dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Murarska

Starogard Gdański,pomorskie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Biuro Użlis Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 141/2, obręb nr 18, o powierzchni 483m2, usytuowanej w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne, 2- pokojowe mieszkanie usytuowany w eleganckim, nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2012 roku, będącym częścią inwestycji dewelopera Hossa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dąbrowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

2 200 000 zł1 166 m² 1 886,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości z przyjemnością przedstawia unikalną ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wraz z dwoma działkami o łącznej powierzchni 1166 m2. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Pępowo,pomorskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przestronny Dom Jednorodzinny w Pępowie z Urokliwym Ogrodem - Projekt "dom w Złoci G2" Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

451 500 zł38 m² 12 036,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 2 windami, położone na 2. piętrze, składające się z 3 pokoi: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, osobnej toalety oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Biesowice

Biesowice,pomorskie

99 000 zł8 724 m² 11,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę rolną w miejscowości Biesowice w gminie Kępice. Działka położona przy drodze asfaltowej. Przyłącze wodociągowe oraz elektryczne znajduje się w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

637 956 zł59 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

465 000 zł29 m² 15 995,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest kompaktowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z dużym balkonem, komórką lokatorską i zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! To wyjątkowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Piaskowe

Pinczyn,pomorskie

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować budynek mieszkalny z garażem, zlokalizowany na działce o obszarze 1183 m2 na Osiedlu Piaskowym w Pinczynie, gmina Zblewo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pucka

Reda,pomorskie

919 000 zł265 m² 3 470,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Reda, ul. Pucka Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 229,84 m2, położony w Redzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł57 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

!Mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na ulicy Szarej. Mieszkanie składa się z dwóch bardzo słonecznych pokojów. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Czarne,pomorskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie przy ul. Złotej o pow. ok. 60 m2. Mieszkanie własnościowe, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon. 4 piętro. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Starogard Gdański,pomorskie

298 000 zł44 m² 6 817,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania dwupokojowego o powierzchni użytkowej 43,71m2, usytuowanego na II piętrze w budynku, przy ulicy Parkowej w miejscowości Starogard Gdański. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Grabowo

Grabowo,pomorskie

105 000 zł3 271 m² 32,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Grabowo w gminie Bobowo (powiat Starogardzki). Nieruchomość ma powierzchnię 3271 m2 jest płaska, nieogrodzona w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Obrońców Westerplatte

Tczew,pomorskie

1 199 000 zł468 m² 2 561,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kamienice w atrakcyjnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż kamienicy znajdującej się przy ulicy Westerplatte w Tczewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Smoląg

Smoląg,pomorskie

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 1000 m2, zlokalizowaną w miejscowości Smoląg, gmina Bobowo, powiat starogardzki. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szmaragdowa

Gdańsk,pomorskie

835 000 zł76 m² 10 986,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, przestronnym 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 76 m , zlokalizowanym w kameralnym budynku, liczącym jedynie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Starogard Gdański,pomorskie

339 000 zł53 m² 6 372,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą! Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 53,2 m2, usytuowany na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 48 m z balkonem świetna lokalizacja! W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, poczta, biblioteka, przystanek autobusowy, lidl, biedronka, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta tylko w naszym biurze! rezerwacja!na sprzedaż mieszkanie pod klucz przy ul. Chrobrego 27. Mieszkanie jest po remoncie kapitalnym, znajduje się na wysokim parterze bardzo ładnej, 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Tczew,pomorskie

365 000 zł73 m² 5 189,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest sprzedaż 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 73,03 m2, usytuowanego na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Starowiejskiej w Tczewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piwna

Gdańsk,pomorskie

4 500 000 zł164 m² 27 363,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o łącznej powierzchni 164,5 m2 zlokalizowany w prestiżowej, turystycznej części Centrum Gdańska przy ulicy Piwnej 59/60, niecałe 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł31 m² 19 322,60 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 30,27 m , położonego na 14. piętrze apartamentowca w prestiżowej lokalizacji Nowa Letnica, przy ulicy Suchej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Migowska

Gdańsk,pomorskie

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sobowidz

Sobowidz,pomorskie

695 000 zł6 251 m² 111,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o łącznym obszarze 6251 m2, zlokalizowaną przy ulicy Kościuszki w miejscowości Sobowidz, gmina Trąbki Wielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Słupsk,pomorskie

590 000 zł85 m² 6 905 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Pragniemy przywitać Was na nowej inwestycji na osiedlu Słowińskim w Słupsku. Nasze mieszkania, położone są w pobliżu Parku Krajobrazowego, sklepów, szkół, przedszkoli, a tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borsk

Borsk,pomorskie

860 000 zł70 m² 12 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nowoczesny dom w Borsku, 70 m na działce 1150 m z ogrodem pełnym roślin ozdobnych. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 70 mkw, położony na działce o powierzchni 1150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wakacyjna

Częstocin,pomorskie

2 800 000 zł220 m² 12 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 638 m²

Luksusowa posiadłość z linia brzegową jeziora. Z przyjemnością pragnę Państwu zaprezentować idealną posiadłość dla osób poszukujących spokoju, intymności i relaksu po pracy. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

502 000 zł47 m² 10 772,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! | 3 pokoje | blisko skm | spokojna okolica | dobrze skomunikowane | balkon | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Tczew,pomorskie

335 200 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie! mieszaknie wraz Z całym budynkiem po kapitalnym remoncie W 2024 roku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Migowska

Gdańsk,pomorskie

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

 

 

Gdynia,pomorskie

379 500 zł27 m² 13 993,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka w Gdyni - blisko ścisłego centrum. Mieszkanie znajduje się zaledwie 500 m od stacji skm Gdynia Główna, co zapewnia łatwy i szybki dostęp do komunikacji publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sitno,pomorskie

1 150 000 zł178 m² 6 460,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:796 m²

Uroczy dom z widokiem na las, blisko jeziora i zaledwie godzinę drogi od Trójmiasta Po wjeździe na ogrodzoną, nasłonecznioną działkę, położoną na końcu wsi Sitno, już widzimy, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł35 m² 14 434,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji? Mam coś dla Ciebie! Oferuje małe lokale użytkowe w sercu Gdańska - idealne pod wynajem z gwarancją wysokiego roi! Dlaczego warto? Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czereśniowa

Lubichowo,pomorskie

599 000 zł77 m² 7 809,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej 76,70m2, posadowiony na działce o obszarze 1098m2, zlokalizowany w miejscowości Lubichowo. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimatyczna

Gdańsk,pomorskie

630 500 zł49 m² 12 983,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej 900 metrów od plaży. Apartamenty Klimatyczna położone przy ul. Klimatycznej 88 na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Ta prawdziwy azyl dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pączewo

Pączewo,pomorskie

380 000 zł110 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest dom o powierzchni ok. 110 m2 wraz z budynkami gospodarczymi, posadowiona na działce o obszarze 1400 m2, położonej we wsi Pączewo, gmina Skórcz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

650 000 zł36 m² 18 105,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świetna oferta sprzedaży mieszkania w wyjątkowej lokalizacji! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z lat 60-tych, położonym na skraju osiedla Przylesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Tczew,pomorskie

379 000 zł63 m² 6 047,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania 3 pokojowego o powierzchni użytkowej 62,67 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

477 800 zł47 m² 10 259,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo jasnego, 2-pokojowego mieszkania w spokojnej części Pruszcza Gdańskiego. Lokal o powierzchni 46,57 m znajduje się na pierwszym piętrze.