dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 792 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 219 260 zł87 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie blisko morza i terenów zielonych Lokalizacja: letnica, 11 minut do plaży, blisko Parku Reagana. Powierzchnia: 87,39 m Piętro: 7 Liczba pokoi: 4 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

890 000 zł80 m² 11 055,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 80,5 m , położonego w dzielnicy Działki Leśne, tuż przy dworcu Gdynia Główna - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczęśliwa

Gdańsk,pomorskie

3 313 €366 m² 9,05 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem wyjątkowa powierzchnia magazynowo - biurowa o powierzchni 366 m2, znajdująca się w Gdańsku, w centralnej części Trójmiasta. Lokalizacja tuż przy Obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Starogard Gdański,pomorskie

310 000 zł36 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie po kapitalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest sprzedaż 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 35,65 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Sopot

Sopot,pomorskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal do wynajęcia o powierzchni 100m2 w Sopocie Dolnym. W skład lokalu wchodzi pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową i wc. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. św. Rafała

Osłonino,pomorskie

400 000 zł731 m² 547,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłońskiego

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł46 m² 11 258,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Spółdzielcze prawo własnościowe! Na sprzedaż oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z aneksem o powierzchni 46,1 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku na osiedlu Chełm, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

8 000 zł84 m² 95,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal handlowo-usługowy położony w Gdyni Orłowie, na parterze budynku w ciągu poprzedzającym ch Klif. Bardzo duże witryny, lokal jest widoczny z drogi. Budynek to zadbana, bezczynszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osińskiego

Gdańsk,pomorskie

622 000 zł40 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie w Wiszących Ogrodach - komfort, światło i widok! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania dwupokojowego w Gdańsku, na osiedlu Wiszące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biegańskiego

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł67 m² 10 778 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na VII piętrze Chełm ul. Biegańskiego 43 Mieszkanie składa się z : - salon z wyjściem na zabudowany balkon - pokój dziecięcy - sypialnia /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł30 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30 m położone w znakomitej lokalizacji Gdańsk Przymorze. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

639 000 zł54 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chylońskiej 11 w dzielnicy Chylonia. Blisko do skm gdynia leszczynki I parku kilońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Chylonia. Blisko do skm gdynia chylonia I cisowa. Idealne mieszkanie na wynajem lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

439 500 zł33 m² 13 222 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie! - Gdańsk, ul. Potęgowska Cena: 439 500,00 pln Powierzchnia: 33,24 m Lokalizacja: gdańsk Jasień, ul. Potęgowska Piętro: 2 Termin oddania: II kwartał 2025 r. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Dzierżążno

Dzierżążno,pomorskie

5 400 000 zł2 312 m² 2 335,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hotel Z restauracją oraz dyskoteką Oferuję do sprzedaży działający, świetnie prosperujący, obiekt gastronomiczno-hotelowy blue star. Nieruchomość ma wiele możliwości równoległego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

399 000 zł46 m² 8 608,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe spółdzielczo-własnościowe mieszkanie z kw I do zamieszkania | spokojna okolica I przy lesie I reda mieszkanie: oferuje do zakupu 2 pokojowe mieszkanie do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grobla IV

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w sercu Gdańska, na historycznym Starym Mieście. Znajduje się on w urokliwej kamienicy, która harmonijnie wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

760 500 zł39 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż nowoczesny, gotowy do użytku dwupokojowy apartament, usytuowany na parterze luksusowego osiedla nexo w 1 linii brzegowej Zatoki Puckiej. Inwestycję charakteryzuje nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek 1-kondygnacyjny o powierzchni 300m2 i wysokości 3,50m z użytkowaniem placu manewrowego o powierzchni 200m2 wraz z rampą załadunkowo-rozładunkową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł44 m² 47,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących! Wymagamy zaświadczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

679 000 zł64 m² 10 642,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - Chwarzno-Wiczlino, przy ul. Zaruskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, witomino. Mieszkanie dostępne od zaraz. 2 piętro bez windy, ok. 53 m2. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Reymonta

Bytów,pomorskie

855 600 zł138 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej "przy Lesie" - ul. Reymonta, bytów Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony na inwestycji "przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

439 500 zł33 m² 13 222 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwa pokoje wkrótce gotowe do odbioru istnieje możliwość wykończenia bez prowizji I ukrytych kosztów transakcji inwestycja: osiedle wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Jara

Reda,pomorskie

166 000 zł8 164 m² 20,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt VI gup 63/22/kp z wolnej ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w Górnym Sopocie. Wyposażone, szafy, zmywarka, pralka. Po remoncie w odnowionym bloku - design 2020. Blisko lasu(100m), 500m od Opery Leśnej, 500 m od Łysej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

2 000 zł53 m² 38,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujemy najemcę na długi termin. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, zlokalizowane na 2gim piętrze budynku na Osiedlu Fenikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szemud

Szemud,pomorskie

550 000 zł122 m² 4 524,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w stanie deweloperskim. Kupujący zwolniony z podatku pcc. Standard wykończenia: - cekol na ścianach plus 1x malowane na biało - w trakcie - Blachodachówka - Okna pcv trzyszybowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 184 000 zł99 m² 11 996 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu, który łączy w sobie przestrzeń, światło i prestiżową lokalizację. Położony w centrum Gdyni, zaledwie kilka minut od morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krótka

Gdynia,pomorskie

730 000 zł71 m² 10 303,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jest mieszkanie znajdujące się przy ul. Krótkiej w gdyńskiej dzielnicy Witomino, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie, o powierzchni 70,85 m , jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Perfekcyjnie zlokalizowane 4-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 110m2 w Sopocie Górnym. Mieszkanie znajduję się w prywatnym domu na terenie zamkniętym, na parterze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł74 m² 17 473,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

> rezerwacja < przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na ul. Dywizjonu 303 w Gdańsku. Ten przestronny, 3-pokojowy lokal o powierzchni prawie 75 m to idealna oferta dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaprów

Puck,pomorskie

669 370 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż ostatnie 3 apartamenty w Inwestycji "willa Kaprów", usytuowanej 100m od Zatoki Puckiej. W ofercie pozostały mieszkania o powierzchni nieco ponad 50m2, które posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Błądzikowo,pomorskie

1 290 000 zł185 m² 6 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, usytuowany w malowniczej okolicy Zatoki Puckiej oraz lasów. Nieruchomość mieści się na wsi, położonej 2 km od prężnie rozwijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł59 m² 15 406,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,7 m , usytuowanego na parterze budynku z prywatnym ogródkiem o powierzchni 40 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słonimskiego

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł42 m² 83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 42m2 zlokalizowany przy ul. Słonimskiego 1 na osiedlu Garnizon. Proponowane mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chlebnicka

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie w sercu Głównego Miasta - Gdańsk, ul. Chlebnicka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Chlebnickiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominika

Gdynia,pomorskie

2 600 zł44 m² 59,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia, przytulne i zadbane mieszkanie dwupokojowe 44,06 m2 Gdynia wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym (rozkładane łóżko dwuosobowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Błądzikowo,pomorskie

400 000 zł1 812 m² 220,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w malowniczej okolicy Zatoki Puckiej oraz lasów. Działka mieści się przy ul. Chabrowej w Błądzikowie, oddalonym zaledwie 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wejherowska

Reda,pomorskie

950 000 zł126 m² 7 539,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal komercyjny 126 m o przeznaczeniu handlowym, usługowym czy też biurowym. Lokalizacja: reda - przy głównej trasie Trójmiasta Rumia, reda, wejherowo Oferujemy na sprzedaż prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Sopot,pomorskie

97,56 zł/m²82 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest lokal o pow. 82m2, w skład którego wchodzi: - główna sala z dużymi oknami (58m2) - 3 pomieszczenia socjalne o łącznej pow. 18m2 - Łazienka 3m2 - Korytarz.