dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

290 000 zł26 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 26m położonego w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Gdańsk,pomorskie

689 999 zł76 m² 9 068 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2 w Gdańskiej dzielnicy Piecki - Migowo. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 184,83 m2 - w dzielnicy nazywanej ostatnio Morenowy Jasień Segment gotowy do odbioru! :dla kogo?: -Dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł148 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 148,26 m2. Jest to segment środkowy inwestycji Futura Park. :dla kogo?: -Dla osób, które potrzebują przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Gdynia,pomorskie

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:na skróty: na sprzedaż działka mieszkaniowa- mały Kack :dla kogo?: zarówno dla osoby prywatnej jak i dla inwestora : lokalizacja: - nieruchomość mieści się przy ulicy Lidzkiej 4 w Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

859 662 zł82 m² 10 439,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Doskonałe komunikacja/ Samowystarczalne miejsce do zamieszkania! Już w przyszłe wakacje Twoja rodzina może zamieszkać w wymarzonym miejscu! $ cena: 859 662,00 zł bez waloryzacji! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sochaczewska

Gdynia,pomorskie

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz! W cenie wynajmu otrzymujemy dodatkowo usługę sprzątania raz w miesiącu, telewizję kablową i Internet. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł32 m² 12 667 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Duża kawalerka 31m 2 z ogródkiem 20 m2 z osobną kuchnią na zamkniętym osiedlu. Wirtualny spacer: lokalizacja : Gdańsk Zakoniczyn ul. Porębskiego. Doskonale skomunikowana z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

943 060 zł66 m² 14 288,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza - gotowe do odbioru! SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ PUBLIKOWANE! Pokój z aneksem 26.29m2 Taras 7.67m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bytomska

Gdynia,pomorskie

37,74 zł/m²106 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie na wynajem na cele komercyjne (biuro / usługi) położony w Gdyni Orłowie przy Placu Górnośląskim. Lokal składa się z powierzchni ok 106 m2 na III p. składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

375 000 zł33 m² 11 429,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

| 2 pokoje | przestronne | inwestycja | od zaraz | dobrze skomunikowane | gdynia pustki cisowskie | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ślusarska

Rumia,pomorskie

549 000 zł46 m² 12 060,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz wyjątkowego mieszkania w sercu miasta, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Przedstawiamy nową, prestiżową inwestycję nova Ślusarska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chrztowo

Chrztowo,pomorskie

167 000 zł1 400 m² 119,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z Pozwoleniem na Budowę domku letniskowego o powierzchni całkowitej 186 metrów kwadratowych (użytkowa 99m kw) Lokalizacja Chrztowo to spokojna miejscowość nieopodal Kościerzyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

608 675 zł63 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rodzinny apartament z dwoma sypialniami i dużym balkonem zlokalizowany w budynku o bardzo wysokim standardzie! $ cena: 608 675,00 zł! Termin realizacji budynku to grudzień 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

178 463 zł997 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena 179 zł/m2 13-1022m2 (20,8mx 49,01m) 14-1017m2 (20,8mx 48,76m) 15-1011m2 (20,8m x 48,5m) 16-1006m2 (20,8m x 48,24m) 17-1001m2 (20,8m x 48,03m) 18-997m2 (20,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pordenowo

Pordenowo,pomorskie

329 000 zł110 m² 2 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 015 m²

Oferujemy sprzedaż domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym oraz garażem. Budynek usytuowany na działce o powierzchni 3015m2 w żuławskiej miejscowości Pordenowo w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sopot

Sopot,pomorskie

6 999 999 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! sprzedaż badź zamiana Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Słupsk,pomorskie

198 000 zł45 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 45m2 na 3 piętrze przy ul. Kilińskiego w Słupsku. - komfortowa lokalizacja - blisko sklepów - plastikowe okna - ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Słupsk,pomorskie

370 000 zł55 m² 6 716,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w Słupsku przy ulicy Zygmunta Augusta. Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 1-szym piętrze w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. 100-lecia Niepodległości

Żukowo,pomorskie

186 000 zł917 m² 202,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Żukowie (miasteczku położonym nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim). Oferowana na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kawalerki typu studio, zlokalizowanej w Gdyni, witomino. 2 piętro, ok. 20 m2. Mieszkanie po całkowitym remoncie i w pełni wyposażone. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sieradzka

Gdynia,pomorskie

6 000 zł206 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala/magazyn razem z garażem 36m2! witam serdecznie, mam do wynajęcia powierzchnie magazynowo - produkcyjną na spokojną i nieuciążliwą działalność. Budynek znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł62 m² 11 815,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Atuty: - blisko morza i Parku Reagana (20min pieszo do plaży i 10min do parku) - dwustronna ekspozycja okien (północ - południe) - blisko komunikacji miejskiej (3 min do przystanku) - cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

928 900 zł65 m² 14 290,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na kameralnym osiedlu. Parametry nieruchomości Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3. piętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:885 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego domu z 4 odrębnymi mieszkaniami przy ul. Morskiej. Ten dom oferuje znakomitą okazję inwestycyjną dla osób poszukujących nieruchomości pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł89 m² 7 922,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Serdecznie polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego zlokalizowane w Gdańsku Kokoszkach Prezentowana nieruchomość znajduje się w kompleksie budynków zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balladyny

Gdynia,pomorskie

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***najemca nie płaci prowizji dla biura*** Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Lokal znajduje się w suterenie zadbanej jednopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

6 800 000 zł500 m² 13 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kębłowo,pomorskie

450 000 zł924 m² 487,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością ogłaszamy sprzedaż atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 924 m2 wraz z domem w stanie surowym otwartym , położonej w malowniczym Kębłowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Gdynia,pomorskie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Wzgórzu Św. Maksymiliana przy ul. Jana Matejki. Mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

2 021 700 zł29 300 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hemara

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł44 m² 77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

52,63 zł/m²57 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 57 m2 w nowo wybudowanym budynku - nowoczesnej kamienicy miejskiej Valor, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Wejherowska opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Wejherowskiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tucholska

Gdynia,pomorskie

330 000 zł29 m² 11 243,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferta biura The House Nieruchomości. Słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowanego w cichej i zielonej okolicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

582 727 zł53 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie od południa z sypialnią na 2gim poziomie. Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.