dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 587 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: działka budowlana 1000m przy lesie - Łąg Kolonia, gm.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł48 m² 14 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. Powierzchnia: 48 m , Piętro: 2/4, budynek: lata 50., cegła. Dlaczego warto? To mieszkanie łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł54,10 m² 21 811,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowy apartament w sercu Dolnego Sopotu 200 metrów od plaży! Na sprzedaż klimatyczne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54,1 m położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 319 m² 128,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny składający się z dwóch działek o numerach 17/11 (955 m ) oraz 17/12 (1364 m ), co daje łączną powierzchnię 2319 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 012 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lubisz las? Lubisz ciszę? Szukasz przestrzeni i spokoju po pracy? Jeśli tak, to zapraszam. Urocza okolica, dobry dojazd, a do wyboru jest jedna z trzech działek o powierzchni 2015 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 070 456 zł95,70 m² 21 634,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament W prestiżowej inwestycji Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie |dwa miejsca w hali garażowej Duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł4 240 m² 351,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Bolesławicach, w gminie Kobylnica, zaledwie kilka minut od centrum Słupska. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł53,20 m² 10 526,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ustawne, słoneczne, dobrze skomunikowane, trzypokojowe mieszkanie w odległości 3 km. od morza Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższy przystanek autobusowy w odległości 120 m.,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł66,10 m² 5 885,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz prywatności, niskich kosztów utrzymania oraz zielonej przestrzeni, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,52 m² 10 411,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

2 pokoje po generalnym remoncie! tczew, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! mieszkanie: na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł882 m² 791,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż płaska działka przeznaczona w mpzp pod zabudowę jednorodzinną oraz zabudowę usługową. Położona w miejscowości Mosty, gmina Kosakowo. Media w drodze - prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł42 m² 20 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: unikalna inwestycja w sercu Zaspy. Unikalna ze względu na wyjątkową lokalizację, wysoki standard wykonania oraz niepowtarzalny widok na zieleń, mimo położenia osiedla tak blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 039 m² 201,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1039m2 zlokalizowana w Sopieszynie przy ulicy Wejherowskiej. Opis nieruchomości: działka lekko pochylona, częściowo zarośnięta. Charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł72 m² 3 680,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 72 m2 przy ulicy Toruńskiej w Kwidzynie. W skład mieszkania wchodzi duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 151 885 zł32 911 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w gminie Nowa Wieś Lęborska, w miejscowości Wilkowo Nowowiejskie Nieruchomość rolna 400m od Łabędziego Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł45,20 m² 11 059,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej części Gdańska - Łostowice, przy ul. Starogardzkiej. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł249 m² 12 044,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł309,81 m² 8 230,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 535 m²

Piękny dom z basenem i dużym garażem w Dzierzgoniu w powiecie sztumskim usytuowany na wzniesieniu na dużej działce otoczonej drzewami i krzewami. Jeśli cenisz spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

4 299 000 zł496 m² 8 667,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:27 755 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona bezpośrednio nad jeziorem Klasztornym w powiecie kwidzyńskim, w pierwszej linii zabudowy. Przestronny, parterowy dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie Gdańsk Siedlce | miejsce postojowe w hali garażowej | zamknięte monitorowane osiedle | 3 min do centrum Gdańska Najważniejsze atuty: - wysoki standard - 3 stronna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł139 m² 5 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości , 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż przestronne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w Czaplach w Gminie Żukowo, tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

2 754 000 zł324,07 m² 8 498,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atuty: * Generalny remont pomieszczeń został zrobiony w 2023 roku. * budynek został przebudowany i odnowiony; * Zainstalowana Fotowoltaika na dachu, opłaty za prąd wynoszą 60 zł/miesiąc *.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²220,30 m² 14 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal biurowy klasy A położony na pierwszym piętrze Biurowca C w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Świętego Maksymiliana, przy ulicy Sportowej 8. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł78 933 m² 74,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana działka gruntu położona w Bydlinie pomiędzy ulicą Słupską a Wczasową. Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki przeznaczonej pod podziału na działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł82,70 m² 3 021,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 82,67 m2 w kamienicy w ścisłym centrum Słupska przy ulicy Anny.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł203 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom I piętrowy o powierzchni 203 m2, położony w Małkowie w gminie Żukowo. Dom posadowiony przy drodze asfaltowej, w głębi działki co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł905 m² 287,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka położona w miejscowości Zbychowo, niedaleko Wejherowa (10km) i Redy (5km). Działka o nieregularnym kształcie o wymiarach ok. 27m x 42m x 34m x 23m.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł66,84 m² 14 961,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie u nas! Zapraszam do odkrycia naszej oferty przestronnego, czteropokojowego mieszkania w Helu, położonego zaledwie 200 metrów od tętniącej życiem i najbardziej znanej.

Szczegóły ogłoszenia

62,53 zł/m²190,30 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 190,30 m , zlokalizowany na parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Lendziona. nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł65,80 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gotowe do zamieszkania | 3-pokojowe mieszkanie z loggią | 65,80m | wysoki parter | ul. Banacha Słupsk Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,80m, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł109,40 m² 9 689,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł69,08 m² 21 062,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Sopot Dolny | Kamienica po rewitalizacji | 69 m z potencjałem mieszkalnym lub usługowym Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 69 m , położona na wysokim parterze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz | długoterminowo Oferta skierowana do osób pracujących. Umowa długoterminowa 12 miesięcy. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

3 366 360 zł93,51 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Gdańsk Jelitkowo - komfortowy Apartament blisko plaży i morza na sprzedaż. Lokalizacja doskonała: ok. 100m do pięknej i szerokiej plaży, tuż przy Parku Regana (wspaniałe tereny rekreacyjne),.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł35,04 m² 42 808,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł567 m² 282,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w urokliwym Nowęcinie przy ul.Wesołej bezpośrednio sąsiadującym z nadmorską Łebą o powierzchni 567 m2. Lokalizacja łączy kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na kameralnym, strzeżonym osiedlu Front Park położonym nad opływem Motławy. Mieszkanie wykończone i urządzone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł76,83 m² 13 666,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament, w którym każdy detal ma znaczenie To wnętrze nie epatuje luksusem - ono go definiuje. Od pierwszego kroku czujesz harmonię przestrzeni, światła i formy. Korytarz z subtelnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 370 zł30,61 m² 25 559,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Narożny apartament z balkonem widokowym o powierzchni 30,61 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 46,30m2 w świetnej lokalizacji Wejherowa. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, salonu z aneksem oraz sypialni. Lokalizacja: skm, mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka produkcyjna o powierzchni od 8.950 m2, położona przy ul. Iwaszkiewicza w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia