dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skiby

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł78 m² 16 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podstawowe informacje: powierzchnia całkowita: 78 m Piętro: 3/3, budynek z windą Lokalizacja: ul. Skiby, dzielnica Stogi Dodatkowe atuty: dwa miejsca postojowe (jedno naziemne, drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczna kawalerka w spokojnej okolicy Gdynia, kamienna Góra. Mieszkanie przytulne i odmalowane. Mieszkanie: przestronny salon z małym balkonem, wnęka z dużym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły oferty: powierzchnia mieszkania: 63,95 m Lokalizacja: osiedle Leszczynowy Staw, gdańsk Budynek: 3-piętrowy, rok budowy 2018 Piętro: parter Dostępność: mieszkanie dostępne od 1 marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

507 090 zł40 m² 12 601,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się ze świeżą ofertą sprzedaży! Na sprzedaż nowe, wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,24m2, położone na drugim piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł49 m² 48,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Oferujemy na wynajem mieszkanie znajdujące się na jednej z najlepszych dzielnic do mieszkania- chełm W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura usługowo-handlowa(galerie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sezamkowa

Banino,pomorskie

1 778 693 zł149 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie - Sezamkowa, 2021, 149,47 m , 4 pokoje + salon z aneksem, 2 łazienki, garaż, ogród, działka 476 m Cena: 1 778 693 pln (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dziemiany

Dziemiany,pomorskie

108 000 zł1 041 m² 103,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu działkę budowlaną o metrażu 1041 mkw. w gm. Dziemiany w miejscowości Kalisz. Zapraszam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowicza

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł46 m² 11 065,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż d mieszkanie o pow. użytkowej 45,78 m2 w kamienicy przy ul. Klonowicza w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz Dolny). W skład mieszkania wchodzą: - 2 przestronne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

1 220 000 zł71 m² 17 183,10 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż apartament w prestiżowym budynku bretowska brama, położony na 10. piętrze, z zachwycającym widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy i las. Lokalizacja: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł47 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kluczowe informacje: adres: kultowy Falowiec, ul. Obrońców Wybrzeża 4D, gdańsk, powierzchnia: 57 m , w tym 10 m zabudowanej galerii (wydzierżawionej od spółdzielni - dodatkowe 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uranowa

Gdańsk,pomorskie

655 000 zł63 m² 10 396,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,83 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku z 1994 roku. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł55 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż przestronny, rozkładowy i świeżo wyremontowany 3-pokojowy apartament o powierzchni 55 m , zlokalizowany w Gdańsku, w prestiżowej dzielnicy Strzyża, przy al. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

1 597 000 zł49 m² 32 591,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą jest wyjątkowy Apartament w sercu Gdańska na Starym Mieście, przy ulicy Stara Stocznia 8, nad brzegiem wody, z widokiem na Motławę , na uboczu, a jednocześnie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

625 000 zł28 m² 22 579,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych inwestycji w Trójmieście to 'żeromskiego 7' jest właśnie dla ciebie. Inwestycja inspirowana architekturą lat dwudziestych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

1 070 000 zł45 m² 23 672,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w prestiżowym osiedlu Harmonia Oliwska. Inwestycja wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz bogatą infrastrukturą otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Makowa

Sasino,pomorskie

159 000 zł1 572 m² 101,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna Działka w Sasinie - 1572 m2 na Wymarzone Letnisko i Usługi Turystyczne. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzygwiezdna

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł30 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w cichej i spokojnej okolicy! Lokal (30,40 m2) składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka, niedużej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Reda,pomorskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Redzie - ul. Długa 1 Wynajmę nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Redzie, przy ul. Długiej 1b/3 - vis-à-vis mparku i Lidla. ? powierzchnia i układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł32 m² 13 858 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, w ofercie mamy dla Was przestronną kawalerkę w dzielnicy - Gdańsk Ujeścisko ( granica z dzielnicą- chełm). Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Węgrzyna

Gdańsk,pomorskie

125 zł/m²26 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy z witryną i odrębnym wejściem z ulicy. Bardzo niskie koszty eksploatacji na poziomie 170zł/mc. Jedyny lokal użytkowy na inwestycji, w skład której wchodzi 240.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł35 m² 14 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,2 m z balkonem oraz zewnętrznym miejscem postojowym. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

995 000 zł132 m² 7 537,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż duży, wygodny dom szeregowy w Baninie, z garażem oraz ogrodem i tarasami! dom: znajduje się przy ul. Szafirowej, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł44 m² 13 189,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nasza Firma imetrium ma przyjemność przedstawić Państwu, wykończone 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Srebrnejw Gdańsku w szybko rozwijającej się dzielnicy Ujeścisko-łostowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

1 880 zł37 m² 50,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-02-16! *do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy Gniewskiej 26 *powierzchnia 47 m2 *4 piętro *miejskie ogrzewanie *świetna lokalizacja z szybkim wyjazdem na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł41 m² 15 583,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu, zaledwie 900 metrów od plaży w Jelitkowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Jest słoneczne, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

539 000 zł56 m² 9 539,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż słoneczne, gotowe do wprowadzenia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5m , zlokalizowane w Gdyni Obłużu przy ulicy Bosmańskiej 28. Mieszkanie jest dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł52 m² 17 087,40 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe, położone w dogodnej lokalizacji, zapewniającej bliskość usług i natury. Usytuowane jest w wieżowcu na 11 piętrze, dzięki czemu możemy podziwiać piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 27 m2 w dzielnicy Gdańsk Przymorze przy ul. Lecha Kaczyńskiego. Nieruchomość znajduję się w sąsiedztwie Parku Reagana, 10 minut spacerem do deptaku nadmorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

939 000 zł56 m² 16 918,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze i port - ul. Żeromskiego, gdynia Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykłego mieszkania po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

437 000 zł33 m² 13 146,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowe mieszkanie na Jasieniu z balkonem w okazyjnej cenie! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

580 000 zł52 m² 11 173,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja! Wyjątkowe mieszkanie blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na kameralnym osiedlu stworzonym z myślą o osobach, które szukają swojego stałego miejsca w Trójmieście, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Sopot,pomorskie

759 000 zł31 m² 24 249 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Dolnego Sopotu, zaledwie kilka minut spacerem od plaży. Usytuowane w odrestaurowanej, ponadstuletniej kamienicy, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

995 000 zł63 m² 15 674,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 63,48 m. Sopot ulica 1 Maja 3, na przedłużeniu Monte Cassino, za przejściem podziemnym pod Aleją Niepodległości. Wspaniała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł148 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 148,26 m2. Jest to segment środkowy inwestycji Futura Park. :dla kogo?: -Dla osób, które potrzebują przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na 1-piętrze o pow. 40m2 w Dobrzewinie przy głównej trasie. Lokal znajduję się w nowoczesnym budynku o wyższym standardzie przy dużym natężeniu ruchu motoryzacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 160 000 zł46 m² 24 989,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie usytuowane w sercu Gdańskiej Starówki, nad brzegiem rzeki Motława. Aktualnie służy ono jako apartament wakacyjny, ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Waryńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł127 m² 9 370,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Gdańsku, ul. Ludwika Waryńskiego - 127 m2 - 1 199 000 zł Mieszkanie o powierzchni 127 m2 (108 m2 użytkowej) znajduje się na poddaszu 3-piętrowej kamienicy. Składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł43 m² 15 697,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Przymorzu Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w cichej i spokojnej okolicy Przymorza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wybickiego

Bojano,pomorskie

79,67 zł/m²18 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na wynajem w Pasażu Handlowym Siewert w Bojanie przy ulicy Wybickiego 18, na 2 piętrze - wynajem pod branżę związane ze zdrowiem i urodą. W Pasażu handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Wyczechowo

Wyczechowo,pomorskie

149 900 zł711 m² 210,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie: działka o charakterze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej - w malowniczej miejscowości Wyczechowo. Wyczechowo - osada kaszubska, położona w powiecie.

Kupię

Rodzaj budynku