dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 607 ogłoszeń

1 650 000 zł8 998 m² 183,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z całorocznym domkiem, stawem i balią - doskonałe miejsce na wypoczynek lokalizacja: działka znajduje się w Somoninie - spokojnej, urokliwej okolicy, gdzie można poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł15 200 m² 651,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka rekreacyjna z mediami i ładowarką do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 661 600 zł83,08 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 83,08 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 83,08 m2 składa się: -Sala.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł37,62 m² 23 604,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Unikatowe mieszkanie w pierwszej linii zabudowy przy Motławie - to może być Twoje miejsce w Gdańsku lub dochodowa inwestycja pod wynajem. Powroźnicza to spokojna uliczka rozpoczynająca się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o wyjątkowych walorach przyrodniczych na sprzedaż! Tel:   Zapraszamy do zakupu niezwykłej działki, która oferuje niepowtarzalne połączenie naturalnego piękna i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł96,80 m² 21 694,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Atuty: - kameralny budynek położony w spokojnej części Orłowa - przestronne, słoneczne wnętrze z dwoma tarasami i dużymi oknami - ogólnodostępny ogród dla mieszkańców -.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł35,87 m² 8 029 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie w centrum Słupska ul. Szkolna 5a Na sprzedaż oferuję przestronną kawalerkę o powierzchni 35,87m z dużą piwnicą o powierzchni ponad 7m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w Gdańsku Zaspie przy ul. Skarżyńskiego - dostosowany do działalności medycznej. Położony na bardzo dużym osiedlu z wygodnym dojazdem samochodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 401 zł57,06 m² 8 524,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament nad Zatoką Pucką Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Puck. Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł52,37 m² 4 181,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w dobrze skomunikowanej części Słupska przy ul. Niemcewicza. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 120 000 zł770 m² 4 051,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:-

Unikalna inwestycja nad Bałtykiem! Na sprzedaż budynek z 12 odrębnymi apartamentami w stanie surowym otwartym. To wyjątkowa okazja dla inwestorów poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł778 m² 230,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Możliwość dokupienia sąsiadującej działki O podobnej powierzchni (87/7)! Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 87/6, położona w miejscowości Domatówko, gmina Puck,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy 96 m Centrum Handlowe Marina, ustka Szukasz miejsca z dużym potencjałem handlowym lub usługowym w samym sercu Ustki? Oto idealna propozycja! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł644,74 m² 3 799,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:232 m²

Atrakcyjna nieruchomość o charakterze usługowo-mieszkalnym położona w Bytowie na Kaszubach. Bardzo dobra lokalizacja, w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie XIII w. Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

61,76 zł/m²56,67 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal usługowy na wynajem. Nieruchomość znajduje się na parterze przy ul. Zamkowej w Tczewie, bezpośrednio przy Bulwarze Nadwiślańskim.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł51,70 m² 12 475,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Agencja Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego na czwartym piętrze w gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł170,70 m² 11 652,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowy bliźniak na sprzedaż | Gdynia - Wzgórze Bernadowo | 170,70 m | Stan deweloperski Połączenie luksusu, natury i komfortu Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 633 230 zł71,01 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną garderobą oraz miejscem w hali garażowej - Gdynia, działki Leśne, ul. Warszawska. Oferuję nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży oferuję 2-pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36,67m2 umieszczone na parterze i skierowane na południowy-zachód. Inwestycja przy ul. Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka nad morzem w okolicy najpiękniejszych plaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł108,25 m² 21 699,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Świetna nieruchomość w samym sercu Sopotu - dwa niezależne apartamenty Oferujemy Państwu unikatową nieruchomość położoną przy prestiżowej ulicy Bohaterów Monte Cassino 6, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł40 320 m² 91,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zakochaj się w ciszy - siedlisko marzeń w sercu natury Chwarzno k. Starej Kiszewy. Marzy Ci się życie, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej na tarasie z widokiem na las, a dźwięki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, elegancki apartament o powierzchni 55 m , w inwestycji Nowa Letnica. Mieszkanie usytuowane na 8. piętrze oferuje zachwycający, panoramiczny widok. Duże przeszklenia od podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł838 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o po 838m2 w Gminie Sulęczyno - Żakowo. Niewielka osada kilku gospodarstw i domków wakacyjnych nad rzeką Słupią. W pobliżu ogromna ilość jezior i niezwykle czystych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 511 600 zł109,20 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Patron nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal handlowo/usługowy w nowo budowanym stylowym budynku 5-cio kondygnacyjnym oraz szóstą dominantą. 2 km od ulicy Długiej i Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,12 m² 12 128,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na trzecim piętrze kamienicy w pobliżu centrum Sopotu. Nieruchomość o powierzchni 74,12.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł18 m² 3 778 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż jednostanowiskowy zlokalizowany przy ul. Małachowskiego w Słupsku. Garaż o powierzchni ok. 18m2 , wyposażony w bramę otwieraną oraz oświetlenie. Garaż bardzo ciepły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 200 zł136,44 m² 7 301,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:31 m²

0 % dla Kupującego! Nowa kameralna inwestycja Morelowe Domy w Rumi. Odbiór 2027r. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Kompleks energooszczędnych trzykondygnacyjnych domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:690 zł

690zł to cena za miesiąc od osoby! Dom nawet na 30 osób do wynajęcia dla pracowników, studentów czy firm o powierzchni w Redzie. Dom składa się z :8-pokoi,2-kuchni,3-łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,40 m² 76,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum! gdańsk ul. Szeroka lokalizacja: mieszkanie przy ul. Szerokiej w samym sercu Gdańska - tuż obok Motławy, długiego Pobrzeża, żurawia i Kościoła Mariackiego. Bliskość zabytków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł200 m² 5 595 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż myjnia samochodowa zlokalizowana Gdańsku w dzielnicy Przymorze przy galerii handlowej! Myjnia 4 stanowiskowa, funkcjonująca od 7 lat. Dzięki położeniu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł110 m² 7 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny dom o wygodnym układzie pomieszczeń, położony w spokojnej miejscowości Arciszewo w gminie Pruszcz Gdański, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 557 m² 89,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka blisko Chojnic - idealna pod dom jednorodzinny Na.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 000 zł3 273 m² 5 468,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 155 m²

Niniejszym oferujemy państwu na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany W straszynie K.GDAŃSKA. Nieruchomość składa się z: a) działka nr 189/11, o powierzchni 1,97ha zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44,36 m² 14 427,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy komfortowe i nowoczesne apartamenty, które są kompleksowo wyposażone - od mebli po najdrobniejszy sprzęt agd i rtv. Apartamenty są gotowe do wynajmu, można wynająć je już.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł162 m² 7 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:399 m²

*Uwaga - Prezentowane materiały to wizualizacje wykonane na podstawie rzeczywistych zdjęć nieruchomości i mają charakter poglądowy, ukazując przykładowy sposób wykończenia oraz zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, które od pierwszego dnia generuje ruch i daje realną szansę na sukces w gastronomii? Oferuję na wynajem lokal o powierzchni 12,2 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł1 473 m² 44,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie dwie działki budowlane z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni: nr 1 - o powierzchni 0,1473ha kwota 66.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 082 m² 1 247,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1082 m2 na ulicy Brzegi w Gdańsku. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego -mpzp Chełm III - Anielinki w mieście Gdańsku ( mpzp nr 1741).

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45,41 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy! Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Nadmorski Dwór 2 w Gdańsku, w prestiżowej inwestycji położonej tuż przy Parku im. Ronalda.