dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Gdańsk,pomorskie

552 439 zł27 m² 20 559,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, zaledwie 1,2 km od plaży, idealna dla osób szukających spokojnego nadmorskiego azylu. Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

339 662 zł27 m² 12 410 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w zielonym sercu Trójmiasta.Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj najważniejsze: Osiedle otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

20 975 zł699 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala/magazyn o powierzchni 699,17 m2 przy trasie S^ na Kaczych Bukach. Powierzchnia z osobnym wejściem, w ramach budynku magazynowego o powierzchni 7000m2. Budynek z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

499 999 zł36 m² 14 033,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klient Nowoczesny apartament - Twoja przystań nad Motławą Szukasz czegoś w innym rozmiarze? Nie pasuje Ci piętro? A może strona świata? W naszej ofercie znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

70 zł/m²184 m² 12 866 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy na wynajem atrakcyjną nieruchomość komercyjną, składającą się z dwóch wykończonych lokali biurowych, zlokalizowanych w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

380 000 zł39 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Słoneczne mieszkanie składa się ze słonecznego pokoju (21m2) z wyjściem na loggię. Oddzielna kuchnia (10m2) z oknem. Łazienka (4m2) z wanną oraz przedpokoju (3m2). Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

1 740 000 zł285 m² 6 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:688 m²

Przestronny dom wolnostojący Z dużym ogrodem I garażem - gdańsk jasień Cena: 1 599 999 zł Lokalizacja: gdańsk - Jasień, ul. Leszczynowa Powierzchnia domu: 284,7 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Romera

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł105 m² 11 381 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1944

Szukasz przestronnego mieszkania w Wrzeszczu do własnej aranżacji ? Świetnie trafiłeś! Atuty: - duża przestrzeń, - jedyne na piętrze, - trzy stronna ekspozycja okien dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł44 m² 13 549 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Główne atuty: nowoczesne i gotowe do zamieszkania lub wynajmu mieszkanie w pełni wyposażone, bez potrzeby ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Funkcjonalny układ trzy wygodne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

756 000 zł54 m² 13 976,70 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne mieszkania Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Inwestycja || 2 Pokoje || 2 piętro z 18 || Dostępna Hala Garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł35 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! 1-pokojowe przytulne mieszkanie, na 2 piętrze przy ulicy Guderskiego w Gdańsku. Mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratowych znajdujące się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

550 000 zł138 m² 3 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem sklepowym w centrum Skowarczu koło Pszczółek. Ale na początek - dlaczego Skowarcz ? Miejscowość tuż obok sporych Pszczółek (z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suchanka

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł69 m² 15 202,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne i bardzo słoneczne 3- pokojowe mieszkanie, o powierzchni 69 m2, położone na 4 piętrze budynku stanowiącego część kompleksu mieszkaniowego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

434 900 zł53 m² 8 268,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6m przy ulicy Admirała Unruga, gdynia - Obłuże. Mieszkanie do remontu z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

1 260 148 zł74 m² 16 960,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne mieszkania Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Inwestycja || Ogródek || Parter || 3 Pokoje || Hala Garażowa Opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

596 386 zł54 m² 11 007,50 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bema

Sopot,pomorskie

48,33 zł/m²114 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sopot jest wyjątkowym miastem, nadmorskim kurortem z piękną zielenią, malowniczymi kamienicami i zabytkowymi parkami. Liczne, przytulne kawiarenki i restauracje oferujące wyśmienitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł55 m² 12 075,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Możliwość zakupu przez obcokrajowca! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Gdańskich Siedlcach mieszkanie: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (siedlce) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wstrzymana Miłe mieszkanko z oddzielną sypialnią i dużym balkonem - po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie jest w pełni urządzone, ładnie i wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przywidz,pomorskie

750 000 zł339 m² 2 213,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

Oferta dostępna tylko u Nas. 0% prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży budynku wolnostojącego, który łączy w sobie funkcjonalność mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

642 160 zł39 m² 16 461,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Gdańsk Siedlce Odbiór mieszkania : Grudzień 2025 r Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł59 m² 7 552,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży oferuję mieszkanie czterypokojowe o powierzchni 59,45m2 położone w drugiej linii zabudowy ulicy Trakt Świętego Wojciecha, blisko centrum Gdańska! Mieszkanie narożne, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

647 598 zł64 m² 10 198,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne mieszkania Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Inwestycja || 3 Pokoje || 1 Piętro z 3 || Pruszcz || Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podwale Przedmiejskie

Gdańsk,pomorskie

370 000 zł21 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą kawalerki znajdującej się w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Podwale Przedmiejskie. Podstawowe informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

1 275 000 zł98 m² 12 945,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

98,49 M2 mieszkanie W modernistycznej gdyńskiej kamienicy 4 pokoje, balkon, winda, miejsce postojowe Cena 1.275.000,00 zł. ( 12.945,48 zł. ) na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borówkowa

Nowy Świat,pomorskie

351 360 zł29 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w unikalnej inwestycji, otoczonej zielenią i zapewniającej ciszę oraz komfort. Bez podatku pcc! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tandeta

Gdańsk,pomorskie

1 174 000 zł42 m² 28 221,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

829 000 zł95 m² 8 753,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,7m2 przy ulicy Beniowskiego. Umiejscowione na 3 piętrze, 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kołłątaja

Gdynia,pomorskie

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w bliskiej odległości od Centrum Gdyni oraz lasu. Zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku przy ul. Kołłątaja 47. Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Warzenko,pomorskie

699 000 zł122 m² 5 714,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gotowe do odbioru! możliwość wykończenia pod indywidualny projekt! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w Warzenku - miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł28 m² 80,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana w Gdańsku przy ulicy Konrada Guderskiego. Mieszkanie znajduje się na Jasieniu niedaleko Fashion House'a. W najbliższej okolicy sklep spożywczy, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żniwna

Gdynia,pomorskie

2 650 000 zł200 m² 13 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Lokalizacja: dom znajduje się w Małym Kacku, w południowej części Gdyni. Świetnie skomunikowana dzielnica, transport publiczny łączący z wieloma dzielnicami: karwinami, orłowem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

359 040 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się w wyjątkowej inwestycji w otoczeniu zieleni i spokoju. Zakończenie budowy zaplanowano na kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Pogórze, ul. Porębskiego Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, po generalnym remoncie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Galileusza

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł300 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Wstęp: przestronny dom wolnostojący na dużej działce - Gdańsk Osowa. Dla kogo?: -Dom dla rodziny -dla miłośników przestrzeni i ogrodu -dla tych, którzy chcą urządzić się od nowa we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 429 929 zł186 m² 13 089,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Marzysz o domu , a jednak trudno podjąć decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciekawa oferta - dwupoziomowy wakacyjny apartament na wynajem lub wyborne miejsce do aranżacji własnego przytulnego mieszkania. Budynek zlokalizowany blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego co sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł36 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jedna z najlepiej rozwijających się i lubianych przez Gdańszczan lokalizacja Piecki - Migowo. Okolica doskonale skomunikowana, 3 km do centrum Wrzeszcza, 4 km dzielą nas od serca Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

987 660 zł53 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne mieszkania Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Inwestycja || 3 Pokoje || 2 Piętro z 6 Opis: na sprzedaż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

630 000 zł51 m² 12 460,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja: dąbrowa jest jedną z najmłodszych dzielnic mieszkalnych Gdyni. Graniczy z: chwarznem, wiczlinem, karwinami, wielki Kackiem oraz Żukowem. Bardzo blisko jest wjazd na Obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

530 000 zł43 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Słoneczne 2 pokoje (42,93 m2) na 4 piętrze z balkonem i pięknym widokiem. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki.