845 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Otomin,pomorskie

1 695 000 zł193 m² 8 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Termin realizacji 4 kwartał 2025r. Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w samym sercu Otomina przy ul. Słonecznej. Doskonałe miejsce położne nieopodal jeziora Otomińskiego oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Gdańsk,pomorskie

1 349 000 zł85 m² 15 840,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację mieszkania z wyjątkowym widokiem w inwestycji Alfa Park IV atuty: - duży ogród, - wysoki sufit 3,05m - hala garażowa i komórka lokatorska 5,05 m2 - Trójmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

1 240 000 zł60 m² 20 756,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, które łączy komfort apartamentu z zaletami domu? To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie (w planach dewelopera były 3 pokoje, więc w bardzo łatwy i szybki sposób można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

448 200 zł35 m² 12 762 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlem, obejmującym 5 budynków czterolokalowych, czyli łącznie 20 apartamentów. Inwestycję wyróżnia miła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Gdańskim Jasieniu. Jasień Bulwary to nowoczesne osiedle, które powstało w doskonale rozwiniętej dzielnicy Jasień. To interesująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Różyny,pomorskie

425 000 zł1 605 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mediami bezpośrednio przy działce- położona w miejscowości Różyny na osiedlu domków jednorodzinnych. Działka: działka o powierzchni 1605 m 2 Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

1 095 000 zł50 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Blisko plaży i terenów rekreacyjnych. Na sprzedaż piękny i stylowy apartament w kompleksie Harmonia Oliwska, w sąsiedztwie Parku Oliwskiego i Katedry w Oliwie. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

360 000 zł59 m² 6 059,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

| ciepłe | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | blisko centrum | lębork | Na sprzedaż ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 3 piętrze. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkiszowa

Rumia,pomorskie

277 500 zł28 m² 9 982,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w centrum dynamicznie rozwijającego się osiedla przy Parku Błonia Janowskie. Poznaj nowe oblicze Rumi z szeroką ofertą mieszkań i lokalami usługowymi. Doświadczcie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skiby

Gdańsk,pomorskie

639 900 zł44 m² 14 467,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Obsługa: jolanta Wasilewska tel. Duży potencjał na wynajem długo i krótkoterminowy gwarantuje idealna lokalizacja oraz wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Bolszewo,pomorskie

279 000 zł28 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe. Lokalizacja: bolszewo to miejscowość na obrzeżach Małego Trójmiasta. Połączenie z Wejherowem oraz Trójmiastem umożliwiają autobusy wejherowskiej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogrodzka

Gdynia,pomorskie

820 000 zł73 m² 11 232,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Sopot,pomorskie

2 650 zł47 m² 56,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD września do końca czerwca 2026! Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 9-piętrze budynku z dwoma windami. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Miłobądz,pomorskie

415 000 zł78 m² 5 308,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Przytulne Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem w Miłobądzu komfort i klimat podmiejski tuż przy Tczewie i zaledwie 30min od Gdańska! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

780 320 zł53 m² 14 778,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Murapol Scarpa, położonej w atrakcyjnej części Gdańska - zaledwie kilka minut od Śródmieścia. Lokal 1.B.3.03 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

587 336 zł32 m² 18 280 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| lokal Usługowy możesz odliczyć vat 23% | podana cena jest ceną brutto! | Bez Prowizji | Bez pcc | Odbiór 2026r. Mam do zaproponowania w tej inwestycji kilkanaście lokali inwestycyjnych od 23 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

649 467 zł63 m² 10 255,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji, gwarancja najniższej ceny, elastyczne terminy prezentacji! Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu o powierzchni 63,44 m , zlokalizowanym na 1. piętrze w inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Władysława Łokietka

Przywidz,pomorskie

419 000 zł147 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w malowniczej części Kaszub pośród jezior i lasów. Przywidz to popularna miejscowość rekreacyjno turystyczna położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jelitkowska

Gdańsk,pomorskie

1 950 000 zł55 m² 35 760,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atuty: kameralne i prestiżowe osiedle "apartamenty Przy Plaży", położone zaledwie 150 metrów od plaży w Gdańsku Jelitkowie. Lokalizacja: apartamenty Przy Plaży to inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 999 000 zł81 m² 24 679 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Atuty: podwyższony standard, blisko Motławy, spokojne miejsce pomimo śródmiejskiej lokalizacji. Dwu poziomowy apartament znajduje się na 5. i 6. piętrze, co zapewnia prywatność, wyjątkowe widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

795 000 zł52 m² 15 401 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w zabytkowej kamienicy w Górnym Sopocie Atuty nieruchomości Niniejsza oferta wyróżnia się przede wszystkim niezależnym wejściem, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

1 600 000 zł143 m² 11 206,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Funkcjonalne biuro, znajdujące się w rozpoznawalnym budynku, znajdującym się w bardzo rozwijającej się części Gdańska. Lokal idealny pod działalność z przeznaczeniem dla sensu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śluza

Gdańsk,pomorskie

1 550 000 zł87 m² 17 816,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: elegancki, nowy apartament z dużym pokojem dziennym od strony południowej. Spokojne miejsce pomimo śródmiejskiej lokalizacji. Nowy, dopiero co wykończony apartament, który nigdy nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopy

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł38 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż w samym sercu Gdańska! Lokalizacja: gdańsk Śródmieście, ul. Szopy, przy samym wejściu na ul. Stągiewną. Powierzchnia: 38 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 z 10 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opłaty: - najem 3000 zł/msc - Czynsz ok. 700zł/msc (w tym jest oplata za Internet + telewizję) - Prąd wg zużycia ok. 120zł/msc - Kaucja 3000zł Możliwość wynajęcia prywatnego miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Do Strumyka

Tokary,pomorskie

589 000 zł100 m² 5 878,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:71 m²

Inwestycja Tokary Park to osiedle składające się z kameralnych budynków w zabudowie bliźniaczej, znajdujące się w pięknej, cichej i spokojnej okolicy. W każdym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł43 m² 57,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, wcześniej niezamieszkałe, bardzo przestronne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Nowe Południe - ul. Borkowska, gdańsk Południe. Mieszkanie o powierzchni 43,33 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Turkusowej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, łazienki, wc, przedpokoju, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niewierowo

Niewierowo,pomorskie

125 000 zł922 m² 135,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, niewierowo, 922m2, warunki Zabudowy!rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 922 m2, położoną w Niewierowie obok Siemianic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł42 m² 13 688 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,3 m z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym - Osiedle Dwa Potoki w Gdańsku. Zadbane i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdynia,pomorskie

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: centralna lokalizacja apartamentu sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu - tylko kilka kroków dzieli inwestycję Plac Unii od nadmorskich parków i wzgórz, bulwarów, mariny i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

850 100 zł93 m² 9 150,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dom z ogrodem w Gdańsku miej wszystko na miejscu Szukasz przestrzeni i prywatności, ale nie chcesz opuszczać Gdańska? W zielonej części Jasienia powstaje kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ustronie

Gdańsk,pomorskie

586 000 zł51 m² 11 594,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania przy ul. Ustronie Starym Mieście w Gdańsku. Szukasz mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, z szybkim dostępem do Śródmieścia i pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakole

Gdańsk,pomorskie

516 900 zł32 m² 15 924,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjdź na dzień otwarty W sobotę 09.08.2025! OBEJRZYJ WYBRANE MIESZKANIA I KUP W PROMOCYJNE CENIE! Czekamy na Ciebie od 9:30 do 15:30 w sobotę 9 sierpnia przy ul. Zakole 7. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sopot

Sopot,pomorskie

2 580 000 zł172 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

273 552 zł25 m² 10 778,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dla studenta / na wynajem / Gdańsk / zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego położone na 1 piętrze. Mieszkanie ma 25,28 m2 oraz balkon o powierzchni 4,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zatokowa

Mechelinki,pomorskie

1 400 000 zł72 m² 19 353,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość premium (72,34 m ), położona w malowniczych Mechelinkach k. Gdyni, która składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (40,66 m ) - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł63 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z 2 balkonami na ostatnim piętrze | Widok na panoramę | 900 m od morza mieszkanie Na sprzedaż unikatowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni 62,89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

132,85 zł/m²96 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy/gastronomiczny o powierzchni 82,85 m2 + 13,5 m2 magazynek. Położony przy głównym ciągu komunikacyjnym osiedla doki i Montowni, gwarantujący bardzo duży ruch pieszy! Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goska

Gdańsk,pomorskie

853 890 zł61 m² 13 954,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne zarówno dla rodziny, jak i inwestora. Lokal składa się z przestronnego, jasnego salonu z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

380 000 zł44 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 43,7m2 znajdujące się na parterze czteropiętrowego, zadbanego budynku z lat 70. W skład lokalu wchodzi: -Salon z wyjściem na balkon o południowej.