dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowe mieszkanie zlokalizowane w doskonałej lokalizacji na pograniczu dzielnic Chełm i Orunia, ul. Madalińskiego. Nowoczesna kameralna inwestycja modo dewelopera Eko Lan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Rydzowa

Gdynia,pomorskie

2 500 zł80 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 500 zł

wynajmę mieszkanie w uroczej okolicy przy lesie w Gdyni Pustki-Cisowskie. Mieszkanie posiada 4 pokoje wc, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze, piwnicę, duży przedpokój, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

670 000 zł61 m² 11 019,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,8 m . Mieszkanie znajduje się na osiedlu Patio Róży w nowoczesnej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pogórze

Pogórze,pomorskie

799 000 zł70 m² 11 496,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: lokalizację cechuje rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. W zasięgu ręki znajdują się żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa. Łatwy i sprawny dojazd do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagrodowa

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł45 m² 10 545,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w trzypiętrowej kamienicy z połowy XX wieku. Lokalizacja: siedlce to dzielnica położona przy linii tramwajowej oraz autobusowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 200 000 zł117 m² 10 256,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Oferta dodana za pomocą addom Opis Na sprzedaż urokliwy, rodzinny dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonym, spokojnym zakątku Borkowa (gm. Pruszcz Gdański, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 325 700 zł74 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie blisko morza i terenów zielonych Lokalizacja: letnica, 11 minut do plaży, blisko Parku Reagana. Powierzchnia: 73,65 Piętro: 18 Liczba pokoi: 3 Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Wolności

Gdynia,pomorskie

399 000 zł18 m² 13 525,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym studio w Gdyni na osiedlu Działki Leśne, które łączy w sobie nowoczesny design z komfortem i funkcjonalnością. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kolonijna

Ostrowo,pomorskie

1 000 000 zł54 m² 18 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom-bliźniak w Ostrowie - Idealna inwestycja nad morzem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - trzypokojowy dom-bliźniak w Ostrowie, tuż obok Jastrzębiej Góry. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Straszyn,pomorskie

553 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 55,3 m2, położone w doskonałej lokalizacji jaką jest Osiedle Modre w Straszynie. Mieszkanie pięknie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w Gdańsku Oliwie. W sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, blisko zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Gdynia,pomorskie

629 000 zł53 m² 11 867,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze - Gdynia Obłuże Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Obłuże przy ul. Turkusowej z pięknym widokiem na port,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczecińska

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni około 42 m2 Położone w urokliwym miejscu w centrum miasta. Mieszkanie znajduje sie przy ulicy Szczecinskiej na Przymorzu - Osiedle Kwartał Uniwersytecki. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

499 000 zł56 m² 8 894,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najtańsze mieszkania w Rumi! Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, idealne dla rodziny! Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 56,10 m Kameralna inwestycja Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł42 m² 23 387,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Inwestycja z 2019 roku charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

799 000 zł56 m² 14 242,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3- pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni - o krok od morza! Przedmiotem sprzedaży jest jasne, zadbane mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 usytuowane na I piętrze w VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - bądź pierwszym najemcą! Nieruchomość znajduje się na przy ulicy Pilotów w świetnie skomunikowanej dzielnicy Zaspa Młyniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mamy świeżo wyremontowaną kawalerkę zlokalizowaną we Wrzeszczu Górnym, dostępną od zaraz do 20-go czerwca 2025 roku. Mieszkanie o powierzchni 31 m2 przy ulicy Matejki składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

600 000 zł2 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 29 225 m , położone na granicy Lublewa Gdańskiego i Kolbud, w malowniczej okolicy otoczonej terenami leśnymi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

374 764 zł32 m² 11 642,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocjai! Inwestycja jest położona w spokojnej i malowniczej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza Martwej Wisły. W inwestycji nie brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

360 711 zł32 m² 11 205,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja jest położona w spokojnej i malowniczej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza Martwej Wisły. W inwestycji nie brakuje kołyszących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

2 350 zł34 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetne mieszkanie w atrakcyjnej cenie i lokalizacji! najem długoterminowy! Oferta przeznaczona dla osób pracujących lub studiujących. Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hynka

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł71 m² 23 239,40 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy apartament z nutką glamour i widokiem na cały Gdańsk! Idealne miejsce dla osób poszukujących luksusowego i komfortowego miejsca do życia. ____________________________.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

519 000 zł60 m² 8 722,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59,5 m - Gdynia ul Unruga. Największe atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja - 2 min pieszo do przystanku autobusowego, blisko ścieżki rowerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chabrowa

Luzino,pomorskie

379 000 zł66 m² 5 768,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

| 3 pokoje | Duży prywatny ogród | 2 miejsca postojowe | Poddasze | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard budownictwa | Nowa inwestycja w Luzinie, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł36 m² 13 558,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Wyspie Sobieszewskiej. To doskonała okazja inwestycyjna w malowniczej i spokojnej okolicy, zaledwie 1,1 km od plaży. Układ mieszkania: sypialnia: 8,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z ogródkiem zlokalizowana na parterze, w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym na nowoczesnym osiedlu w spokojnej i zielonej części Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

648 000 zł47 m² 13 699,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na gdańskiej Żabiance przy ul. Pomorskiej! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Gdańska. Funkcjonalność i wygoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Topolowa

Gdańsk,pomorskie

110,53 zł/m²19 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu użytkowego zlokalizowanego w samym sercu Gdańska, w dzielnicy Wrzeszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orzeszkowej

Gdańsk,pomorskie

1 167 810 zł56 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie W kameralnej inwestycji koło gumed bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz Gdańskie Aniołki to idealne miejsce do życia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajmu przestronnego lokalu zlokalizowanego w sercu Wrzeszcza, przy ulicy Chrobrego. Charakterystyka lokalu: - powierzchnia 149 m - 6 pomieszczeń biurowych o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

763 021 zł45 m² 16 956 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,91 m z prywatnym ogródkiem, położone w prestiżowej i kameralnej inwestycji w Gdańsku! Lokalizacja idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pogódki

Pogódki,pomorskie

490 000 zł460 m² 1 065,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dzień dobry Na sprzedaż budynek magazynowy z możliwością wyznaczenia części mieszkalnej. Budynek znajduje się na utwardzonej i ogrodzonej działce o powierzchni 2200 m2, do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ogrodników

Reda,pomorskie

25,96 zł/m²520 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, posiadam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o łącznej powierzchni około 520 m przy ulicy Ogrodników 2 w Redzie Pieleszewo, minutę drogi od stacji skm. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

994 350 zł66 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o mieszkaniu w sercu Gdyni, blisko plaży i miejskich atrakcji? Teraz możesz spełnić to marzenie dzięki wyjątkowej ofercie - właśnie przygotowaliśmy specjalną cenę, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł49 m² 21 122,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz przestronnego mieszkania z pięknym widokiem? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - w pełni wyposażone (telewizor 60 cali, meble wykonywane na wymiar oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Asnyka

Wejherowo,pomorskie

46 zł/m²150 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal na wynajem w Wejherowie o powierzchni użytkowej 150m2. Idealnie nadający się pod przedszkole, sklep internetowy, szkołę tańca, agencja reklamowa lub inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

100,54 zł/m²78 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal: lokal usługowy U1 o powierzchni 77,58 m2 znajduje się w budynku I na parterze budynku w prestiżowej inwestycji w Gdańsku na osiedlu Perspektywa. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

480 000 zł43 m² 11 181 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe w Redzie, wieniawskiego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,93 m2, zlokalizowane na niskim piętrze w bardzo spokojnej i ciągle rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł44 m² 14 605,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje Z balkonem gotowe do zamieszkania jasień gdańsk! lokalizacja: mieszkanie zkolalizowane na lubianym i rozwijającym się Gdańskim Jasieniu. Spokojne, ogrodzone osiedle " leszczynowy.