dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 852 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 852 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zblewo

Zblewo,pomorskie

390 000 zł199 m² 1 957,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:956 m²

Biuro Kociewskie Nieruchomości przedstawiają Państwu dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 110m. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 956.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł54 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - gdańsk aniołki Przestronne 53,89 m z balkonem, komórką lokatorską i miejscem w hali garażowej mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Wejherowo,pomorskie

599 000 zł61 m² 9 884,49 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,60 m , zlokalizowane na 2. piętrze budynku przy ulicy Jana Kochanowskiego w Wejherowie. Ekspozycja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł50 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokalizacja : Brzeźno to rozbudowana infrastrukturalnie dzielnica, w której można żyć wygodnie i wykorzystując jej ważne walory rekreacyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

840 000 zł53 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z garażem w przepięknej dzielnicy Gdyni Orłowo przy ulicy Bernadowskiej mieszkanie: - salon z wyjściem na balkon - kuchnia otwarta na salon - pokój/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rumia,pomorskie

318 630 zł559 m² 570 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w atrakcyjnej części Rumi. Działka ma prostokątny kształt, co zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł31 m² 13 516,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atuty: - 1 min pieszo do przystanku autobusowego - 8 min pieszo do przystanku tramwajowego - Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - Pełne zaplecze handlowo usługowe w promieniu 300m, - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

570 000 zł62 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy Witomino w Gdyni. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku bez windy, ale oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kartuska

Dzierżążno,pomorskie

448 000 zł1 400 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Unikalne działki na sprzedaż - idealna lokalizacja przy głównej drodze do Kartuz, pod zabudowę usługową! Zapraszamy do zakupu działek o powierzchni 1400 m2, położonych w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Roszczynialskiego

Gdynia,pomorskie

1 990 000 zł52 m² 38 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem w świetnej lokalizacji Gdyni. Idealne jako second home lub też inwestycja pod wynajem krótko lub długoterminowy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena nie podlega negocacji. Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim z dużym balkonem idealne do własnej aranżacji! Nowoczesny apartamentowiec z 2024 roku, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leźno

Leźno,pomorskie

1 049 000 zł110 m² 9 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Agencja westate, ma przyjemność przedstawić Państwu sprzedaż atrakcyjnie położonego domu w zabudowie bliźniaczej na terenie Leźna w gminie Żukowo w powiecie kartuskim, 9km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 100 m do Parku Reagana - 1km do plaży - 4 minuty pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego - 15 minut pieszo do stacji skm - Szybki dojazd do uczelni ug -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pogórze

Pogórze,pomorskie

790 000 zł70 m² 11 268 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, na 3 piętrze, położone na Osiedlu Morskim w Pogórzu (kosakowo przy Gdyni) o powierzchni 70,11 m2 z miejscem w hali garażowej, komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

6 900 zł62 m² 111,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W cichej, zielonej okolicy Gdańska, gdzie natura koi zmysły, a miejskie życie jest na wyciągnięcie ręki, znajduje się wyjątkowy apartament. Ta przestrzeń, o powierzchni 62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Lębork,pomorskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe, z dodatkowym pomieszczeniem do zagospodarowania na pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

804 045 zł49 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do odbioru! Mieszkanie 48,73 m z balkonem spacerem do parku i plaży w Brzeźnie Układ: salon z aneksem kuchennym (26,9 m ) i balkon Sypialnia (11,48 m ) Przedpokój (5,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

1 375 000 zł77 m² 17 927 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

1 800 zł57 m² 31,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 57 m w centrum Wejherowa idealne dla firmy lub osób prywatnych Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 57 m, usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budapesztańska

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł73 m² 9 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację rodzinnej nieruchomości! atuty - 3 przestronne pokoje - zielona okolico dookoła bloku - bliskość do komunikacji miejskiej Mieszkanie 73m2 o ekspozycji zachodnio-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

735 057 zł51 m² 14 544,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe i w budowie apartamenty inwestycyjne w sercu Gdańska zaledwie 3 minuty od Wyspy Spichrzów Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji i podatku pcc Cena: netto + 23% vat Zainwestuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kamieńska

Koleczkowo,pomorskie

1 800 000 zł6 914 m² 260,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na skraju lasu otwarta na możliwości przyszłych nabywców. Z utwardzonym dojazdem działka o różnym przeznaczeniu w tym z możliwością wykorzystania ich na cele usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 330 000 zł65 m² 20 461,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem. Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł44 m² 68,74 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego i komfortowego 2-pokojowego apartamentu. Rodzaj umowy najmu - okazjonalny. Lokalizacja: nieruchomość świetnie zlokalizowana! Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Sopot,pomorskie

2 300 000 zł120 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie na poddaszu W kamienicy Sopot Dolny ul. Parkowa | Pas Nadmorski | Koncept Woonerf | 200m od Plaży | Mieszkanie w Kamienicy I 2 balkony ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zdunowice

Zdunowice,pomorskie

699 000 zł136 m² 5 145,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 283 powierzchni 900 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym całorocznym. Jedyny dom całoroczny w okolicy. Działka usytułowana przy samym lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

390 000 zł63 m² 6 180,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Urządzone mieszkanie na trzecim piętrze, w pełni umeblowane! Lokal o powierzchni użytkowej 63,1 m2 Piwnica o powierzchni 5,9 m2 Wydanie początek 2025 r. Przestronny salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m zlokalizowane w Gdańsku Orunia Górna - Gdańsk Południe, przy ulicy Starogardzkiej. Nieruchomość mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

549 000 zł54 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,80 m , znajdujące się w Rumi, cenionym Osiedlu Królewskim - położone w dzielnicy Janowo, w otoczeniu niskiej zabudowy i bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Reda,pomorskie

539 000 zł60 m² 8 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, o powierzchni 60 m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w Redzie, ul. M.Konopnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Beniowskiego

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł27 m² 15 934,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,3m2 na drugim piętrze w 3 piętrowym bloku mieszkalnym przy ul. Beniowskiego w Gdańsku - Przymorze. Mieszkanie: w skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tęczowa

Starzyński Dwór,pomorskie

277 914 zł36 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na stert/ dla seniorów/dla singla/ jako inwestycja kapitału/wynajem długo terminowy/wynajem wakacyjny/drugi dom blisko morza. Oferuję na sprzedaż mieszkania w Starzyńskim Dworze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł40 m² 14 795,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Posiadam na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym osiedlu Jasień. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne, jasne mieszkanie - Gdańsk, ul. Olsztyńska (przymorze/zaspa) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jodłowa

Perlino,pomorskie

260 000 zł1 610 m² 161,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Perlinie. Atrakcyjna lokalizacja, spokojne otoczenie oraz bliskość jeziora Choczewskiego to zdecydowane plusy tej nieruchomości. Perlino, ul. Jodłowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł31 m² 15 825,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Szukasz zadbanej kawalerki w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - inwestycyjne, - świetna komunikacja, - bliskość terenów zielonych i plaży, - blisko Ergo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfitki

Słupsk,pomorskie

490 000 zł62 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20m zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Anny Gryfitki w Słupsku. Mieszkanie: na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł28 m² 15 463,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej zdjęć na naszej stronie : dobraoferta.Pro Stylowa kawalerka na 1 piętrze blisko morza MIESZKANIE: - kapitalny remont w 2010 roku - aranżacja nowoczesna, funkcjonalna i stylowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

750 zł13 m² 57,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

lokal magazynowy o powierzchni 13,09 m2 w Centrum Wrzeszcza. Lokal znajduje się na 1-piętrze w budynku biurowym w samym centrum Wrzeszcza przy skrzyżowaniu Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Rumia,pomorskie

2 100 zł44 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dostępne od zaraz| długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! osiedle archipelag! Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 44,27 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Wejherowo,pomorskie

440 000 zł49 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m z ogródkiem oraz balkonem, usytuowane na parterze 4-piętrowego budynku z 1990 roku Wejherowo ul. Gdańska. Mieszkanie.