dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 853 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 853 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł38 m² 23 858,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas Wyjątkowy apartament z jedynym takim tarasem w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Wyspie Spichrzów. Apartament Apartament położony w nowoczesnym kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słupska

Siemianice,pomorskie

397 575 zł51 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie A.1.2 | 3 pokoje | 51,30 m | Balkon 7,91 m | Strych 20 m | Południowa ekspozycja | Parking Bez prowizji i PCC! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

629 722 zł38 m² 16 576 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska - Siedlce. W sześciopiętrowym budynku znajdują się mieszkania posiadające duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Denhoffa

Gdynia,pomorskie

1 090 000 zł56 m² 19 422,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż elegancko wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku zrealizowanego przez renomowanego dewelopera rai. Nieruchomość oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od połowy września\ października do czerwca. Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 2-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł37 m² 24 231,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna W naszym biurze! Ścisłe centrum Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej, długiego Targu, u zbiegu ulic: złotników i Świętego Ducha. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

469 000 zł60 m² 7 869,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w Rumi przy ul. Wrocławskiej o powierzchni 59,61m2. Piętro trzecie, bez windy. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Porzeczkowa

Żukowo,pomorskie

196 560 zł936 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro nie pobiera prowizji! Dostępne trzy działki o numerach 118/1, 118/2, 118/12, położone w Żukowie w pobliżu ulicy Porzeczkowej. Dla działek zostały wydane warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wybickiego

Bojano,pomorskie

689 000 zł2 391 m² 288,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ***działka mieszkaniowo-usługowa*** ***plan zagospodarowania przestrzennego*** ***możliwość podziału na 2 działki 1000 m2*** Działka nr 39/33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 223 947 zł48 m² 25 419,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Atrium, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Gdańska Oliwy. Przedmiotowe mieszkanie, znajduje się na pierwszym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł47 m² 17 926,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Agencja westate prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,36 m , położone w atrakcyjnej i zielonej części Gdańska - przy ulicy Pohulanka. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 648,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

| doświetlone 3-pokojowe mieszkanie | ostatnie piętro | Możliwość zakupu 2 miejsc w hali garażowej! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulne mieszkanie z duszą - Morena, gdańsk | 3 pokoje | 56,81 m | Gotowe do zamieszkania Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

835 000 zł70 m² 11 986,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem w hali garażowej Gdynia Wiczlino Szukasz komfortowego, funkcjonalnego i stylowo urządzonego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od połowy września\ października do czerwca. Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 3-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

697 000 zł52 m² 13 301,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 ustawne pokoje | Cicha okolica | Widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy | Duże możliwości aranżacyjne | W sam raz pod wynajem dla studentów nieruchomość o powierzchni 52.4 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem słoneczny 2 pokojowy apartament z garderobą - świeżo wykończony - niezamieszkały z hala garażową i duża komórką lokatorską w bardzo atrakcyjnej cenie zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Gdańsk,pomorskie

647 000 zł48 m² 13 423,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania 2 pokojowego znajdującego się na 1 piętrze w 4-ro piętrowym bloku mieszkalnym w gdańskiej dzielnicy Zaspa. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rotembark

Rotembark,pomorskie

230 000 zł1 169 m² 196,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, usytuowana w malowniczej i spokojnej miejscowości Rotembark. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

67 zł/m²118 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

333 000 €46 m² 7 239,13 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł48 m² 23 938 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Wyjątkowy apartament z widokiem na Motławę w prestiżowym kompleksie mieszkaniowo-usługowym- chlebova na Gdańskim Śródmieściu. Apartament Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

370 900 zł26 m² 14 205,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja! oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują się apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

52,81 zł/m²27 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowy o powierzchni 26,51m2 przy ulicy Granicznej w Wejherowie. czynsz za miesiąc 1400 zł + opłaty media + kaucja Lokal znajduje się w widocznym miejscu, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

1 080 000 zł62 m² 17 419,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Oliwy Lokalizacja: gdańsk Oliwa, al. Grunwaldzka 504 Kamienica z 1920 roku | Piętro 2/3 Powierzchnia: 62 m Cena: 1 080 000 zł Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Gdynia,pomorskie

2 300 zł40 m² 57,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu wybudowanym w 2015 roku. Mieszkanie znajduje się na ul. Chabrowej 22D. Mieszkania składa się z : -korytarz z zabudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

619 900 zł44 m² 13 993,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowego mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza. Atuty: - ciepłe i widne 2-pokojowe mieszkanie, - świetny układ, - świetnie skomunikowana lokalizacja. Mieszkanie: na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem oferty jest słoneczne i przestronne mieszkanie położone w Gdyni Cisowej. Spółdzielnia wydaje zgodę na dobudowanie balkonu/podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Miechucińska

Bielkówko,pomorskie

715 300 zł7 300 m² 97,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna tuż przy lesie! Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego w trakcie opracowywania! Na sprzedaż działka rolna w malowniczej miejscowości Bielkówko o powierzchni 7153m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Wojtal,pomorskie

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i bliskość terenów zielonych! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o pow. 1,01 ha, usytuowana w malowniczej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Leźno,pomorskie

278 000 zł874 m² 318,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kameralna działka numer 162/25 położona w Leźnie przy ulicy Brzozowej. Jest położona w cichej i spokojnej okolicy. Działka ma powierzchnię 874m2, jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

4 100 zł42 m² 96,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z miejscem w hali garażowej oraz komórką lokatorską zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Atrium Oliwa położonym między Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurkowa

Jagatowo,pomorskie

799 000 zł96 m² 8 325,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Dom parterowy z pięknym ogrodem i stawem, gotowy do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego, parterowego domu z 2019 roku, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raduńska

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł44 m² 21 590,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe | Gdańsk Orunia | 43 m Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Wojtal,pomorskie

490 000 zł10 100 m² 48,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i bliskość terenów zielonych! Na sprzedaż atrakcyjna parcela o pow. 1,01 ha, usytuowana w malowniczej okolicy przy ul. Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żonkilowa

Gdańsk,pomorskie

515 575 zł25 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

SO! Resort Sobieszewo to inwestycja łącząca komfort, bezpieczeństwo i bliskość natury z dostępem do atrakcji Gdańska. To idealne miejsce na second home nad morzem, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

352 726 zł33 m² 10 767 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Chwarzno-Wiczlino. W budynkach znajdują się mieszkania posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzęsna

Gdańsk,pomorskie

269 000 zł28 m² 9 746,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania W bardzo korzystnej cenie blisko centrum? - koniecznie zapoznaj się Z tą ofertą! jest to świetna oferta przede wszystkim dla obcokrajowców ze względu na brak księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strzelecka

Kościerzyna,pomorskie

850 000 zł258 m² 3 294,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:852 m²

Oferujemy dom na sprzedaż w Kościerzynie, znajdujący się przy ul. Strzeleckiej, w pięknym otoczeniu lasów, blisko centrum miasta - zaledwie 5 min pieszo od sklepu Lidl. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Obłużu. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

299 000 zł27 m² 11 115,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup okazyjnie! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 27m2 z piwnicą w Gdyni na Chyloni. - stan do remontu - spółdzielczo-własnościowe z kw - przynależna piwnica - od zaraz!.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij