dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 820 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grzybowa

Jagatowo,pomorskie

1 590 000 zł186 m² 8 550,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Szukasz idealnego domu, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Jagatowie. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

402 934 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2pok 38m2 ogródek 35m2 + mp + kl Stacja Nowy Gdańsk to nowoczesne osiedle powstające w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - dzielnicy Jasień. To centrum życia dla młodych, aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdynia

Gdynia,pomorskie

748 153 zł75 m² 10 035,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam państwu mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się okolicy, blisko lasu, obwodnicy oraz centrum Gdańska, gdyni i Sopotu! Rozkład mieszkania 74,55m2 + balkony: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żółta

Gdynia,pomorskie

1 279 000 zł753 m² 1 698,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż nieruchomość Z potencjałem opis : Przedmiotem sprzedaży nieruchomość - działka o powierzchni 753m2, na której posadowiony jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

745 000 zł54 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Witam, na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, gdańsk Przymorze, parter/4 p. 54 M2 (na razie bez balkonu). Po kapitalnym remoncie do którego użyto najlepszych materiałów. Pięknie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

1 099 999 zł117 m² 9 401,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Szanowni Państwo jestem pewna, że druga taka oferta się nie pojawi. Jest to dom drewniany, konstrukcji szkieletowej. Wykonawcą była renomowana firma Eco-House z Miszewa. Lokalizacja budynku robi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 650 zł46 m² 57,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujace sie na 2 pietrze. Najem tylko dlugo terminowy , minimum 12 miesiecy, bez zwierzat, tylko dla osob niepalacych, umowa najmu "najem okazjonalny" z oswiadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Nowiny

Gdańsk,pomorskie

3 700 000 zł300 m² 12 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 744 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w Gdańsku przy ul. Nowiny. Działka nr 877/7 o powierzchni 12 744m2 z urządzonym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łeba

Łeba,pomorskie

1 326 000 zł156 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Atuty: eksluzywne, kameralne osiedle domów położone 450 m od Jeziora Sarbsko na obrzeżach Łeby to idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury- w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

402 685 zł38 m² 10 664,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję deweloperską na ulicy Borkowskiej, oferującą nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

830 000 zł68 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknej, gotowej do wprowadzenia nieruchomości położonej w Chwarznie Wiczlinie, na osiedlu Patio Róży. Patio Róży to nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker W pełni wyposażone, nowocześnie wykończone, w świetnej lokalizacji na osiedlu Witomino - 3 pokoje: salon, sypialnia i trzeci, który można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ostaszewo,pomorskie

640 000 zł125 m² 5 102,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Przedsprzedaż! Osiedle Eko Harmonia domy W ostaszewie etap I! Nowoczesna zabudowa szeregowa na kameralnym osiedlu zamkniętym składająca się z 12 lokali z garażem, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Domki

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do zamieszkania od lipca! Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na 1 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Stare Domki 5 w Gdańsku - Stare Miasto. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

523 660 zł50 m² 10 383,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową na rynku pierwotnym - apartamenty przy ul. Borkowskiej. To wyjątkowa szansa na zakup nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

1 120 000 zł108 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Cię do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie luksusowy komfort z niezrównanym urokiem lokalizacji. Położone przy ulicy Nieborowskiej w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 200 zł10 m²

 

Piętro:5/8

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:500 zł

Pokój 1 osobowy, zamykany na klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł44 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy. Mieszkanie położone na nowowybudowanym osiedlu Młyny Gdańskie przy ul. Jacka Malczewskiego. Nowoczesny kompleks budynków z własnym patio, strefą fitness oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

632 912 zł44 m² 14 329 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 44,17 m2, z ekspozycją zachodnią (bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wałdowo

Wałdowo,pomorskie

125 000 zł1 369 m² 91,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Wałdowie nad jeziorem Wałdowskim Wielkim. (Województwo Pomorskie, powiat Bytowski, gmina Miastko). Na sprzedaż działka o powierzchni 1369 m2 z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Gdynia,pomorskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34m2 w Gdyni na Karwinach. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z dwoma windami. Budynek zadbany, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Słupsk,pomorskie

459 000 zł75 m² 6 145,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Myślisz o klimatycznym i wyjątkowym miejscu do życia dla swojej rodziny? A może szukasz nieruchomości na urządzenie biura czy gabinetu? Jeśli rozważasz zakup inwestycyjny, to również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jarzębinowa

Rowy,pomorskie

1 450 000 zł168 m² 8 630,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:357 m²

Sprzedam dom w Rowach przy ulicy Jarzębinowej w cichej, spokojnej okolicy. W skład domu wchodzą 2 niezależne mieszkania połączone ze sobą klatką schodową. Na parterze znajduja się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem jedno - pokojowe mieszkanie gdynia grabówek blisko akademii morskiej mieszkanie: do wynajęcia posiadam mieszkanie o powierzchni 24m2, które usytuowane jest na IV piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

985 000 zł46 m² 21 329,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę dwupokojowego mieszkania w inwestycji Młyny Gdańskie, która została oddana do użytku w czerwcu 2023 r. Lokalizacja jest bardzo komfortowa ze względu na bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 do wynajęcia w Gdyni na Dąbrowie. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w bloku mieszkalnym. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

345 000 zł3 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łeba

Łeba,pomorskie

1 294 800 zł156 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgrzyna

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł50 m² 12 912,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,34 m2 w Gdańsku w dzielnicy Jasień przy ulicy Eugeniusza Węgrzyna mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kielnieńska

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł702 m² 568,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy o powierzchni 702 m2, przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego z funkcją usługową, położona w Gdańsku Osowie przy ul. Kielnieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bruk

Bruk,pomorskie

79 000 zł4 600 m² 17,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzyszysz o własnym kawałku ziemii, który cechuje się spokojem oraz dogodnym dojazdem do infrastruktury miejskiej? Jeśli tak, to przedstawiam Ci wyjątkową działkę, która stworzy idealne tło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

2 096 219 zł110 m² 18 675 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament 5-pokojowy o powierzchni 110,24m2 z antresolą na kameralnym osiedlu o niskiej dwupiętrowej zabudowie. Mieszkanie liczy 72,73m2 plus antresola 37,51m2 ,posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cyprysowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal 80 m2 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Cyprysowej. Do lokalu przypisane 2 miejsca postojowe naziemne. Niskie opłaty eksploatacyjne. Lokal składa się z : -3 osobnych pokoi (18,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

32 zł/m²215 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia biuro o pow. 215 m2, zlokalizowane w Gdyni Chyloni przy ul. Hutniczej, usytuowane na 1.piętrze budynku biurowo-magazynowego. Lokal składa się z obszernego korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 37 m2. Do wynajęcia 2 pokojowy nowo wybudowany Luksusowy Apartament z klimatyzacja mieszczący się w Gdańsku przy ulicy Władysława Jagiełły. Apartament znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

664 495 zł73 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie czekaj na kolejne podwyżki - kup mieszkanie z gwarancją ceny! Jak wygląda zakup mieszkania: - podpisujesz umowę rezerwacyjną - zwrotna opłata w wysokości jedynie 1.000zł - nie wymagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł44 m² 16 957,20 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: - 12 Piętro, - widok na morze, - idealne pod inwestycję oraz wynajem długo jak i krótko terminowy, - 2 oddzielne pokoje, - 2,9 km do plaży, - w promieniu 200 m pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Wałowy

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł59 m² 12 694,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 59,08M2 z dużym potencjałem i bardzo dobrej lokalizacji. 1 piętro w 3 piętrowej kamienicy z 1894 r. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 2400 zł metraż 34 m2 Opiekun oferty tel. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Gdańsk,pomorskie

102 000 zł20 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Sprzedam garaż murowany w doskonałej lokalizacji, przy ul. Generała Dąbrowskiego w Gdańsku, w pobliżu dworca pkp Gdańsk Główny. W garażu jest kanał i prąd + licznik.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij