dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

499 000 zł28 m² 17 695 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

W tętniącej życiem Gdyni na nowego właściciela czeka wygodna kawalerka z balkonem typu loggia o dodatkowej powierzchni 3,2m2. Mieszkanie bez loggii ma 25m2, wyposażone jest w aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł35 m² 12 384,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone na Gdańskim Jasieniu. Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura i innowacyjne rozwiązania jak np lampy antysmogowe czy panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Gdańsk,pomorskie

1 680 000 zł190 m² 8 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Jeśli szukasz miejsca łączącego magię, ciszę i komfort życia blisko miasta, ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Ten niepowtarzalny dom, otoczony pięknym, przemyślanie zaprojektowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

656 000 zł31 m² 21 161,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdańska przy ul. Grobla III, jednej z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych ulic Starego Miasta. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielone Wzgórze

Łęgowo,pomorskie

990 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:831 m²

Jeśli marzysz o przytulnym domu, który łączy klimat tradycyjnego budownictwa z nowoczesnymi udogodnieniami, ta oferta jest dla Ciebie. Kameralny, drewniany dom po generalnym remoncie w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

519 000 zł39 m² 13 376,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Fikakowo to jedna z najbardziej przyjaznych do życia dzielnic Gdyni, ciesząca się dużą popularnością wśród rodzin z dziećmi oraz osób ceniących spokój i wygodę. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złota

Siemianice,pomorskie

495 000 zł58 m² 8 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa oferta - domy ul. Złota w Siemianicach pod Słupskiem 0% prowizji / 0% pcc Inwestycja obejmuje kolejny etap budowy domów, położonych na działkach o powierzchni ok. 250m2 na Osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Słupsk,pomorskie

2 150 zł50 m² 43,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, 2-pokoje w Słupsku. Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku na osiedlu Nowa Zamiejska w Słupsku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gregorkiewicza

Bielkówko,pomorskie

999 999 zł339 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

!Oferta dokładna niebawem! Już wkrótce na sprzedaż - wyjątkowy dom w Bielkówku! Z ogromną przyjemnością zapowiadamy nową nieruchomość w naszej ofercie - przestronny i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Energetyków

Łebno,pomorskie

199 500 zł1 845 m² 108,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowana w Łebnie, przy ulicy Energetyków, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud o powierzchnia 1845 m2. Teren jest objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokoła

Gdynia,pomorskie

950 000 zł67 m² 14 240,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przepiękny ogród o powierzchni 200m2 pod lasem! Zagospodarowany i z nasadzeniami oraz z wyjściem bezpośrednio do lasu! Lokalizacja: osiedle Chwarzno Sokółka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł52 m² 13 150,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atuty: - własny ogródek (36 m2) z potwierdzoną możliwością powiększenia - prywatne miejsce parkingowe i komórka - w pobliżu pętla autobusowa i tramwajowa (500m) - pobliski wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Gdynia,pomorskie

489 000 zł53 m² 9 296,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Podgórskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 52,6 m2 składa się z salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz osobnej kuchni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tandeta

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł36 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańska Starówka: nowoczesne mieszkanie typu Studio do wynajęcia w sercu Starego Miasta w Gdańsku! Ul. Tandeta 1/ Szeroka. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, serce Gdańskiej Starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rozmarynowa

Mosty,pomorskie

699 000 zł63 m² 11 182,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w niezwykle malowniczej okolicy, na granicy Mostów i Rewy. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

**idealne miejsce dla twojego biznesu - lokal 150M Z dużymi witrynami I miejscami parkingowymi Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 150m 2, zlokalizowany na rogu **alei Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

788 000 zł62 m² 12 746,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 2-pokojowy (z możliwością przywrócenia 3 pokoi), gdynia Wiczlino - wysoki standard Lokalizacja: gdynia, wiczlino Metraż: 61,82 Liczba pokoi: 2 (możliwość przywrócenia 3 pokoi) Piętro: 1z3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Witosławy

Trzepowo,pomorskie

190 000 zł3 005 m² 63,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona w odległości niecałego kilometra od pięknego, czystego jeziora. Działka z widokiem na las, graniczy z polem uprawnym. Doprowadzony prąd. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

650 228 zł51 m² 12 863,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle w sąsiedztwie lasu wysoki standard i atrakcyjne części wspólne Metraż: 50,55 m Piętro: 2/5 Układ: salon z aneksem kuchennym i wyjściem balkon 2 ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

4 900 zł68 m² 72,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdańsku Przymorze, na prestiżowym osiedlu Oliwa Park. Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Nowy Tuchom,pomorskie

1 890 000 zł211 m² 8 976,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na dużej działce 1070m z prywatnym oczkiem wodnym! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

640 000 zł1 607 m² 398,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Na sprzedaż posiadam działkę inwestycyjną, z gotowym projektem i wydanym pozwoleniem na budowę. Podana cena brutto z 23%vat. Na działce do wybudowania są dwa domy mieszkalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

629 999 zł59 m² 10 678 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk| gotowe do zamieszkania | ogromny balkon | cisza i słońce Wstęp: wyobraź sobie poranki z kawą na ogromnym, słonecznym balkonie i wieczory spędzane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji, bez pośredników * Kontakt telefoniczny możliwy w godz. 8:00 21:00 * zapraszam na prezentację mieszkań na żywo od wtorku do soboty!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąsowicza

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł46 m² 15 129,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Szukasz 3 pokoi dla swojej rodziny lub pod wynajem? idealnie trafiłeś! atuty: - ogrzewanie i woda z sieci miejskiej - przestronne pokoje - dwustronne mieszkanie - blisko tramwaju, skm (kilka min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

999 000 zł49 m² 20 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Ofertą sprzedaży jest trzy pokojowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

684 000 zł38 m² 18 240 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| 2 pokoje | inwestycja | centrum | po remoncie | blisko morza | gdynia śródmieście | Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie w zadbanej kamienicy w sercu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pasieka

Pasieka,pomorskie

299 000 zł1 264 m² 236,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 751 m²

Na sprzedaż oferujemy działkę zabudowaną w miejscowości Pasieka , powiat bytowski. Ma ona powierzchnię 6751 m2. W planie wskazane jest przeznaczenie tego terenu jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 073 038 zł47 m² 22 947,80 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji W gdyni redłowo Blisko morza | Blisko lasu | Blisko centrum | Wspaniałe widoki ***** informacje O nieruchomości /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

474 000 zł41 m² 11 561 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie mieszczące się na 2 piętrze odnowionego bloku z lat 80, mieszkanie po remoncie ,gotowe do zamieszkania. Całkowita powierzchnia nieruchomości to 41,1 m2 .Jest to odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zatokowa

Mechelinki,pomorskie

1 730 000 zł73 m² 23 803 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Top lux dwupoziomowy apart o pow.72,68m2 w znakomitej lokalizacji w Mechelinkach tuż obok morza z widokiem na morze i antresolą! Apartament znajduję się nad samym morzem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Rotmanka,pomorskie

1 449 000 zł251 m² 5 772,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - komfort życia i możliwości inwestycyjne w jednym! atuty: - 15 minut samochodem do centrum Gdańska, - 5 minut do obwodnicy Trójmiasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

448 500 zł26 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wakacyjny apartament tuż przy pięknej plaży w Pucku. Apartament: o metrażu 26m2, jest zlokalizowany w nowej inwestycji z 2020 roku. Jest kompetnie umeblowany i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Gdańsk,pomorskie

10 000 zł93 m² 107,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bezpośredni wynajem Brzeźno, gdańsk | Apartament 4-pokojowy | 500 m od plaży | Widok na las | Bez prowizji Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny apartament 4-pokojowy położony na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cyprysowa

Żukowo,pomorskie

980 000 zł119 m² 8 207,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Jeśli szukasz miejsca, które nie jest tylko budynkiem, ale prawdziwym domem z sercem, to właśnie go znalazłeś. W spokojnej i zielonej części Żukowa, przy ul. Cyprysowej, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

97 936 zł6 234 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 6 234 m, w cenie ok. 3,70 eur/m. Koszt wynajmu magazynu jest do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złota

Siemianice,pomorskie

650 000 zł75 m² 8 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa oferta - domy w zabudowie bliźniaczej oddzielone wiatą ul. Złota w Siemianicach pod Słupskiem 0% prowizji / 0% pcc Inwestycja obejmuje kolejny etap budowy domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

3 300 000 zł78 m² 42 416,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w apartamencie wkomponowanym w naturalne otoczenie Parku im. Reagana i piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży funkcjonalny apartament w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż doświetlone gotowe do odbioru mieszkanie z rynku pierwotnego (37m) z dużym balkonem (9,1 m2) Mieszkanie położone jest blisko kompleksu handlowego Port Rumia Auchan oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Gdynia,pomorskie

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na jednym z najlepszych osiedli Gdyni! Świeżo oddane do użytku, jeszcze nigdy nie zamieszkałe! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najprężniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 €101 m² 9 930,49 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prezentujemy Państwu luksusowy apartament o powierzchni 100,70m2 z bezpośrednim widokiem na Rzekę Motławę i Stare Miasto Gdańska. Kameralna inwestycja nagrodzona tytułem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij