dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nadbrzeżna

Tczew,pomorskie

489 000 zł1 054 m² 463,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawiać Państwu działkę w atrakcyjnej lokalizacji. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 1 054 m2, mieszczącej się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hebanowskiego

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł21 m² 19 284,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy ustawny o powierzchni 20,69 m z dużymi witrynami, zlokalizowany na parterze w dzielnicy Chełm w Gdańsku. Lokal jest w pełni wyremontowany wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł32 m² 20 249,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspaniała kawalerka w nowej inwestycji i doskonałej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 32,05m , wykończone zostało w nowoczesnym stylu i znajduje się na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

1 790 000 zł216 m² 8 287,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:956 m²

Agencja westate oferuje Państwu na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący i starannie wykończony dom zlokalizowany w miejscowości Bielkowo. Idealna propozycja dla rodzin ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

943 950 zł54 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Aniołki to doskonale skomunikowana dzielnica Gdańska tramwaje, autobusy, szybka Kolej Miejska, droga rowerowa wzdłuż al. Zwycięstwa, dzięki tym udogodnieniom poruszanie się po mieście ma różne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokoje | dobrze skomunikowane | centrum gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Zielona Dolina

Wodnica,pomorskie

96 000 zł5 184 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie działkę w miejscowości Wodnica w gminie Ustka, blisko morza oraz miasta Ustka. Działka położona w otoczeniu pól i lasu, miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

747 000 zł200 m² 3 740,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu bardzo stylowo i elegancko urządzony dom - połówkę bliźniaka w Przodkowie, blisko Gdańska, na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Starogard Gdański,pomorskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom z ogrodem na wynajem. Przedmiotem oferty jest najem kawalerki o powierzchni użytkowej 35 m2, usytuowanej na parterze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przytarnia

Przytarnia,pomorskie

99 000 zł1 101 m² 89,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną nr 72/27, usytuowaną w urokliwej wsi Przytarnia o powierzchni 1101 metrów kwadratowych. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

910 000 zł61 m² 14 935,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Twoje Marzenie o Domu nad Morzem: ekskluzywne Bliźniaki w Rozewiu! Zacznij zarabiać na wynajmie krótkoterminowych. Domy wykończone pod klucz. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

790 000 zł58 m² 13 515,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Idealne miejsce na kancelarię/biuro lub gabinet lekarski Znakomita lokalizacja ścisłe centrum (plac Kaszubski) vis a vis szpitala miejskiego w Gdyni, w tym miejscu gabinety znane już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Daleka

Malbork,pomorskie

4 999 900 zł1 490 m² 3 355,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 275 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektów przemysłowo - produkcyjno magazynowych posadowionych na działce obszaru 18.275 m2, przy ulicy Dalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żabianka

Jagatowo,pomorskie

2 790 000 zł8 245 m² 338 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wycinki

Wycinki,pomorskie

174 000 zł1 450 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować wyjątkową ofertę dotyczącą nieruchomości gruntowej o obszarze 1450 m2, malowniczo położonej nad Jeziorem Kałębie, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Romera

Pruszcz Gdański,pomorskie

53,33 zł/m²750 m² 39 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Na wynajem: przestronny lokal 750 m | Idealny na sklep, centrum medyczne, szkołę lub przedszkole Lokalizacja: pruszcz Gdański, ul. Romera 3 Opis nieruchomości Ogromna przestrzeń o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł46 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Genialne 2 niezależne pokoje z ogródkiem, wolne od 10 lutego, blisko tramwaju. Mieszkanie jest słoneczne i z każdego okna masz widok na zieleń, a przy tym bardzo szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pogodna

Gogolewo,pomorskie

179 000 zł75 m² 2 386,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie bezczynszowe 75m2 na parterze przy ul. Pogodnej w miejscowości Gogolewo. - centrum miejscowości - blisko sklep - rozkładowe - duży balkon - murowany garaż ile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipinki Królewskie

Lipinki Królewskie,pomorskie

80 000 zł1 035 m² 77,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 1035m2. Działka zlokalizowana w miejscowości Lipinki Królewskie, gmina Lubichowo. Działka o lekkim nachyleniu terenu, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Cieciorka,pomorskie

164 000 zł1 787 m² 91,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 898 i 889 m2, usytuowaną przy ulicy Głównej w miejscowości Cieciorka, gmina Kaliska, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Kiełpino,pomorskie

990 000 zł147 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Tylko w biurze Mio Casa! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kiełpino pod Kartuzami. Idealna inwestycja dla rodziny z dziećmi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Malbork

Malbork,pomorskie

121 000 zł2 200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 2200 m2 usytuowana w Kończewicach w gminie Miłoradz w powiecie malborskim. Z Kończewic idealny dojazd do Tczewa 8km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Murarska

Starogard Gdański,pomorskie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Biuro Użlis Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 141/2, obręb nr 18, o powierzchni 483m2, usytuowanej w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne, 2- pokojowe mieszkanie usytuowany w eleganckim, nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2012 roku, będącym częścią inwestycji dewelopera Hossa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dąbrowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

2 200 000 zł1 166 m² 1 886,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości z przyjemnością przedstawia unikalną ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wraz z dwoma działkami o łącznej powierzchni 1166 m2. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Pępowo,pomorskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przestronny Dom Jednorodzinny w Pępowie z Urokliwym Ogrodem - Projekt "dom w Złoci G2" Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

451 500 zł38 m² 12 036,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 2 windami, położone na 2. piętrze, składające się z 3 pokoi: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, osobnej toalety oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Biesowice

Biesowice,pomorskie

99 000 zł8 724 m² 11,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę rolną w miejscowości Biesowice w gminie Kępice. Działka położona przy drodze asfaltowej. Przyłącze wodociągowe oraz elektryczne znajduje się w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

637 956 zł59 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

465 000 zł29 m² 15 995,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest kompaktowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z dużym balkonem, komórką lokatorską i zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! To wyjątkowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Piaskowe

Pinczyn,pomorskie

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować budynek mieszkalny z garażem, zlokalizowany na działce o obszarze 1183 m2 na Osiedlu Piaskowym w Pinczynie, gmina Zblewo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pucka

Reda,pomorskie

919 000 zł265 m² 3 470,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Reda, ul. Pucka Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 229,84 m2, położony w Redzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł57 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

!Mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na ulicy Szarej. Mieszkanie składa się z dwóch bardzo słonecznych pokojów. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Czarne,pomorskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie przy ul. Złotej o pow. ok. 60 m2. Mieszkanie własnościowe, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon. 4 piętro. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Starogard Gdański,pomorskie

298 000 zł44 m² 6 817,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania dwupokojowego o powierzchni użytkowej 43,71m2, usytuowanego na II piętrze w budynku, przy ulicy Parkowej w miejscowości Starogard Gdański. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Grabowo

Grabowo,pomorskie

105 000 zł3 271 m² 32,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Grabowo w gminie Bobowo (powiat Starogardzki). Nieruchomość ma powierzchnię 3271 m2 jest płaska, nieogrodzona w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Obrońców Westerplatte

Tczew,pomorskie

1 199 000 zł468 m² 2 561,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kamienice w atrakcyjnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż kamienicy znajdującej się przy ulicy Westerplatte w Tczewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Smoląg

Smoląg,pomorskie

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 1000 m2, zlokalizowaną w miejscowości Smoląg, gmina Bobowo, powiat starogardzki. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szmaragdowa

Gdańsk,pomorskie

835 000 zł76 m² 10 986,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, przestronnym 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 76 m , zlokalizowanym w kameralnym budynku, liczącym jedynie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Starogard Gdański,pomorskie

339 000 zł53 m² 6 372,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą! Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 53,2 m2, usytuowany na II.