dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 845 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 845 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Reda,pomorskie

1 800 zł35 m² 51,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Mieszkanie o powierzchni 35,13 m2 składające się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, pokoju i łazienki. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

605 500 zł59 m² 10 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3- pok mieszkanie z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Cecenowo

Cecenowo,pomorskie

6 000 000 zł53 600 m² 111,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:53 600 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana , położona w miejscowości Cecenowo. Zespół pałacowo-parkowy utworzony na początku XIX wieku. Działka o powierzchni 5,36 ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

772 867 zł65 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru | Bez pcc i prowizji Na sprzedaż mieszkanie 64,54 m , nowe osiedle, lokalizacja Gdańsk-Południe. Układ: salon z aneksem kuchennym 3 pokoje 2 łazienki Przedpokój Balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jeziorna

Dobrzewino,pomorskie

522 000 zł1 840 m² 283,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka - 1840 m przestrzeni i potencjału! Karczemki-Dobrzewino / ul. Jeziorna (okolice) Są działki, które po prostu są. A są też takie, które opowiadają historię - jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Słupsk,pomorskie

146 000 zł3 100 m² 47,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki położonej W słupsku W zachodniej części miasta przy ul. Szpilewskiego. Na dzień dzisiejszy działka posiada status rolnej, brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Homera

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł42 m² 12 743,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Przytulne mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsku Osowej, ul. Homera. Nowe budownictwo, budynek z 2019 roku z windą, zamknięte osiedle. Teren osiedla zagospodarowany. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miłkowa

Gdynia,pomorskie

549 000 zł65 m² 8 407,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne i funkcjonale, mieszkanie 3-pokojowe w Gdyni Dąbrowie przy ul. Miłkowej. Lokal położony na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym z wielkiej płyty. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

999 999 zł177 m² 5 640,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący w pełni podpiwniczony z garażem 15 minut od Gdańska. [dom] Dom o powierzchni użytkowej 177.28m2 ( całkowita 266.42) składa się z trzech poziomów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazurska

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł59 m² 12 864,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania w Gdańsku - Brzeźno, ul. Mazurska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Brzeźno, zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Barkocin

Barkocin,pomorskie

387 458 zł51 m² 7 597,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opis Domy całoroczne na Kaszubach od 387 458 zł. 1h od morza, 2h do Trójmiasta. Kup, zamieszkaj i wynajmuj (stopa zwrotu 7,5%)! Opis inwestycji: kaszubska Osada to inwestycja położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Modrzewiowa

Wodnica,pomorskie

289 000 zł1 112 m² 259,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka sprzedana oferta nieaktualna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Gdańsk,pomorskie

657 280 zł61 m² 10 801,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnym mieszkaniu w otoczeniu zieleni i blisko jeziora? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Piękny Widok z 30m tarasu Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

475 000 zł36 m² 13 320,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Bolszewo,pomorskie

477 000 zł60 m² 7 999,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i miejscem postojowym. Lokalizacja: bolszewo to prężnie rozwijająca się miejscowość na obrzeżach Małego Trójmiasta. Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Osadnicza

Reda,pomorskie

25 000 zł4 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż komórka lokatorska przy ulicy Osadniczej w hali 3C. wielkość komórki około 4 m . Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

1 380 000 zł56 m² 24 511,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m , położone na 5. piętrze prestiżowego osiedla Silva w dzielnicy Działki Leśne w Gdyni. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

611 500 zł38 m² 16 228,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pałubińska

Zblewo,pomorskie

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m w malowniczej lokalizacji. Główne atuty działki: powierzchnia: 3000 m Typ działki: mieszkaniowa Dostępne media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Reda,pomorskie

460 000 zł854 m² 538,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę- reda, ul. Polna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 854 m , położona w spokojnej, zielonej części Redy, przy ul. Polnej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

446 065 zł31 m² 14 389,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nowa inwestycja. Apartament bezpośrednio od Dewelopera. Możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

532 000 zł41 m² 12 975,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, osiedle Ujeścisko Vita dewelopera Develia Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o wysokiej funkcjonalności, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Sopocie przy ulicy 23 Marca Mieszkanie znajduje się w przyziemiu domu jednorodzinnego Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł66 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, oferującej doskonałe połączenie spokoju i dostępu do miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł41 m² 18 268,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

"Stylowe i Jasne Mieszkanie w Sercu Gdańska!" lokalizacja: ulica Głęboka w Gdańsku to malownicza i spokojna lokalizacja, która łączy urok historycznej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

499 000 zł56 m² 8 875,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

2 650 zł29 m² 91,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 29 m (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka) z balkonem. Mieszkanie jest wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Letnia

Lewinko,pomorskie

1 200 000 zł80 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Borowikowy dom w Lewinku Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w Lewinku - dom, który stanie się nie tylko miejscem do życia, ale prawdziwą ostoją spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł51 m² 16 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym - Alfa Park, gdańsk Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51 m położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Potokowa

Lisewiec,pomorskie

201 400 zł1 007 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przestrzeń która gwarantuje spokój i sielski klimat - Wyłącznie w naszej ofercie! Do wyboru aż 4 działki o różnym położeniu! 119/14 ma powierzchnię 1316m2 119/16 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadmorska

Lębork,pomorskie

417 500 zł74 m² 5 666,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie bezczynszowe z ogrodem i tarasem, w super lokalizacji- blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

1 249 000 zł103 m² 12 156,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż przestronne, gotowe do wprowadzenia się mieszkanie o powierzchni 102,74m zajmujące cały poziom w budynku wielorodzinnym, zlokalizowane w spokojnej okolicy blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pszczelarska

Kębłowo,pomorskie

1 099 000 zł149 m² 7 358,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej około 150 m na działce o powierzchni 1 159 m . Lokalizacja: nieruchomość mieści się przy spokojnej ulicy Pszczelarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

78,42 zł/m²190 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia biurowa - open space + antresola (również otwarta), z własnym aneksem kuchenno-rekreacyjnym, na 3. piętrze w pięknym, nowoczesnym biurowcu w Oliwie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

410 000 zł38 m² 10 649,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Doskonale zlokalizowane mieszkanie na parterze 2 - piętrowego budynku, w sercu dzielnicy Gdynia Karwiny. Przytulne, bezczynszowe mieszkanie, usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku z 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kowale,pomorskie

640 000 zł76 m² 8 458,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowe osiedle | prywatny las | stan deweloperski | komórka lokatorska | miejsce postojowe | kowale | Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

5 500 zł61 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - nowoczesny apartament w odległości 950 m od Plaży w Gdańsku Brzeźnie, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie gdańska, stworzonym przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellonki

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł33 m² 13 867,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przytulne mieszkanie 1 pokojowe, gdańsk Chełm, ul. Anny Jagiellonki. Nowe budownictwo, budynek z 2008 roku, zamknięte osiedle. Teren osiedla zagospodarowany. Lokal w pełni wykończony: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy lokal gastronomiczny / pizzeria - 95 m - gdańsk orunia (lokal sprzedawany jako całość 95 m ) Cena: 899000zł neto (faktura vat) Jeśli szukasz w pełni wyposażonego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

3 400 zł82 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament znajdujący się w kameralnej nowowybudowanej kamienicy z windą. Apartament składa się z przestronnego salonu z jadalnią, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłocińska

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł45 m² 11 062 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 45,2 m2 w południowej części Gdanska, przy ulicy Miłocińskiej. Mieszkanie z najemcą - gwarantowane 3 000 zł.