dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 845 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 845 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Władysławowo,pomorskie

839 000 zł85 m² 9 870,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezczynszowy apartament z garażem i dwoma miejscami postojowymi - Apartament zlokalizowany w domu 4 lokalowym. -parter domu 4 rodzinnego 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

358 008 zł26 m² 13 664,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nowa inwestycja. Apartament bezpośrednio od Dewelopera. Możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

345 000 zł32 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, idealne pod inwestycję lub do zamieszkania. Atuty mieszkania: funkcjonalny układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

764 900 zł76 m² 10 105,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do życia - nie przegap tej okazji! Kontakt : ostatnie mieszkanie! Brak podatku pcc! Możliwość negocjacji ceny. Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pinczyn

Pinczyn,pomorskie

795 000 zł130 m² 6 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Osiedle Leśny Zakątek w Zblewie (15 km od Starogardu Gdańskiego) to osiedle 6 domów jednorodzinnych położonych przy ulicy Pinczyńskiej. Cena dotyczy wykończonego domu: położone zostaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krosna

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł75 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na drugim piętrze w kameralnym budynku mieszkalnym z windą w Gdańsku, dzielnica Śródmieście. Salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowiutkie i jeszcze nieużywane, w wyższym standardzie 1-pokojowe mieszkanie w Rumi z ogródkiem. Pozwól sobie na komfort! Gustowne wnętrze. Hala garażowa. Ogródek. Kawalerka mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolarska

Gdańsk,pomorskie

960 000 zł56 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Przestronne mieszkanie w sercu miasta ul. Stolarska - cisza, widok i wygoda! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - w centrum miasta, ale z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Gdańsk,pomorskie

784 900 zł62 m² 12 733,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament zlokalizowany w gdańskiej dzielnicy Stogi. Blisko Centrum! Możliwość wykończenia pod klucz. Kontakt : nie pobieramy prowizji! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 500 000 zł4 724 m² 317,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Chwarzno - Wiczlino ul. A. Krausego Działka posiada już przygotowany projekt pod dom typu "rezydencja". Możliwość również postawienia budynku jednorodzinnego dwulokalowego. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 217 000 zł83 m² 14 701,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nieruchomość w Gdańsku na osiedlu Rewita Deweloper Spravia, generalny wykonawca Budimex. Osiedle jest położone w świetnie skomunikowanej części Wrzeszcza blisko stacji skm (politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe, dotąd niezamieszkałe mieszkanie 2 pokojowe na ostatnim trzecim piętrze w Gdańsku dzielnica Jasień - Osiedle optima wybudowane przez firmę Inpro Mieszkanie o powierzchni 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aragońska

Pogórze,pomorskie

929 000 zł78 m² 11 910,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty: - prestiżowa inwestycja Ogrody Tesoro, budynek usytuowany blisko ul. Szkolnej, z łatwym dostępem - wysoki standard wykończenia, w idealnym stanie technicznym - 2 miejsca parkingowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rumia,pomorskie

485 000 zł43 m² 11 245,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,13m2, w skład którego wchodzi: -salon z wyjściem na taras -sypialnia -łazienka z prysznicem -otwarta na salon kuchnia -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Damnica

Damnica,pomorskie

85 000 zł1 370 m² 62,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękne działki budowlane przy lesie - Łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski i suchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sarnowy

Sarnowy,pomorskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Sarnowy, nowy Podleś, gmina Kościerzyna (200m od rzeki Wierzyca) - Wolnostojący w pełni podpiwniczony dom jednorodzinny na dużej działce o pow. 2100m2. Działka jest piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Gdynia,pomorskie

545 165 zł44 m² 12 472,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z rynku pierwotnego w spokojnej dzielnicy Gdyni- dąbrowie odbiór: styczeń 2027 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,71 m2, z ekspozycją wschodnią, usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dworcowa

Kartuzy,pomorskie

99 000 zł11 m² 9 024,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal handlowo - usługowy, na na pierwszym piętrze w Centrum Handlowym Kaszube przy ulicy Dworcowej w Kartuzach. Powierzchnia użytkowa 10,97 m kw. Lokal odświeżony w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubań

Lubań,pomorskie

310 000 zł3 800 m² 81,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę 147/1 o powierzchni 3800m2 zabudowaną budynkami (do remontu)położoną w miejscowości Lubań woj.pomorskie. Super trasa na Kościerzynę jak i w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

767 493 zł49 m² 15 621,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona blisko śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil dzieli od zabytkowego Prawego Miasta, w tym m.in. Bramy Wyżynnej i fontanny Neptuna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

320 763 zł36 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kolejny etap rewelacyjnego osiedla w Rumii. Świetny stosunek jakości do ceny. W pobliżu znajdują się centra handlowe, park trampolin, aquapark, kluby fitness. autobus - 400 m, skm- 1,7 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia pogórze ul. Porębskiego opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

895 662 zł82 m² 10 876,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 82,35 m2, z ekspozycją południowo-zachodnio-północną, usytuowane na trzecim piętrze. Pokój dzienny z aneksem (29,56 m2) posiada wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

449 000 zł36 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Witomino wybudowane w latach siedemdziesiątych. Osiedle położone jest w okolicy lasów i parków co nakłania do aktywnego wypoczynku. W pobliżu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

525 000 zł957 m² 548,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rewelacja tylko w czerwcu! Oferta w przygotowaniu. Działka 957 m2 obręb 05 Na sprzedaż działka położona w miejscowości Władysławowo. Lokalizacja gwarantuje doskonały odpoczynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone w miejscowości Rotmanka, sąsiadującej z Pruszczem Gdańskim. Lokal mieści się na kameralnym osiedlu mieszkaniowym "za potokiem" przy ul. Bajki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tuchom,pomorskie

425 250 zł1 215 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż została ostatnia działka położona na końcu ulicy Wesołej zaledwie 350 m od Jeziora Tuchomskiego: - działka nr 53/39 o powierzchni 1215 m2 w cenie 425 250 zł. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Faustyny

Gdynia,pomorskie

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, bardzo zadbane i ciche mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku. Składa się z salonu z przestronnym aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orłowska

Gdynia,pomorskie

2 550 000 zł73 m² 34 931,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3-pokojowe , blisko plaży w Gdyni Orłowie. Umeblowane, gotowe do zamieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica oraz dodatkowo płatne miejsce postojowe w hali garażowej w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł54 m² 9 851,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo duże mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w budynku mieszkalnym położonym przy ulicy Złotej 21 w Gdańsku wybudowanym w 2017 roku. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł62 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie, znajdujące w szybko rozwijającej się Gdańskiej dzielnicy - Letnica. Zaledwie około 7-8 min pieszo do plaży! Mieszkanie o powierzchni 61,83 mkw, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 lipca. Bardzo ładne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - niemal w sercu Orłowa, w odległości 300m jest Plac Górnośląski. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

415 000 zł42 m² 9 806,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w Rumi ? idealne dla Ciebie! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nasturcji

Gołębiewo Wielkie,pomorskie

160 000 zł1 004 m² 159,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wstęp: 4 działki budowlane w Gołębiewie Wielkim - Możliwość postawienia domu wolnostojącego lub bliźniaka. Dla kogo?: -Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku -dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

420 000 zł29 m² 14 290,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka 29,39 m oraz miejsce w hali garażowej - Pruszcz Gdański, ul. Arctowskiego 4. Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym budynku, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

515 000 zł37 m² 13 844,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m , położone na ósmym - ostatnim piętrze z widokiem na Zatokę Gdańską! Zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł64 m² 13 578,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta W przygotowaniu Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64mkw, zlokalizowane w gdańskiej dzielnicy Piecki-Migowo. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

2 129 000 zł132 m² 16 128,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mam zaszczyt przedstawić Państwu 4-o pokojowy dom szeregowy o metrażu 105 m2 + garaż ( 27m2), mieszczący się na prestiżowym osiedlu Merano Park wybudowanym w 2017 r, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

659 000 zł76 m² 8 671,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z widokiem na zieleń o pow. 76m2 (użytkowej 55,77) w skład, którego wchodzi: - salon z wyjściem na balkon - Sypialnia - Sypialnia - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Do Morza

Mechelinki,pomorskie

4 950 zł84 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny dwupoziomowy apartament o powierzchni 84 m2 z 2 tarasami, w tym 1 o powierzchni 50 m2 z obłędnym widokiem na zatokę, położony w miejscowości Mechelinki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzeszkowej

Strzebielino,pomorskie

1 050 000 zł168 m² 4 054 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego w Strzebielinie, znajdującego się na równie przestronnej działce wielkości 1139 m2. Dom wybudowano w 2018 roku,.