dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Robaka

Gdańsk,pomorskie

9 999 zł200 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom na wynajem | 200 m | Idealny dla rodzin lub pod biura Opis nieruchomości Przestronny, odnowiony dom o powierzchni 200 m , z dużym ogrodem, idealny dla rodzin lub jako przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

6 999 999 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

389 999 zł36 m² 10 915,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 35,73 m z balkonem - 23% vat! Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferujemy 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mestwina

Trzepowo,pomorskie

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Dom bliźniak w Trzepowie - mieszkalny i słoneczny, zamiana na mieszkanie w Trójmieście Na sprzedaż dom bliźniak z końca lat 80., położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

1 099 999 zł350 m² 3 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Niesamowita nieruchomość - gotowiec inwestycyjny z możliwością wysokiej stopy zwrotu Dom na sprzedaż | Bolszewo | Gotowy do zamieszkania lub wynajęcia Wstęp Przestronny, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Gdynia,pomorskie

2 550 zł54 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny apartament położony w budynku tzw. "Silver House", wybudowanym w 2015 roku przez Invest Komfort. Lokal urządzony i wyposażony, utrzymany w jasnej, neutralnej tonacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 299 zł35 m² 65,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy wyobrażasz sobie codzienne spacery na plażę i życie w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Gdańsku? To dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku Przymorze, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

499 999 zł29 300 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

699 999 zł1 440 m² 486 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Chwaszczyno - Działka z widokiem na las. Działka w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Idealny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Ustarbowo,pomorskie

220 000 zł2 398 m² 91,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 107/3 Jedna z dwóch działek budowlanych w Ustarbowie, powierzchnia oferowanej to 2 398 metry - idealna do zabudowy jednorodzinnej oraz adaptacji pod wszelkiego rodzaju urozmaicenia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zastawna

Pruszcz Gdański,pomorskie

38,13 zł/m²1 285 m² 49 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem 4 budynki z placem manewrowym. W skład wchodzią: 1. Budynek produkcyjny, parterowy o powierzchni 450m2.Składa się z 4 hal częściowo ze sobą połączonych. Każda hala ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

6 999 999 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! sprzedaż badź zamiana Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Romera

Pruszcz Gdański,pomorskie

53,33 zł/m²750 m² 39 999 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Na wynajem: przestronny lokal 750 m | Idealny na sklep, centrum medyczne, szkołę lub przedszkole Lokalizacja: pruszcz Gdański, ul. Romera 3 Opis nieruchomości Ogromna przestrzeń o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

2 150 000 zł178 m² 12 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 048 m²

Chwaszczyno - dom wolnostojący Dom w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Działka o powierzchni 2440m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Prusa

Starogard Gdański,pomorskie

6 989 986 zł3 738 m² 1 869,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 837 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 18.837 m2, wraz z budynkami produkcyjno-magazynow0-usługowo-handlowymi o powierzchni zabudowy 3.738,40 m2 - powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Tczew,pomorskie

326 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie! mieszaknie wraz Z całym budynkiem po kapitalnym remoncie W 2024 roku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

999 999 zł64 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

735 000 zł66 m² 11 204,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Marynarki Polskiej. Budynek mieści się w sąsiedztwie przystanku autobusowego (30 metrów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

499 000 zł30 m² 16 689 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sopot

Sopot,pomorskie

6 999 999 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Sopot,pomorskie

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70m2 w Sopocie, dzielnica Kamienny Potok. Mieszkanie znajduje się na dwóch kondygnacjach w domu wolnostojącym na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

4 900 zł55 m² 89,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sopot Górny, apartament do wynajęcia w inwestycji "aquarius". Lokalizacja: super, w sąsiedztwie Park Krajobrazowy, blisko do wyciągu narciarskiego, blisko do centrum i ul. Monte Casino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artemidy

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł50 m² 50,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie || Oddzielna kuchnia || 2 pokoje || Miejsce naziemne || Komórka lokatorska || Miejsca ogólnodostępne przed budynkiem || Blisko sklepy Opis: do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Prusa

Starogard Gdański,pomorskie

6 990 000 zł18 837 m² 371,08 zł/m²

 

 

 

Starogard Gdański,pomorskie

333 000 zł36 m² 9 340,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie po kapitalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest sprzedaż 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 35,65 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł51 m² 10 249,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,22 m2 z balkonem 4,5 m2. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Kolincz,pomorskie

347 645 zł3 023 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3023m2 położona w Kolinczu powiat starogardzki przy ulicy Polnej. 5 min od centrum Starogardu Gdańskiego. Sieć wodociągu gminnego bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stefana Batorego

Rumia,pomorskie

998 000 zł2 952 m² 338,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko u nas - okazyjna cena 998 000 złotych - Rumia Szmelta - działka budowlana o powierzchni 2952 m2 otoczona zielenią - cicha i spokojna okolica / pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Droga Nowowiejska

Starogard Gdański,pomorskie

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze w budynku mieszkalnym przy ul. Jaśminowej 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

1 650 000 zł187 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Władysławowo tylko U nas! Dom 187 m2 - najlepsza lokalizacja do prowadzenia małej działalności turystycznej lub zamieszkania. Władysławowo położone jest nad otwartym morzem i Zatoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Nowa Karczma,pomorskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta wyłącznie w Mio Casa! Dom wolnostojący wybudowany w 1980 roku, o powierzchni ok 180m2, położony na działce 700m2 w Grabowie Kościerskim. W bryle budynku z znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Bytów,pomorskie

290 000 zł67 m² 4 328,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy atrakcyjny lokal na sprzedaż w centrum Bytowa, o powierzchni 67 m , idealny do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Lokal charakteryzuje się doskonałym stanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wspólna

Kopalino,pomorskie

674 550 zł1 499 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kopalinie! 1499 m2 Objęta mpzp! zadzwoń: opis działki: atrakcyjnie położona działka, w spokojnej i malowniczej miejscowości nadmorskiej w Kopalinie. Dookoła las, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kujawska

Rewa,pomorskie

1 800 000 zł192 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Dom zlokalizowany jest w jednej z turystycznych miejscowości Pomorza, w odległości kilkunastu minut jazdy samochodem od Gdyni, dojazd do Gdańska zapewnia Estakada Kwiatkowskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamionki

Grabówko,pomorskie

829 000 zł80 m² 10 401,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w Grabówku, położonego w malowniczym regionie Kaszub. Dom, wybudowany we wrześniu 2021 roku, charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Jastarnia,pomorskie

920 000 zł46 m² 19 784,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 położone w Jastarni, w pięknym budynku utrzymanym w charakterze nowoczesnej kamienicy. Mieszkanie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Tczew,pomorskie

389 000 zł57 m² 6 864 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 pierwszym piętrze! Przedmiotem oferty jest sprzedaż 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Mosty,pomorskie

1 390 000 zł149 m² 9 340,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Zapraszam do zapoznania się.