dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

647 700 zł64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! 3-pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim - nowoczesne osiedle, idealne miejsce do życia! Przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Pruszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przyjemna funkcjonsana kawalerka dla pary lub singla w przyjemnej okolicy swietnie skomunikowana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rybińskiego

Gdańsk,pomorskie

60 zł/m²248 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia lokalu usługowego: poziom 0 - 148,49 poziom -1 - 94,08 Wysokość pomieszczeń to 3m. Miejsce parkingowe na podwórku jest przypisane do lokalu, istnieje możliwość stworzenia kolejnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Rumia,pomorskie

515 000 zł56 m² 9 245,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 515 000 zł metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

339 033 zł26 m² 12 950,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór już dzisiaj istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Lokal inwestycyjny (23 vat, podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | wynajem | blisko skm | blisko centrum | piwnica | wyposażone Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w Rumi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty: - 2 minuty do przystanku autobusowego; - 15 minut pieszo do parku Reagana - 25 minut do plaży oraz mola w Brzeźnie - 20 minut pieszo do stacji skm - 25 minut Uniwersytet Gdański lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prokowo

Prokowo,pomorskie

890 000 zł241 m² 3 692,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferuję do sprzedaży piękny, umeblowany dom w Prokowie koło Kartuz. Dom posadowiony na narożnej, zagospodarowanej działce, super nasłonecznionej, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

477 808 zł47 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim, możliwie jak najbliżej granicy tego miasta z Gdańskiem. Zamieszkaj w miejscu które jest bardziej zaciszne. Sąsiedztwo stanowi tu głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

5 900 zł68 m² 86,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 68 m2, drugie piętro, budynek z 2008 r., osiedle strzeżone. Świeżo odmalowane. 2 sypialnie, duży pokój, kuchnia, garderoba, 1 łazienka (prysznic i wc), 1 wc, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł27 m² 16 917,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 26,6 m w atrakcyjnej lokalizacji Gdańsk Siedlce! Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Murapol Scarpa, która łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2-pokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - budynek otoczony licznymi terenami zielonymi, - do wprowadzenia, - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kierzkowo

Kierzkowo,pomorskie

299 000 zł3 013 m² 99,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w województwie pomorskim, powiecie wejherowskim. Wieś Kierzkowo gdzie położona jest działka jest w bardzo bliskiej odległości pasa nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe 44,40 m. 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni Chyloni na ul. Kartuskiej. Miejsce jest doskonale skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sierakowice,pomorskie

418 000 zł68 m² 6 121,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Sierakowicach, w bardzo dobrej lokalizacji! uwaga! zostało ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Gdynia,pomorskie

389 000 zł30 m² 13 186,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Działki Leśne to miejsce, w którym zgodnie zazębiają się dwa klimaty - natury i bliskości terenów zielonych - płynący z sąsiedztwa lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drewniana

Słupsk,pomorskie

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Słupsku. Lokalizacja: ul. Drewniana 13, 76-200 Słupsk. Powierzchnia: 60m -mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworzniaków

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł51 m² 11 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: oferujemy komfortowe mieszkanie usytuowane w cichej i spokojnej dzielnicy Gdańska, w pobliżu licznych terenów rekreacyjnych, parków oraz zbiorników retencyjnych. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł43 m² 13 594,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim budynku z 2012 roku, znajdujące się na zamkniętym osiedlu z ochroną. Osiedle wybudowane przez dewelopera Inpro. Idealna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rubinowa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania po remoncie, które idealnie sprawdzi się pod inwestycję? Świetnie trafiłeś! atuty: - świeżo po remoncie - Wymienione instalacje - 3 min pieszo do przystanku autobusowego - 7 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szarych Szeregów

Gdynia,pomorskie

799 000 zł83 m² 9 626,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze bliźniaka o pow. 83 m2 - Gdynia Redłowo! Do lokalu przynależy działka o pow.90 m2 Na nieruchomość składa się: - wiatrołap - 5 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, redłowo (płyta Redłowska). 2 piętro, ok. 46 m2. Mieszkanie słoneczne, przytulne, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

789 000 zł68 m² 11 602,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wysoki standard 3 pokoje, os. kuchnia promocja tylko do marca Żeby zobaczyć więcej zdjęć wejdź na naszą stronę www: dobraoferta.Pro Mieszkanie o powierzchni 67,9 m2 składa się z: * osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

900 000 zł39 m² 22 889,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w nowoczesnym apartamentowcu! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

56,15 zł/m²65 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

65 m2 - ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10 - budynek art deco Podana cena jest ceną netto. Lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji. Usytuowany na parterze luksusowego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

246 300 zł3 003 m² 82,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

258 000 zł3 002 m² 85,94 zł/m²

 

 

 

Wiślinka,pomorskie

246 200 zł3 001 m² 82,04 zł/m²

 

 

 

Gdynia,pomorskie

510 575 zł42 m² 12 139 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Dąbrowa - Zielone Serce Gdyni! ** Zadzwoń i zapytaj o kompletną ofertę mieszkań w tej inwestycji** **** ** Brak pcc od zakupu ** uwaga! Odbiór mieszkania w maju 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

246 300 zł3 003 m² 82,02 zł/m²

 

 

 

Wiślinka,pomorskie

267 200 zł3 100 m² 86,19 zł/m²

 

 

 

Reda,pomorskie

2 150 000 zł265 m² 8 113,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:448 m²

Nowoczesny dom w Redzie Cena: 2 150 000 zł Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom o powierzchni całkowitej 265 m2 (powierzchnia użytkowa 203,15 m2), położony w centrum Redy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

**nowoczesne mieszkanie na zamkniętym osiedlu - idealne dla rodziny lub pary!** ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni **65 m **,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

258 900 zł3 003 m² 86,21 zł/m²

 

 

 

Wiślinka,pomorskie

246 400 zł3 004 m² 82,02 zł/m²

 

 

 

Grąbkowo,pomorskie

859 000 zł200 m² 4 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 593 m²

Zadbany, gotowy do wprowadzenia dom dla rodziny. Lokalizacja: 76-242 Grąbkowo 46. Solidny budynek z 2000r. Teren składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2 593m2. Na 1 176m2 stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowe, jasne mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2023r. z windą. Osiedle ,więcej' niskich budynków dewelopera Robyg. Gdańsk Łostowice, ul. Ofiar Grudnia 1970r. 50. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł64 m² 13 200,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdańsk, suchanino - 3 pokoje. 3 pokojowe mieszkanie (64m2) położone na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Składa się z salonu z którego wyjdziemy na przestronny balkon, 2 sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł44 m² 22 479,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w reprezentacyjnej i urokliwej lokalizacji Gdańska 160 metrów od Długiego Targu; ratusza Głównego Miasta i Fontanny Neptuna. Nieruchomość znajduje się w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

246 300 zł3 003 m² 82,02 zł/m²

 

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij