dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 854 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 854 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jazowa

Jazowa,pomorskie

249 000 zł48 m² 5 202 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie z ogródkiem Jazowa, gm. Nowy Dwór Gdański (blisko Elbląga) Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem, położonego w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zastawna

Pruszcz Gdański,pomorskie

30 zł/m²300 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek magazynowy Budynek 1-kondygnacyjny o powierzchni 300m2 i wysokości 3,50m. Możliwość użytkowania placu manewrowego o powierzchni 200m2 Magazyn jest kompletnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Norwida

Gdynia,pomorskie

1 400 000 zł80 m² 17 610,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: świetna lokalizacja pomiędzy Śródmieściem, a lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z bliskim dostępem do Bulwaru Nadmorskiego. Miejsce idealne pod dalszy wynajem, bądź jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tokary

Tokary,pomorskie

365 000 zł1 326 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowe Tokary ul. Słoneczna 1326 m2 + udział w drogach. Znajduje się w kompleksie domów jednorodzinnych blisko osiedla Golf park Tuchom i pola golfowego. Uzbrojona; prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kieleńska

Koleczkowo,pomorskie

8 zł/m²250 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow. ok. 250m2 w Koleczkowie przy głównej trasie do S6. Lokal znajduje się na I piętrze w budynku usługowym. Składa się z sali głównej o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zastawna

Pruszcz Gdański,pomorskie

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomieszczenie magazynowe o powierzchni 75m2 i wysokości 3,50 m ulokowane w budynku 1 - kondygnacyjnym Możliwość użytkowania placu manewrowego o powierzchni 200m2 Magazyn jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Spacerowa

Krynica Morska,pomorskie

60 zł/m²160 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferta wynajmu lokalu handlowo-usługowego w centrum Krynicy Morskiej Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m wraz z przestronnymi tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 850 000 zł285 m² 6 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z 2017 roku. Powierzchnia całkowita budynku to 285 m2, natomiast użytkowa ok. 130 m2. Dom posadowiony jest na działce narożnej 570m2. Dom jest całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Jana Pawła II

Starogard Gdański,pomorskie

379 000 zł34 m² 11 216,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesną kawalerka inwestycji Moderato! Kociewskie Nieruchomości oferują Państwu nowoczesną kawalerkę inwestycji Moderato położoną w Starogardzie Gdańskim, przy Alei Jana Pawła II - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

438 000 zł47 m² 9 329,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz przestronnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania na Chyloni z dużym balkonem? Trafiłeś idealnie! atuty: - ustawne, - przestronny balkon, - mieszkanie gotowe do wejścia, - piwnica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrzyce

Ostrzyce,pomorskie

1 495 000 zł119 m² 12 560,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Dom wolnostojący z widokiem na jezioro. Posadowiony na działce graniczącej z lasem, o powierzchni działki 1951 m2. Lokalizacja Ostrzyce to spokojna i niezwykle urokliwa wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hynka

Gdańsk,pomorskie

1 379 000 zł80 m² 17 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Atuty: przestronny apartament na nowoczesnym osiedlu. Kilkuletni budynek z wieloma udogodnieniami, mieszkanie idealne dla rodziny z jednym lub większą ilością dzieci. Lokalizacja: impuls to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skiby

Gdańsk,pomorskie

629 900 zł44 m² 14 241,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w malowniczej części Gdańska Stogach, to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie pragną szybkiego dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kąty Rybackie

Kąty Rybackie,pomorskie

496 000 zł38 m² 12 991,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler Nieruchomości poleca: na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 38,18 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku, w urokliwej, nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Derdowskiego

Rumia,pomorskie

57 zł/m²375 m² 21 358 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Możliwość wynajęcia lokali pojedynczo! Na wynajem budynek inwestycyjny o powierzchni 374,70 m2, który powstanie przy ul. Derdowskiego, czyli w doskonałej części Rumi. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Gdynia,pomorskie

2 950 zł36 m² 81,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Wysoki standard | Dobra lokalizacja | Nowoczesne budownictwo | dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chwaszczyno,pomorskie

1 331 000 zł111 m² 11 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Nika_940' z ceną: 682 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

348 236 zł27 m² 12 964,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, w samym sercu Gdańska. Świetna inwestycja na wynajem krótkoterminowy - zwrot podatku vat 23% (podana cena stanowi cenę netto) ####.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

519 000 zł56 m² 9 267,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dobra inwestycja idealne dla rodziny jak I pod wynajem Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Pruszczu Gdańskim w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Księżycowa

Rekowo Górne,pomorskie

299 000 zł1 001 m² 298,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! pomagamy W pozyskaniu kredytu! Przedmiotem oferty jest malownicza działka, położona w sielskiej otulinie Puszczy Darżlubskiej, w Rekowie Górnym (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

340 000 zł31 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - 20 min do Starego Miasta - mieszkanie z możliwością podziału, zrobienia drugiego pokoju - 30m do komunikacji miejskiej; - lokal idealny pod wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radomska

Rumia,pomorskie

519 000 zł56 m² 9 268 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dobra cena! Urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sochaczewska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł44 m² 13 707,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Wyjątkowa okazja w sercu Wrzeszcza! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania lub inwestycji, która od razu zacznie przynosić zyski? To miejsce spełni wszystkie oczekiwania świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

1 064 000 zł61 m² 17 528,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja premium Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej.Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawna

Gdynia,pomorskie

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowe mieszkanie w super lokalizacji - wszędzie blisko ;) Mieszkanie świeżo po remoncie, czyste. Spokojna okolica. Niedaleko bardzo szeroka infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

536 760 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,76 m , położone na drugim piętrze nowego budynku w inwestycji przy ul. Cedrowej w Gdańsku. Osiedle w trakcie realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wodnika

Gdańsk,pomorskie

2 277 000 zł289 m² 7 878,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:271 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Okazjonalna cena dotyczy całego domu z lokalem usługowym z osobnym wejściem od ulicy, ogrodem, salonem spa 22m2 oraz dwupiętrowym ogrodem zimowym (60m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Wyjątkowa dzielnica, położona na styku morza I miasta! wystarczy kilkunastominutowy spacer by cieszyć się plażą oraz nadmorską bryzą! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoene

Gdańsk,pomorskie

693 000 zł64 m² 10 913,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na Oruni Górnej. Pełna infrastruktura oraz doskonale skomunikowana lokalizacja z Centrum Gdańska, dzięki bliskości pętli tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grenadierów

Gdynia,pomorskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Małym Kacku o powierzchni 50m2. Mieszkanie znajduję się na 3-piętrze w prywatnym domu z 1990r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszcz Gdański,pomorskie

479 552 zł47 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 46,74 m z ogródkiem | Świetna lokalizacja - blisko Gdańska i morza! Na sprzedaż oferuję nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,74 m na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Skarszewy,pomorskie

1 006 735 zł69 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

769 300 zł64 m² 12 026 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania jest bezpośrednio od dewelopera, i podatku pcc! Nasi eksperci oferują: - uzyskanie najlepszych warunków finansowania - wykończenie i aranżacje nieruchomości - zarządzanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł57 m² 10 182,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie dwu/trzypokojowe na gdańskim Zakoniczynie przy ul. Porębskiego! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

390 000 zł43 m² 9 078,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem - Gdynia Chylonia, ul. Gniewska. Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe, z możliwością aranżacji na trzypokojowe - idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

37 400 zł2 200 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o powierzchni ok. 2200 m2, zlokalizowaną w Rumi. Specyfikacja techniczna hali: - wysokość 10 m, - posadzka bezpyłowa, nośność 5 T/m2, - obciążenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

51,16 zł/m²108 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronne mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie znajduje się na II p. historycznej kamienicy zlokalizowanej u zbiegu Świętojańskiej i Skweru Kościuszki. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sarbsk

Sarbsk,pomorskie

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny - chętnie pomożemy w całym procesie | I speak English | Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 549 000 zł78 m² 19 757,70 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szukasz przestronnego, dobrze skomunikowanego mieszkania blisko morza i terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty nieruchomości: możliwość wydzielenia czwartego pokoju idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Soroki

Łapino,pomorskie

769 000 zł168 m² 4 564,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym obok jeziora na prestiżowym osiedlu. Dom składa się z 3 kondygnacji w których skład wchodzi duży salon z aneksem kuchennym, łazienek, 4.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij