dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 607 ogłoszeń

1 950 000 zł217,62 m² 8 960,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Lokalizacja: dom położony w malowniczej miejscowości Kiełpino, zaledwie kilka kilometrów od centrum Kartuz. To miejsce łączy spokój podmiejskiej wsi z szybkim dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 870 zł34,19 m² 17 515,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartamenty na 23% vat w sercu Śródmieścia! Nowa inwestycja, zakończenie budowy II.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł61,80 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gaudium Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament na wynajem, położony przy samej Marinie w sercu Gdańska na prestiżowej ulicy Szafarnia. Preferowany najem okazjonalny. Zamieszkaj tam, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

430 zł172 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wydzierżawienia rampę czołowo-boczną w Ryjewie o pow. 172 m2. (dz. 496/7, obr. Ryjewo).

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł33,43 m² 18 516,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty: * 2 minuty pieszo do przystanku komunikacji miejskiej; * 7 minut autem do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; * 7 minut autem do Politechniki Gdańskiej; * Mieszkanie gotowe do wprowadzenia; *.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²500 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo - produkcyjna 1000m2 dostępne od zaraz lokalizacja Lokal położony jest w miejscowości Chwaszczyno, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrów Gdyni i Gdańska, blisko zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

4 360 000 zł111,80 m² 38 998,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny apartament 100 M od plaży - gdańsk jelitkowo, neptun park 2 tarasy | 100 m od morza | Park Reagana | Miejsce w hali garażowej | Wysoki standard | Idealny jako second home *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 243 zł61,17 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską: mieszkania położone na terenie Osiedla Como Park w Starogardzie Gdańskim. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Zapraszamy do wynajęcia przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł123,60 m² 2 904,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym Lipinki Królewskie Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Lipinki.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł80 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjny dwupoziomowy apartament zlokalizowany w Śródmieściu Gdańska, w inwestycji Granaria, znajdującej się w samym sercu Gdańska. Apartament do własnej aranżacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,87 m² 6 872,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Forma własności - możliwość zakupu przez obcokrajowców Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej - możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. 3 pokoje | 47,87 m | 4.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł3 450 m² 197,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Łężyce to miejscowość położona w samym środku lasu, na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dogodny dojazd do Rumi oraz Gdyni. 10 minut do centrum Rumi 25 minut samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 632 708 zł73,50 m² 22 213,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Z tarasem oraz ogródkiem W prestiżowej inwestycji Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie Duże przeszklenia salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 264 480 zł90,32 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupujących Osiedle Horizon Gdańsk Nowoczesne mieszkanie w szybko rozwijającej się dzielnicy Letnica! Szukasz nieruchomości w Gdańsku? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 120 zł41,18 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

86 900 zł1 404 m² 61,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane z projektem budowlanym w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 220 zł37,99 m² 18 300,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 37,99 m znajduje się na piętrze 2 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 999 zł159 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

U nas Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Kosakowa przy ul. Jaśminowej. Nieruchomość o powierzchni 141 m2 (plus ok. 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,72 m² 13 111,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50.72 m2 przy ul. Myśliwskiej mieszkanie: mieszkanie mieści się na I piętrze bloku wybudowanego w 2009 roku na osiedlu Nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł151,25 m² 10 578,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m , zlokalizowany w miejscowości Czaple, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej, w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, łostowice. Zostań pierwszym najemcą.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł189 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duże siedlisko okolice starej kiszewy atuty duża powierzchnia działki. dwa oddzielne domy oraz piękne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,14 m² 5 706,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Bardzo ładne mieszkanie dla osób ceniących ciszę i spokój z dala od zgiełku miejskiego położone w Lęborku przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 804 200 zł28 042 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż dużą, atrakcyjną działkę inwestycyjną nr   _5.0007.29/6) o powierzchni niemal 2,8 ha i działkę nr   _5.0007.55/6) o powierzchni 0,02 ha.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 000 zł277,16 m² 7 919,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Ta wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja została zaprojektowana z myślą o osobach, które poszukują komfortowego, gotowego do zamieszkania domu, nie rezygnując przy tym z elegancji,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Przestronne i funkcjonalne 2-pok.mieszkanie o pow.50m2 w centrum Gdyni w spokojnej okolicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł350 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:956 m²

Dom o powierzchni 350 m2 to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności i bliskości natury, przy jednoczesnym łatwym dostępie do infrastruktury Trójmiasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł46,70 m² 19 271,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis mieszkania: mieszkanie położone przy ul. Władysława IV o powierzchni 46,7 m2 składające się z 2 pokoi, niezależnej kuchni, łazienki oraz wc. Mieszkanie do kapitalnego remontu dające.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, w którym wszystko jest pod ręką, ta oferta jest dla Ciebie. 70 m funkcjonalnej przestrzeni na osiedlu Krasickiego w Dzierzgoniu to.

Szczegóły ogłoszenia

46 900 zł535 m² 87,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki nad Jeziorem Okunińskim w Okuninie Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł531 m² 7 514,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:852 m²

Unikalna okazja zakupu willi o imponującej powierzchni 531 m , położonej w najbardziej prestiżowej części Gdańska, matemblewie. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym to czysta.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²26 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale o pow.od 10m2 do 340m2 w centrum Gdyni. 70zł netto/m2. Lokale znajdują się w inwestycji na ul.Z.Augusta. Budynek z windą w 2017r., przeszedł całkowitą modernizację.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 502 m² 129,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka letniskowa - objęta mpzp położona w malowniczej miejscowości Perlino. Bliskość Jeziora Żarnowieckiego, białogóry czy Lubiatowa powoduje, że jest to niezwykle atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł48,30 m² 33 105,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: położenie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego; kameralne osiedle strzeżone z 18 budynkami (po 6 apartamentów w każdym); wysokość pomieszczeń 290 cm; duży, 16-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61,89 m² 9 516,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu wygodnego 3-pokojowego mieszkania na Osiedlu Komarowo w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze bloku. Składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł5 000 m² 219,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w genialnej lokalizacji! Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej! W odległości ok. 300M od działi znajduje się oczyszczalnia ścieków Tylko 15 min do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł13 133 m² 137,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Niezwykle wyjątkowa działka na sprzedaż! Sielski raj z własnym lasem, stawami i bajkowym klimatem. Są miejsca, które już od pierwszego spojrzenia zapadają w serce. Ta działka to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł298,99 m² 8 023,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczne transakcje. Cena 2399 000 zł Pow. całkowita - 298,99m2 Pow. użytkowa - 199,05m2 Pow. działki - 468 m2 Opiekun oferty

Szczegóły ogłoszenia

7 650 zł112,50 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 112,5 m , zlokalizowany w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Trójmiasta - przy Alei Niepodległości 606 w Sopocie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł112 m² 5 348,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta, którą czytasz dostępna tylko w naszym biurze! To.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij