dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł148 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 148,26 m2. Jest to segment środkowy inwestycji Futura Park. :dla kogo?: -Dla osób, które potrzebują przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na 1-piętrze o pow. 40m2 w Dobrzewinie przy głównej trasie. Lokal znajduję się w nowoczesnym budynku o wyższym standardzie przy dużym natężeniu ruchu motoryzacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 160 000 zł46 m² 24 989,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie usytuowane w sercu Gdańskiej Starówki, nad brzegiem rzeki Motława. Aktualnie służy ono jako apartament wakacyjny, ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Waryńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł127 m² 9 370,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Gdańsku, ul. Ludwika Waryńskiego - 127 m2 - 1 199 000 zł Mieszkanie o powierzchni 127 m2 (108 m2 użytkowej) znajduje się na poddaszu 3-piętrowej kamienicy. Składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł43 m² 15 697,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Przymorzu Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w cichej i spokojnej okolicy Przymorza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wybickiego

Bojano,pomorskie

79,67 zł/m²18 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na wynajem w Pasażu Handlowym Siewert w Bojanie przy ulicy Wybickiego 18, na 2 piętrze - wynajem pod branżę związane ze zdrowiem i urodą. W Pasażu handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Wyczechowo

Wyczechowo,pomorskie

149 900 zł711 m² 210,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie: działka o charakterze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej - w malowniczej miejscowości Wyczechowo. Wyczechowo - osada kaszubska, położona w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

29 700 zł1 100 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową/produkcyjną o pow. ok. 1021 m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej. Parametry hali: - 1 x dok rozładunkowy, - 1 x brama segmentowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Do Studzienki

Gdańsk,pomorskie

1 290 000 zł83 m² 15 542,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego apartamentowca z windą przy ulicy Do Studzienki w drugiej linii zabudowy. Budynek jest ogrodzony z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Banino

Banino,pomorskie

700 000 zł4 400 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w Baninie, nieogrodzona, porośnięta trawą, płaska. Przez środek przebiega rów melioracyjny. Brak mpzp. Aktualna klasa grunt - Łąka IV, w trakcie otrzymywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Gdynia,pomorskie

699 000 zł47 m² 14 771,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: urokliwe, 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Redłowo przestrzeń pełna światła i komfortu! Powierzchnia: 47,32 m Lokalizacja: gdynia Redłowo Wyjątkowa okazja na zakup mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 43 m znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku, oferując funkcjonalny układ przestrzenny i komfortowe warunki do życia. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w dobrej lokalizacji. Przystanek autobusowy2 min .PKM Jasień 10min. Biedronka i centrum handlowe 5 min. Do centrum bezpośredni autobus 130 20 min. Wrzeszcz pkp 15 min autobus 127.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Migowska

Gdańsk,pomorskie

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

390 000 zł32 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! Wyjątkowe mieszkanie blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na kameralnym osiedlu stworzonym z myślą o osobach, które szukają swojego stałego miejsca w Trójmieście, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 199 000 zł280 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Dom na sprzedaż - bez prowizji dla Kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w Leźnie, malowniczej miejscowości położonej zaledwie 3 km od Gdańska (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Pucka

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł24 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

Wynajmę przytulną kawalerkę na Przymorzu w Gdańsku ul. Pucka 5b. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Business Center, energa, uniwersytet Gdański do skm-ki pieszo- 5- minut. Blisko sklepy, centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesławowo

Bolesławowo,pomorskie

3 500 000 zł540 m² 6 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:50 382 m²

Na sprzedaż posiadłość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w rejonie Kociewia w gminie Skarszewy w województwie pomorskim. Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

793 684 zł86 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hodowlana

Gdynia,pomorskie

450 000 zł51 m² 8 858,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gdynia Witomino , ul. Hodowlana , mieszkanie na parterze 4-piętrowego bloku w sąsiedztwie lasu. 2 niezależne , umeblowane pokoje ( z czego jeden z dodatkową wnęką ) , osobna jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Gdynia,pomorskie

2 699 000 zł216 m² 12 511,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący z potencjałem w doskonałej lokalizacji! opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 164,70 m2 położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

860 000 zł74 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Świetnie zlokalizowana nieruchomość, 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Sopotu znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy, przy ulicy skrzyżowanie 3 Maja z Aleją Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bramińskiego

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł46 m² 12 905,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,64 m2 znajdujące się na 3 piętrze budynku będącego częścią nowego osiedla koncept (deweloper Inpro) przy ul. T. Bramińskiego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

1 360 000 zł65 m² 20 987,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament na Osiedlu Perspektywa przy ulicy Powstańców Warszawskich. Mieszkanie składa się z: - salonu z otwartą kuchnią + Hol (34,2m2), - sypialni 12,89 m2, - pokoju II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

833 869 zł49 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy wyjątkowe apartamenty, idealnie wkomponowane w zielone otoczenie. Inwestycja klasy premium, która zapewnia komfort życia w kameralnej atmosferze, z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

3 250 zł41 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe, położone w Gdyńskim Orłowie, w kameralnym budynku wzniesionym przez cenionego trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Radunica,pomorskie

534 000 zł76 m² 6 990,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie w malowniczej Radunicy, położonej między Gdańskiem a Pruszczem Gdańskim. Idealna oferta dla osób poszukujących spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

615 264 zł60 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rozwinięta infrastruktura, bliskość komunikacji i spokojna okolica w jednym miejscu. Idealny wybór dla rodzin i osób chcących zainwestować w mieszkanie, które da się korzystnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Do Studzienki

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji w Gdańsku Wrzeszcz Z przyjemnością oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie na poddaszu, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

970 000 zł49 m² 19 909,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne jasne mieszkanie na parterze o powierzchni 48,72 m2, podzielone na dwa niezależne lokale w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkania posiadają niezależne wejścia od podwórka. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

829 000 zł72 m² 11 513,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem w Gdyni, wiczlino Ogród Oferujemy przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 500 000 zł180 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 180 m (użytkowej 150 m ) zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwie, przy ul. Doroszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybołowców

Gdańsk,pomorskie

468 000 zł34 m² 13 970,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończona pod klucz kawalerka 34m2 z wysokim standardem dostępna od zaraz. Mieszkanie idealne dla Par lub inwestycyjnie jako wynajem krótko lub długoterminowy. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Gdańsk,pomorskie

1 315 000 zł127 m² 10 354,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1954

Doskonała lokalizacja - ścisłe centrum Wrzeszcza, ul. Czarnieckiego 3. Kameralna kamienica, która usytuowana jest w sercu tętniącego Wrzeszcza, oraz w otulinie Parku Jaśkowej Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

793 684 zł86 m² 9 200 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koniecpolskiego

Sztum,pomorskie

420 000 zł89 m² 4 719,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:698 m²

Oferta Oferujemy dom wolnostojący w Sztumie o powierzchni89 mkw z działką o powierzchni 698 mkw. Lokalizacja Lokalizacja zapewnia dostęp do lokalnej infrastruktury, takiej jak sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Gdańsk,pomorskie

658 000 zł63 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Oddzielna kuchnia i osobna jadalnia - możliwa zamiana na trzeci pokój :dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Torowa

Bolszewo,pomorskie

370 000 zł1 013 m² 365,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 013 m w Bolszewie. Bolszewo położone jest obok Wejherowa na krańcu Puszczy Darżlubskiej. Działka znajduje się około 30 km od Trójmiasta i otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

999 999 zł64 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

2 600 000 zł4 200 m² 619 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.