dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 846 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 846 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

839 000 zł54 m² 15 537 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 47 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1971 r. Blok znajduje się na zielonym ul. A. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 300 000 zł214 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zlokalizowany na na dużej działce 1319 m2 dom wolnostojący w Pszczółkach (szczegóły lokalizacji poniżej), powstały na bazie zmodyfikowanego projektu Savannah (nieco powiększony, dodane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Handlowa

Gościcino,pomorskie

5 530 000 zł14 000 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikalna Działka Usługowa 14000 m- w Gościcinie z Projektem Hali - Twoja Szansa na Rozwój Biznesu! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Modrzewiowa

Dębina,pomorskie

555 000 zł54 m² 10 316 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szukasz własnego apartamentu nad morzem, który może generować zyski? Oferujemy wyjątkową okazję zakupu apartamentu nadmorskiego w malowniczej miejscowości Dębina! To apartament zaaranżowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Chwaszczyno,pomorskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:699 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycyjną domu, zlokalizowanego w Chwaszczynie przy ulicy Żeromskiego 10. Dom wybudowany w 1984.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Maksymalnie dla 2 osób. Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, zlokalizowane w Kowalach przy ul. Zeusa, 2 piętro w nowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nad Stawami

Lisewiec,pomorskie

769 000 zł118 m² 6 516,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Agencja westate oferuje Państwu energooszczędny dom w sercu natury, w nowoczesnym, piętrowym domu jednorodzinnym w Lisewcu, gmina Kolbudy. Osiedle Nad Stawami to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

2 550 zł32 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem na wynajem Opis mieszkania Oferujemy na wynajem funkcjonalną i w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 32 m . Mieszkanie jest jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

635 000 zł96 m² 6 614,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Lęborku Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 96 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Koszwały,pomorskie

319 000 zł41 m² 7 818,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie i działka budowlana/rekreacyjna o powierzchni 522 m2 w miejscowości Koszwały, gmina Cedry Wielkie, mieszkanie: położone na pierwszej kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husa

Gdańsk,pomorskie

929 000 zł70 m² 13 265,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Przestronne mieszkanie w sercu Oliwy klimat starego Gdańska z nowoczesnym komfortem! Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska w klimatycznej Oliwie! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36m2, która znajduje się przy ul. Hoża na Stogach. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w 4-piętrowym. W skład powierzchni 42 m2 wchodzą: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

355 000 zł30 m² 11 677,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

| 2 pokoje | blisko skm | wyposażone | słoneczne | reda | Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30,40 m2, położone na 3 piętrze czteropiętrowego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

625 000 zł64 m² 9 689,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mamy do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 65m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Bajki w miejscowości Rotmanka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

2 950 zł48 m² 61,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: wyjątkowo zadbane, jasne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Gdyni. Propozycja dla osób ceniących estetykę i spokój przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Gdynia,pomorskie

759 000 zł60 m² 12 597,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prezentujemy Państwu piękne nowoczesne mieszkanie w Gdyni na Pogórzu przy ulicy Żelaznej 12. Mieszkanie: * Salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (23,80m2) * Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

690 000 zł43 m² 16 170,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie w Sopocie w trakcie generalnego remontu. Mieszkanie: mieszkanie znajduję się na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku. Nieruchomość składa się z oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tczewska

Rokitki,pomorskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, wysokim standardem wykończenia i dogodną lokalizacją. Mieszkanie: mieszkanie 50 m2, wykończone w wysokim standardzie, mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśmiana

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Leśmiana 12 w Gdańsku, dostępne od lipca. Mieszkanie jest świeżo wykończone, nigdy nie było zamieszkane. Lokal jest przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł44 m² 15 837,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zaspa | Balkon | Winda | Świetna lokalizacja. Mieszkanie: na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Korzenna

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł22 m² 22 441,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Stylowa kawalerka w sercu miasta idealna inwestycja lub własne M ! Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł63 m² 22 906,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3-pokojowy w Centrum Gdańska przy ulicy Szafarnia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,3 m2. Możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej + 100 000zł Okolica: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

666 359 zł71 m² 9 337,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 71,36 m ( + antresola do zaaranżowania o pow. 38,45m2), zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku przy ul. Siostry Faustyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

1 599 000 zł236 m² 6 775,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczej Nowej Wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Słupsk,pomorskie

540 000 zł61 m² 8 906 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle przy ul. Wrocławskiej w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji W Słupsku, przy ulicy Wrocławskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 500 000 zł250 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykły dom z duszą, położony w spokojnym, willowym otoczeniu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - w Gdyni Orłowie. Uliczka cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzeszkowej

Wejherowo,pomorskie

649 000 zł94 m² 6 926,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Na sprzedaż dom (bliźniak) o powierzchni 93,7 m2 z rynku pierwotnego. Atuty nieruchomości: - możliwość adaptacji poddasza - ogrzewanie podłogowe - gotowa do odbioru - miejsce na garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

2 090 000 zł150 m² 13 933,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesny dom z 2022 roku komfort, technologia i natura w idealnej harmonii Szukasz domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

239 000 zł16 m² 14 956,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 15,98 m , położona na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul. Zamenhofa 10 w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 100 000 zł86 m² 24 458,40 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Komfortowa lokalizacja - bez straty czasu na dojazdy i korki. Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdyni - Redłowie. Miejsce doskonale łączy w sobie zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dębowa

Barniewice,pomorskie

704 500 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spokojne, nowoczesne osiedle w Barniewicach, na granicy Gdańska-Osowy i Gminy Żukowo. Okolica ta łączy kameralność i spokój z bliskością miasta oraz wszystkich jego udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

543 000 zł31 m² 17 635,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chorążówka

Chorążówka,pomorskie

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni około 110m2 z budynkiem gospodarczym położony w miejscowości Chorążowka, około 3 kilometry od nadmorskiego Jantaru. Nieruchomości składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

53 000 zł20 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż - wolnostojący - sopot Na sprzedaż garaż wolno stojący położony w Sopocie przy ulicy Aleja Niepodległości 874. Powierzchnia całkowita 20 m2, użytkowa 16 m2 Odrębna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Gdyni, działki Leśne. Mieszkanie składa się z: 2 oddzielnych sypialni/pokoi, oddzielnej kuchni z jadalnia, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Gdańsk,pomorskie

593 800 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnym mieszkaniu w otoczeniu zieleni i blisko jeziora? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Firma Westate Gdańsk, ma przyjemność zaprezentować Państwu 4 mieszkania o powierzchniach użytkowych 100-110 m2, w domu wielorodzinnym w stanie deweloperskim, przy ul. Św Brata Alberta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ponke

Bojano,pomorskie

1 259 000 zł172 m² 7 319,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Poniższa oferta jest idealną propozycją dla rodziny poszukującej gotowego do zamieszkania domu w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miejskich udogodnień. Oferuję Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia